Treść opublikowana przez gilas
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Witam czy jest ktoś z Gliwic kto zmieni licznik w moim 1.8t z mono na kolor z tym że kolor mam z TDI i immo w ECU już wyłączone
-
UPDATE Spryski od A3 w A4 ! +Spryskiwacze reflektorów zwykłe w zderzaku S LINE S4 B7
Czy spryski o początku oznaczenia 8P0 z a3 mogą być ?tak samo jak 8P4?
-
Montaż oryginalnej kamery cofania oraz blendy Audi
Gość dlaczego nie rozwarzysz tego co sprawdzone napisz do "wosza" ogarnie cały temat ?
-
Ogrzewanie lusterek brak napięcia
Kurcze u mnie dziala ale nie wiem czy temperatura nie musi być niższa Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Ogrzewanie lusterek brak napięcia
Dostaniesz prąd jak podepniesz lusterka Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Panowie jakie opinie o tarczach Ferodo DDF1705 te albo textar? Zaciski 320mm Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Dev jednak nie było tak źle z złożeniem zacisków tylnych seger wskoczył praktycznie za drugim podejściem [emoji38] dzięki za info o tym oringu Wysłane z galaxy S5
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Dziękuję panowie!naprawdę partacz masakra [emoji23]szczypce załatwione mam już nie takie spawane hehe tylko długie gięte specjalne do zacisków tyl.a czy wkład w moich 288 i tych z wv jest taki sam chodzi o to czy jest spójny? Czy jak segera wyciągnę nie dostane sprężyna.:-)? Wysłane z galaxy S5
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Dziękuję panowie!naprawdę partacz masakra [emoji23]szczypce załatwione mam już nie takie spawane hehe tylko długie gięte specjalne do zacisków tyl.a czy wkład w moich 288 i tych z wv jest taki sam chodzi o to czy jest spójny? Czy jak segera wyciągnę nie dostane sprężyna.:-)? Wysłane z galaxy S5
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Dziękuję panowie!naprawdę partacz masakra [emoji23]szczypce załatwione mam już nie takie spawane hehe tylko długie gięte specjalne do zacisków tyl.a czy wkład w moich 288 i tych z wv jest taki sam chodzi o to czy jest spójny? Czy jak segera wyciągnę nie dostane sprężyna.:-)? Wysłane z galaxy S5
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Dlatego pytam co dalej ? Seger od strony tłoka ? Koszyczek sprężyna? I reszta od ręcznego? Wysłane z galaxy S5 Zawartość dodana 12 minutes later Myślałem ze trzpien sam nie wisi w powietrzu dlatego pytam jak to rozebrać ??? Oczywiście że można wysłać do kogoś ale pierwsze Lubie robić sam drugie oszczędzać na nie których usługach. ... oczywiście każdy robi jak chce .ja tylko proszę o poradę bądź schemat jak to wygląda Wysłane z galaxy S5
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Rozebrałem zacisk i pod dzwigienką nie było segera żadnego chyba ze na nim jest jakaś podkładka czy coś w tym stylu szczypce mam to nie jest problem Wysłane z galaxy S5
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Wandej o jakiej operacji mówisz wyciagniecia dzwigienki? Wczoraj zaslepilem wszystkie otwory zabezpieczyłem gwinty i prowadnice myślę że to jest ok a reszte ogarniaja juz zakladzie Wysłane z galaxy S5
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Panowie oddaje zaciski 288mm tył do piaskowania I później malowanie proszkowe ale musze sam je rozebrać co już w części zrobiłem.. pytanie jest takie jaka są jeszcze uszczelnienia poza tymi co wyciągłem : prowadnice 2x,tloczek,i jedna pod dzwigienką ręcznego czy coś jeszcze gdzieś się znajduje ? Wysłane z galaxy S5
-
Domyślna "zakładka" FIS po uruchomieniu auta
Jeżeli nie chcesz żeby był kompas to wyłącz go na rns-e w opcjach odznacz kompas i tyle Wysłane z galaxy S5
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
No oczywiście ze trzeba zrobic downgrade Wysłane z galaxy S5
-
Speech Dialogue System SDS w RNS E
Panowie w wczoraj wgrałem sds soft 660 sds był ale nie słyszał mnie wogule mikrofon podłączony tak jak pisaliście i nic druga sprawa ze gada po niemiecku i nie przyjmuje zmiany wogule a trzecia to taka ze jak chce wgrać soft 750 z pl to sds się traci... Wysłane z galaxy S5
-
RNS E VIM HACK
niema za co
- B7 Crew
-
Jak zrobić żeby radio w Audi A4 B7 sciszało się po wbiciu wstecznego?
Ponowie kolega wlutował mi diode czy jak to tam sie nazywa według waszych porad ale nie ścisza sie po wbiciu wstecznego trzeba coś kodować jak sie niema tel.
-
Nie działa ogrzewanie fotela w Audi A4 B6
Ostatnie czasy dość dużo było porozbierane :tunel środkowy, progi od strony kierowcy więc może gdzieś tam zacznę szukać instalacja gdzie idzie ?Wysłane z galaxy S5
-
Nie działa ogrzewanie fotela w Audi A4 B6
Do wymiany ?czy może gdzieś przewód? Wysłane z galaxy S5
- B7 Crew
-
Nie działa ogrzewanie fotela w Audi A4 B6
Panowie i mnie też już dopadło brak ogrzewania siedzenia kierowcy fotele naleśniki b7 nie mierzyłem jeszcze ten kostki zielonej musze kupić miernik a błąd mam taki : Wysłane z galaxy S5 Dodam że instalacja i fotele orginal.Panowie a są dwa oddzielne bezpieczniki na lewy prawy? Czy tylko przód i tył dodam że pasażer działa i tył tez Wysłane z galaxy S5
-
RNS E VIM HACK
Panowie nagrałem kilka płyt z różnymi prędkościami plik pobrany z elektrody ale nie chce to ruszyć cały cas pisze Wysłane z galaxy S5 I nic więcej się nie dzieje klikam juz kilkukrotnie na przysick navi.i tez nic Wysłane z galaxy S5