Treść opublikowana przez gilas
-
10 Vag Nysa 2016 3-5 czerwiec
Jak emocje po nysie? Był ktoś na tej śmieszniej hamowni?
-
BFB DP wtryski 320 + wirus= 213Km i 306Nm
Masz logi zrobione z miłą chęcią bym porównał
- B7 Crew
-
LEDy w miejsce świateł postojowych i dziennych - fotostory
Kurcze z tego tapatalk to nie wiem jak wejść w twój temat a ile ohm dales ?
-
LEDy w miejsce świateł postojowych i dziennych - fotostory
Witam myślę nad montażem takiego wynalazku http://allegro.pl/opornik-rezystor-filtr-can-bus-p21w-i5961728492.htmlczy można to luzem w lampie zostawić czy może wogule nie zda egzaminu potrzebuje cos P&P może ktoś uzywa?
- B7 Crew
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Myslisz ze 70tys to dużo? Żeliwo popekane by bylo?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Ja mam k03 wtrysk 320 drugi ic jade za tydzien na hamownie zobaczymy co będzie planowalem na okolo 200 ale teraz to juz nie wiem.. hehe
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Aaa no myślałem ze 200 to max na k03
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
212 z k03 ?
-
10 Vag Nysa 2016 3-5 czerwiec
Brawo ty! My jedziemy juz w piatek z rana gdzieś po 10
- B7 Crew
- B7 Crew
-
10 Vag Nysa 2016 3-5 czerwiec
Matrix chciał
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Panowie poszukuje firmy luv osoby prywatnej co w dobrej cenie i jakości przyciemni mi szyby w a4 b7 sedan gliwice bądź okolice ktoś coś ?
-
10 Vag Nysa 2016 3-5 czerwiec
Ale jaka firma ?
-
10 Vag Nysa 2016 3-5 czerwiec
Hehe nie on jeden Kto wie jaka hamownia najazdowa jest na nysie podczas zlotu? Albo jaka firma z nią przyjeżdża musze do nich napisać ..
-
10 Vag Nysa 2016 3-5 czerwiec
Panowie 100 miejsc na nyse jak nie zapisali sie jeszcze to czas najwyższy
-
10 Vag Nysa 2016 3-5 czerwiec
Aa to zgadza sie ze lepiej na domeczku wygodniej i bynajmniej o 4 rano ktoś golfem na pełnym przelocie nie robi łutututu heha domki prywatne to tez juz mogą byc zajęte
-
10 Vag Nysa 2016 3-5 czerwiec
Eee domki to wiadomo ze zajęte namiot i jazda najlepszy klimat
-
10 Vag Nysa 2016 3-5 czerwiec
Tak dokładnie:)
-
Jaki wosk ? od A do Z
Witam panowie polerowalem moją a4 pasta z 3M zielony korek i politurą niebieski korek 3M i teraz mam pytanie co za wosk nałożyć żeby uzyskać efekt mokrego samochodu taka ala powłoka szklana czytałem o różnych woskach ale juz mnie od tego glowa boli taki wybór ...
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Przycisk zdalnego otwierania klapy bagażnika (4E4/4E5)
Uuu to dość tak prawie 300zl za siłowniki to juz wole żeby się tak otwierało kak teraz:-)