Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gilas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gilas

  1. Aa to tak jest jest.. wyglada na to ze sprężyny nie potrafią na tyle odciągnąć żeby siłownik zabrał a juz je sklepałem trochę
  2. Odboje chdzi ci o sprężyny? Bo wlasnie te 30cm nie umi dźwigać jak pomogę ręką to pójdzie wsadze orginalne i zobaczę czy będą wyhamowywać przy końcu
  3. Kupiłem nowki smarować juz smarowalem lukasz a dlaczego ta klapa tak ja się otworzy to kołysze sie nie zwalnia przy pionie tylko leci tak ze boje się nie kiedy ze zaraz się urwie.
  4. Siłowniki ponad 700 dokładnie nie pamiętam a firmy tez nie wiem jakoś po 50zl za sztukę ale na oryginalnych tez d*pa.. dlatego nowe kupiłem
  5. gilas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Jak mam zwykle lusterko wewnętrzne a chciałbym fotochrom z czujnikiem deszczu to muszę zmienić szybę? Czy sam czujnik nie jest przyklejony ? Bo widzę ze lusterko to kwestia wyciągnięcia starego montażu nowego i podania napięcia oraz masy tak? A reszta to juz pod tryb auto i automatyczne wycieraczki??
  6. gilas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    No to i cały misterny plan...
  7. gilas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    U mnie jest tak samo Pilot taki czarny i ustawienie w fisie w vcds pokazuje na 100% bo robiłem dogrzewacze i webasto i normalnie
  8. gilas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Taka lipa by byla? WTF
  9. gilas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Podepne sie to pytania a jak wogule wymienić żarówkę trzeba zderzak ściągać? Czy od przodu jakoś? Chodzi o zwykły zderzak nie sline.
  10. gilas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ja tez złapałem szczypcami za kable i lewo prawo góra dół i poszło bez problemu ogólnie kilka min roboty a efekt hmm...
  11. Panowie a jak logi odnoszą się do wykresów może podajcie logi i wykres z Bfb
  12. gilas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Pierw Procedura a dopiero pozniej jechać na SKP i ustawić lapmy oki tak zrobię podejrzewam ze az tak bardzo nie bedą nisko ale światła =bezpieczeństwo
  13. gilas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie po zmianie zawieszenia przód z 1Ba na 1Be trzeba zrobić korekte świateł? Poszedl 3cm niżej wiec światła chyba tez ?
  14. gilas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie mam pytanko rozklejał ktoś tylne lampy w sedanie? tylko ze ja mam taki problem ze to nie oryginał tylko led i wlasnie jedna czy dwie ledy popaliły się i czas na wymianę
  15. Panowie ma ktoś jakiś namiar na domki letniskowe nad jeziorem nyskim po tam z NOR jest kilka domków a resztą prywatne melduje się ktoś z okolic gliwic ?
  16. Zdrowych wesołych Świąt dużo udanych modów!!!
  17. Juz trochę umarło tu te forum tez pisałem kilka razy ale nikt nie obserwuje widoczne musisz porównać kilogramami czy się zgadzają a chcesz zmiany na niżej czy jak http://a4-klub.pl/index.php?/topic/42435-all-b6b7-oznaczenie-sprezyn-i-amortyzatorow/#entry562118
  18. gilas odpowiedział(a) na dzimny temat w Audi A4 B7
    Zwykly zderzak masz? Zapodaj foto jak ogarniesz temat
  19. gilas odpowiedział(a) na dzimny temat w Audi A4 B7
    Aha rozumie szkoda trudno będę widział u siebie jak będzie wyglądać tylko 1be musze założyć pozdro
  20. gilas odpowiedział(a) na dzimny temat w Audi A4 B7
    Mravel a jak wyglada u ciebie ona z profila masz jakieś foto
  21. Witam ponawiam pytanko mam 1ba tyl siedzi racji lpg jakies niecałe 2cm niżej od przodu i chce dołożyć na przód tylko springi zeby mniej więcej się wyrównalo amorki mam po 79% stan więc ok a przód oznaczenie sprężyn OJH czyli rang 8 to będzie ok jak dam range 6 1be z b6?
  22. A jak teraz z ściągnięcię obudowy silnika trzeba calą tą rzeźbę wykręcić? Teraz ladnie to juz montują pod obudowa ja mam tak baracuda 130Nl i nic nie odstaje ani nie przeszkadza ...
  23. Panowie przerabialem temat klapy rok temu i do dziś cos to nie działa jak powinno orginalnie mam ten system wbudowany i myslalem ze siłowniki kupiłem nowe i dalej nic tylko tyle ze uniesie lekko klape ale nie otworzy kolega lukaszzz powiedział zebym skrócił sprężyny tak zrobiłem i ok zaczęło otwierać ale problem jest taki ze ta klapa jak się otwiera to nie zwalnia przy końcu tylko leci i tak jak by dwa razy sie buja a teraz chyba znowu springi sie na ciągły bo tylko odskakuje lekko co myślicie o tym
  24. gilas odpowiedział(a) na dzimny temat w Audi A4 B7
    Powiadasz Eibach poro kit? wiem ze ona maja -30mm nie wiem jak to bedzie amorkami 1BA a nie wiem czy nie bedzie za duzo 3 centy w doł moze poczekam i zobacze jak u ciebie bedzie wyglądać
  25. gilas odpowiedział(a) na dzimny temat w Audi A4 B7
    Dobra pier trzeba sie rozglądać za springami z 1 be ale dokladka może leżeć w garazu. .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.