Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gilas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gilas

  1. gilas odpowiedział(a) na soeren temat w Audi A4 B6/B7
    Alarm dodatkowym kluczem czy bez kupować ? Myslalem coś o Seo zwykly ?
  2. Hmm w takim bądź razie może jeszcze raz spróbuję naciągnąć te sprężyny znaczy się sklepać denerwuje mnie to ze mam orginalnie zamontowane a nie działa zdam jutro relacje co i jak i mam nadzije ze nie na oryginalnych słownikach będzie hamować przy końcu. . Ostatnio to właśnie sie okazało ze moje raczej były dobre tylko tw sprężyny nie naciągniete Wymiana amorkow nic nie dała wręcz przeciwnie naciaglem sprezyny tak ze byl problem założyć to z 4 Razy otworzyłem i wróciły do tego co było ręce opadaja.. ile ori siłowniki kosztują bo zauważyłem ze te moje nie maja jednak tego zwalniacza na końcu
  3. gilas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ja się tez pisze
  4. gilas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Jakie rezystory do lodów w drl 25ohm czy większe i gdzie zamontować rezystor mogę na klapce od lampy od wewnętrznej strony widziałem gotowe takie zestawy ale za sztuke 80zl hha ha
  5. gilas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Wiem ze kolega w bmw 3 miał tak ze musiał dłużej przytrzymać wtedy wyłączało sie w 100% a jak przycis i puścił to właśnie tak nie do końca może u nas tez tak jest
  6. gilas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Dobre są te czy lipa jakaś??muszę kupić ponieważ od kierowcy trze głośno ale wycierać wyciera elegancko od nowości są raczej
  7. gilas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie jakie wycieraczki do szyb polecacie? Tylko przód
  8. Ktoś się orientuje gdzie na Śląsku robią takie hybrydy mam k03 po przelocie 68 tyś myślę ze sie nada??
  9. gilas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie Montował ktoś alarm taki ze wklad scyzoryka sie wymienia na ten właśnie alarmowy chodzi o to żeby nie byl chiniol
  10. Witam ja mam dension 300 gateway i wyświetla na fisie utwory normalnie a moje pytanie czy mozna podpiąć pod niego jeszcze zestaw bluetooth? ??
  11. gilas odpowiedział(a) na dzimny temat w Audi A4 B7
    Tak tez bede musiał zrobić sprawdzę spryski są więc może ... oki wiec naj lepiej Śruby tak tez myślę zrobię Moja dokladka jest w podkładzie i teraz mam dylemat czy w czarny mat ja pomalować czy pod kolor ma ktoś foto dokladki pod kolor tylko nie czarny:p
  12. gilas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    W b7 jest śruba zakończona plastikiem do którego wkładasz śrubokręt płaski i odkrecasz i jest imbus ale duży z tego co pamiętam
  13. Panowie a są alarmy co moją np.dwie syreny? chce doposażyć moją b7 własnie w alarm i jeszcze jakieś "pstryczki" może ktoś poda jakieś fajne opcje
  14. Wlasnie niemam tej opcji ona była przy skladanych lusterkach bodajże a niestety niemam[emoji22]
  15. Oo gregor to dla mnie chyba za trune myślałem ze bedzie możliwość przełożenia kabli albo coś a z elektroniki ciemna masa jestem
  16. dzieki bardzo! Czyli kabel masowy mam przeciąć i dołączyć do pinu pierwszego i to wsio czyżby takie proste A tak się zastanawiam czy nie musi byc to podpięte pod kabel z wstecznego?teraz gdzie go znalesc
  17. A jakie masz radio? Tylko pod co podpiąć ten kabel "mute"??
  18. Panowie na wstępie przepraszam jak juz gdzieś był taki temat ale nie mogę zlokalizować mam w swojej b7 radio concert 2 i czujniki parkowania z tyłu strasznie mnie wkurza ze jak wbijam wsteczny to muszę ściszać radio żeby słyszeć dźwięk jest możliwość podłączenia radia tak żeby samo się wyciszało ?
  19. gilas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    [emoji2] [emoji86][emoji87] [emoji106]
  20. gilas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Mam taką nadzieję ze tak będzie nie chciał bym zeby np wieksza japa się zrobiła to co jest jest dobrze dla mnie
  21. gilas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie założyłem zawieszenie 1be mam samochód teraz na zimowkach 16 cali tylko nie pamiętam rozmiaru ale chyba 205.50 i teraz pytanko jak zaloze lato 225.45.17 czy coś się zmieni na przykład przestrzeń między blotnikiem a opona czy coś niżej bądź wyżej albo zostanie tak samo?
  22. gilas odpowiedział(a) na kolunio1 temat w Audi A4 B6/B7
    Witam Panowie zaciekawiła mnie opcja szybkiego demontażu fotelika jaka jest isofix i mam pytanie czy wszystkie foteliki pasują bo myslę zeby kupic recaro young sport ,rozumiem ze wpinamy fotelik z mocowaniem isofix do naszego gniazda w samochodzie tak?
  23. gilas odpowiedział(a) na dzimny temat w Audi A4 B7
    Trzeba na coś uważać kable wężyki czy cos z tym stylu ? Chce od dołu wkretami przekręcić czy może nity lepiej?
  24. Tak tez jest ze ciężko jest nałożyć ale wydaje mi sie ze one odksztalcają się spowrotem zrobiłem tak jak kiedyś mi radziłeś skróciłem z jednej i drugiej strony po okolo 1cm moze mniej moze więcej nie pamietam dokładnie. . I sklepywałem je od góry

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.