Treść opublikowana przez gilas
-
Przycisk zdalnego otwierania klapy bagażnika (4E4/4E5)
Aa to tak jest jest.. wyglada na to ze sprężyny nie potrafią na tyle odciągnąć żeby siłownik zabrał a juz je sklepałem trochę
-
Przycisk zdalnego otwierania klapy bagażnika (4E4/4E5)
Odboje chdzi ci o sprężyny? Bo wlasnie te 30cm nie umi dźwigać jak pomogę ręką to pójdzie wsadze orginalne i zobaczę czy będą wyhamowywać przy końcu
-
Przycisk zdalnego otwierania klapy bagażnika (4E4/4E5)
Kupiłem nowki smarować juz smarowalem lukasz a dlaczego ta klapa tak ja się otworzy to kołysze sie nie zwalnia przy pionie tylko leci tak ze boje się nie kiedy ze zaraz się urwie.
-
Przycisk zdalnego otwierania klapy bagażnika (4E4/4E5)
Siłowniki ponad 700 dokładnie nie pamiętam a firmy tez nie wiem jakoś po 50zl za sztukę ale na oryginalnych tez d*pa.. dlatego nowe kupiłem
-
B7 Crew
Jak mam zwykle lusterko wewnętrzne a chciałbym fotochrom z czujnikiem deszczu to muszę zmienić szybę? Czy sam czujnik nie jest przyklejony ? Bo widzę ze lusterko to kwestia wyciągnięcia starego montażu nowego i podania napięcia oraz masy tak? A reszta to juz pod tryb auto i automatyczne wycieraczki??
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Wykres 1.8t bfb seria czy to możliwe?
Panowie a jak logi odnoszą się do wykresów może podajcie logi i wykres z Bfb
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
10 Vag Nysa 2016 3-5 czerwiec
Panowie ma ktoś jakiś namiar na domki letniskowe nad jeziorem nyskim po tam z NOR jest kilka domków a resztą prywatne melduje się ktoś z okolic gliwic ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Zdrowych wesołych Świąt dużo udanych modów!!!
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Juz trochę umarło tu te forum tez pisałem kilka razy ale nikt nie obserwuje widoczne musisz porównać kilogramami czy się zgadzają a chcesz zmiany na niżej czy jak http://a4-klub.pl/index.php?/topic/42435-all-b6b7-oznaczenie-sprezyn-i-amortyzatorow/#entry562118
-
Jaka dokładka... ?
Zwykly zderzak masz? Zapodaj foto jak ogarniesz temat
-
Jaka dokładka... ?
Aha rozumie szkoda trudno będę widział u siebie jak będzie wyglądać tylko 1be musze założyć pozdro
-
Jaka dokładka... ?
Mravel a jak wyglada u ciebie ona z profila masz jakieś foto
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Witam ponawiam pytanko mam 1ba tyl siedzi racji lpg jakies niecałe 2cm niżej od przodu i chce dołożyć na przód tylko springi zeby mniej więcej się wyrównalo amorki mam po 79% stan więc ok a przód oznaczenie sprężyn OJH czyli rang 8 to będzie ok jak dam range 6 1be z b6?
-
Przerywa na zimnym silniku po regulacji
A jak teraz z ściągnięcię obudowy silnika trzeba calą tą rzeźbę wykręcić? Teraz ladnie to juz montują pod obudowa ja mam tak baracuda 130Nl i nic nie odstaje ani nie przeszkadza ...
-
Przycisk zdalnego otwierania klapy bagażnika (4E4/4E5)
Panowie przerabialem temat klapy rok temu i do dziś cos to nie działa jak powinno orginalnie mam ten system wbudowany i myslalem ze siłowniki kupiłem nowe i dalej nic tylko tyle ze uniesie lekko klape ale nie otworzy kolega lukaszzz powiedział zebym skrócił sprężyny tak zrobiłem i ok zaczęło otwierać ale problem jest taki ze ta klapa jak się otwiera to nie zwalnia przy końcu tylko leci i tak jak by dwa razy sie buja a teraz chyba znowu springi sie na ciągły bo tylko odskakuje lekko co myślicie o tym
-
Jaka dokładka... ?
Powiadasz Eibach poro kit? wiem ze ona maja -30mm nie wiem jak to bedzie amorkami 1BA a nie wiem czy nie bedzie za duzo 3 centy w doł moze poczekam i zobacze jak u ciebie bedzie wyglądać
-
Jaka dokładka... ?
Dobra pier trzeba sie rozglądać za springami z 1 be ale dokladka może leżeć w garazu. .