Witam Majstery pytanko gdzies w Gliwicach dobrze i w dobrej cenie obszywają kierownice ?? słyszałem ze na giełdzie stoją może ma ktoś nr telefonu albo kontakt do nich ?i druga sprawa przyciemnienie szybek w sedanie Polecicie kogoś?
Czytam wasze posty i tak się zastanawiam bo wydaje mi sie ze moja A4 jest zamulona ponieważ auto jest z 2006 i ma zaledwie 50tyś km przejechane i przez starszą osobę użytkowane bylo ostatnio ma autostradzie wyciągło 200km/h ale to chyba juz tak koniec wasze tez taK? auto mam zaledwie dwa miesiące i możne mi sie tylko zdaje
Juz pisałem ale dzieki ,ale na to wygląda ze tez mam takie zawiasy sprężyny i teleskopy niebieskie możne siłowniki słabe już
Takie mam zawiasy i siłowniki
Witam panowie potrzebuje na podmiane czujnik położenia walu rozrządu 1.8 turbo bfb ma ktos taki czujnik albo silnik żeby przełożyć i sprawdzić czy to jest to? Mogę podjechać jutro na wskazany adres proszę o pomoc