Treść opublikowana przez gilas
-
Instalacja do bfb prośba o ocene
Filtr byl czysty ale itak wymieniłem na nowy[emoji2] no to teraz musze wykonać logi tylko szkoda ze soft jest to nie będę wiedział czy poprawiło sie Ten od turbiny byl tak dziwnie podwiniety do środka na dole ktos musial filtr nie umiejętnie zakladac
-
Instalacja do bfb prośba o ocene
Witam panowie dzis postanowiłem zobaczyć dolot i wyszlo ze rura od przeplywki co idzie do turbo byla podwinieta na dole właśnie ta i jescze dolot do filtra byl tak złożony może to byc przyczyną slabych wyników przeplywki?
-
Instalacja do bfb prośba o ocene
W tym tyg sofcik a w nastepnym lpg fiu fiu ciekawe ile na seri ma koni... heh Aaa i gazownik ktory zrobi to za 2500 z tymi samymi gratami i sciaga kolektor to wiercenia Panowie a jak jest z lpg jak przeplywka trochę słaba juz pytam bo mam najprawdopodobniej do wymiany powoli a w pon mam termin na lpg i teraz klinek
-
Pilnie potrzebne dane ( wartości ) przepływomierza a4 b7 1.8t 163ps BFB
Panowie chce sie upewnić na 100 czy do wymiany przeplywka mam przy 6040 obrotach przeplyw 124.33 g/s http://vaglog.pl/log_210291.html
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Niema jak w a3 8l tyl to chwila ....
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Aaaa takie zeczy jak dlugo wymiana trwala wszystkiego? Sam robiłeś? Ponoc z tylem jest problem sprężyny nie chca tak latwo wyjsc ? A jak by dac na tyl jedna range nizej tylko pod lpg to może nie trzeba by bylo podkładek
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Zle drogi? Co to za pakiet? O co to chodzi hehe
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Jest jest duza różnica a ja u siebie dalem wyższa klase o 2 stopnie i zamiast niżej to 0.5mm wyzej ... bryyyy i caly dzien roboty z tyłem tylko masakra:( [emoji35]
-
Montaż LGP Gliwice
Grzechu dzieki bardzo za tak obfite info jasne ze chce igle niema pół środków pytałem u jednego to powiedzial 3tys naj wyższa półka ale pewnie jutro będę To się osobiście z nim spotkam dziękuję Ci jeszcze raz bardzo! Bylem dwa tyg temu osobiście tam ale żadnego gazownika nie bylo tylko koleś mi powiedział jak zapytałem ile za instalacje to 3300 nawet nie pytal jaki silnik itd będę musiał do tego szymona zadzwonić Panowie robił ktos lpg w Knurowie bo dostalem namiary na pana Grzegorz Piszczek ul szpitalna 21a cos ktoś?
- Montaż LGP Gliwice
-
Instalacja do bfb prośba o ocene
Nie no mysle ze jak raz na chwile mu przycisne to bedzie ok a tak myślałem wyciągnąć zaslepke halogen a z lewej strony tam gdzie nie ma ic zawsze cos pomoże czy nie?
-
Instalacja do bfb prośba o ocene
Wtryski mam kupione ale dodatkowego chłodzenia nie mam zamiaru narazie robić czyli może 180 koni
-
Instalacja do bfb prośba o ocene
Witam ponownie Panowie a jak z zużyciem silnika przy LPG+CHIP ?? ile koni ? słyszałem ze kazdy silnik ma jakieś "rezerwy" mocy ,chce zeby nie obciążać układu chłodzenia maksymalnie oraz innych
-
Montaż LGP Gliwice
Witam poszukuje dobrej firmy do montażu LPG w b7 1.8t chodzi o bardzo dobrze zrobiona instalke dobrane części i zero druciarstwa itd polecicie któryś??
-
Instalacja do bfb prośba o ocene
No ale instalka ogulnie ok powiadacie zaklad robil wielu i jest sprawdzony wiec moze nie kiedy warto wybrac większą cene za jakość a niekiedy nie..
-
Instalacja do bfb prośba o ocene
No to jest duza różnica cenowa a hana a baracuda w tej samej cenie?
-
Instalacja do bfb prośba o ocene
Witam dzwoniłem do gazownika i powiedzialem mu jakie ceny instalacji maja do mojego silnika a więc; 2600.2800.3000 wybralem 3000 a w niej jest sterownik QBox jakis bez plusa wtryski baracuda i reduktor ACR 1250 jakieś podpowiedzi moze grubości przewodów czy cos ? Pozdrawiam Dobry zestaw auto bedzie chipowane na ok 190 chip+wtryski BEX ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pany poszukuje osoby z Gliwic badz okolic pyskowic która zrobic mojej b7 logi dynamiczne proszę o info na pw myślę ze napewno z okolic ktoś ma programik i kabelek[emoji2] [emoji106]
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Nooo pewnie ze poczekam bardzo ci dziękuję za takie wytłumaczenie prosto i logicznie a masz sedana czy kombi?
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
To wychodzi ze mogą być? Mam szukac 7 i 8 czy jeszcze mniej bo za malo to tez zle chyba dla org amortyzatora 1BA czy sie myle?
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Witam mam w aucie zawieszenie 1ba a klasy wagowe to OYG OJH a chce wymienić sprężyny na niższe i zaproponowano mi na przod range 9 a tyl 12 mozna tak zrobić czy bedzie kolidowac a amorki chce zostawic moje
-
Obszywanie Kierownicy/Przyciemnianie szyb Gliwice
W moim przypadku tak bylo ale najlepiej zadzwonić i zapytać żeby na daremnie nie jechać
-
Obszywanie Kierownicy/Przyciemnianie szyb Gliwice
Szara ja brałem ale achaat a duzooo mial ich tam tak wygląda po obszyciu
-
Obszywanie Kierownicy/Przyciemnianie szyb Gliwice
Witam Kierownica obszyta znaczy sie zamiana na giełdzie wygląd jak org. elegancka robota napisze tu nr telefonu bo ten co jest na górze co dał kolega EGON to nikt nie odbierał, za kierke zapłaciłem 160zł wiec chyba tak normalnie napewno komuś te info sie przyda bo jak widac NIBY temat wałkowany 1000000 razy ale numeru dokładnego nie było Oto nr 609 356 796 Pozdroo
-
Obszywanie Kierownicy/Przyciemnianie szyb Gliwice
Egon47 Dzieki bardzo !! wydaje mi się ze nie tylko mi ten nr sie przyda Niestety cały dzien próbuje się dodzwonić i nic sygnał jest ale nikt nie odbiera