Treść opublikowana przez gilas
-
Odcięcie zapłonu
Alarm dodatkowym kluczem czy bez kupować ? Myslalem coś o Seo zwykly ?
-
Przycisk zdalnego otwierania klapy bagażnika (4E4/4E5)
Hmm w takim bądź razie może jeszcze raz spróbuję naciągnąć te sprężyny znaczy się sklepać denerwuje mnie to ze mam orginalnie zamontowane a nie działa zdam jutro relacje co i jak i mam nadzije ze nie na oryginalnych słownikach będzie hamować przy końcu. . Ostatnio to właśnie sie okazało ze moje raczej były dobre tylko tw sprężyny nie naciągniete Wymiana amorkow nic nie dała wręcz przeciwnie naciaglem sprezyny tak ze byl problem założyć to z 4 Razy otworzyłem i wróciły do tego co było ręce opadaja.. ile ori siłowniki kosztują bo zauważyłem ze te moje nie maja jednak tego zwalniacza na końcu
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Ktoś się orientuje gdzie na Śląsku robią takie hybrydy mam k03 po przelocie 68 tyś myślę ze sie nada??
- B7 Crew
-
Dension Gateway 300 Audi MINI-ISO
Witam ja mam dension 300 gateway i wyświetla na fisie utwory normalnie a moje pytanie czy mozna podpiąć pod niego jeszcze zestaw bluetooth? ??
-
Jaka dokładka... ?
Tak tez bede musiał zrobić sprawdzę spryski są więc może ... oki wiec naj lepiej Śruby tak tez myślę zrobię Moja dokladka jest w podkładzie i teraz mam dylemat czy w czarny mat ja pomalować czy pod kolor ma ktoś foto dokladki pod kolor tylko nie czarny:p
- B7 Crew
-
Jaki auto alarm wybrać?
Panowie a są alarmy co moją np.dwie syreny? chce doposażyć moją b7 własnie w alarm i jeszcze jakieś "pstryczki" może ktoś poda jakieś fajne opcje
-
Jak zrobić żeby radio w Audi A4 B7 sciszało się po wbiciu wstecznego?
Wlasnie niemam tej opcji ona była przy skladanych lusterkach bodajże a niestety niemam[emoji22]
-
Jak zrobić żeby radio w Audi A4 B7 sciszało się po wbiciu wstecznego?
Oo gregor to dla mnie chyba za trune myślałem ze bedzie możliwość przełożenia kabli albo coś a z elektroniki ciemna masa jestem
-
Jak zrobić żeby radio w Audi A4 B7 sciszało się po wbiciu wstecznego?
dzieki bardzo! Czyli kabel masowy mam przeciąć i dołączyć do pinu pierwszego i to wsio czyżby takie proste A tak się zastanawiam czy nie musi byc to podpięte pod kabel z wstecznego?teraz gdzie go znalesc
-
Jak zrobić żeby radio w Audi A4 B7 sciszało się po wbiciu wstecznego?
A jakie masz radio? Tylko pod co podpiąć ten kabel "mute"??
-
Jak zrobić żeby radio w Audi A4 B7 sciszało się po wbiciu wstecznego?
Panowie na wstępie przepraszam jak juz gdzieś był taki temat ale nie mogę zlokalizować mam w swojej b7 radio concert 2 i czujniki parkowania z tyłu strasznie mnie wkurza ze jak wbijam wsteczny to muszę ściszać radio żeby słyszeć dźwięk jest możliwość podłączenia radia tak żeby samo się wyciszało ?
- B7 Crew
- B7 Crew
-
B7 Crew
Panowie założyłem zawieszenie 1be mam samochód teraz na zimowkach 16 cali tylko nie pamiętam rozmiaru ale chyba 205.50 i teraz pytanko jak zaloze lato 225.45.17 czy coś się zmieni na przykład przestrzeń między blotnikiem a opona czy coś niżej bądź wyżej albo zostanie tak samo?
-
System mocowania ISOFIX
Witam Panowie zaciekawiła mnie opcja szybkiego demontażu fotelika jaka jest isofix i mam pytanie czy wszystkie foteliki pasują bo myslę zeby kupic recaro young sport ,rozumiem ze wpinamy fotelik z mocowaniem isofix do naszego gniazda w samochodzie tak?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Hi!
-
Jaka dokładka... ?
Trzeba na coś uważać kable wężyki czy cos z tym stylu ? Chce od dołu wkretami przekręcić czy może nity lepiej?
-
Przycisk zdalnego otwierania klapy bagażnika (4E4/4E5)
Tak tez jest ze ciężko jest nałożyć ale wydaje mi sie ze one odksztalcają się spowrotem zrobiłem tak jak kiedyś mi radziłeś skróciłem z jednej i drugiej strony po okolo 1cm moze mniej moze więcej nie pamietam dokładnie. . I sklepywałem je od góry