Treść opublikowana przez gilas
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Witam w mojej b7 mam zawieche 1ba przód OJH a tył OYG chciałem dac springi 1 be to jakie kolory oznaczeń mam szukać ? A i jeszcze taka sprawa ze z racji lpg w bagazniku tyl siedzi niżej
-
Jaka dokładka... ?
Kolego Mravel ile masz obnizone auto? poda ktoś nr takiej dokladki,zastanawiam się czy bez gleby nie bedzie to zle wygladac?
-
Odcięcie zapłonu
Robił ktoś juz odcicie OBD2 w b7 ja właśnie myślę jak to zrobić może ktoś poda cos na PW. A może ktoś z śląska jest kto ogarnie temat ..
-
wymiary i dane - downpipe
Mysle ze tak ja kupiłem samą puszke ale podejrzewam ze pręt zalatwi sprawe
-
wymiary i dane - downpipe
Ceramiczne wkłady katalityczne
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
No ladnie a jak odczucia twardo? Dobija? ?
-
wymiary i dane - downpipe
Lukasz Sprawdzałeś ? Ale napewno lepiej jak będzie mniejsza średnica przelotu
-
wymiary i dane - downpipe
Nie wiem jeszcze bo kupiłem drugi pusty a jeszcze nie zakładałem ale obawiam sie ze może byc rezonans jakiś dziwny .....
-
wymiary i dane - downpipe
Mam pustego kata do przeróbki na DP ma ktoś jakiś pomysł na zrobienie tego ? możne ktoś już robił taką rzeźbę?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Ktoś ma jakas oferte dobrą na klocki przod i tyl ferodo ??
-
Instalacja do bfb prośba o ocene
Tak tak lukasz13 wiemy cos o tym ...
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Cos w tym jest heh :)
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Oki a tyl tylko nie pamiętam rozm. Jakie polecasz ? Chodzi mi tez zeby nie pylily mocno. . Z góry dzięki
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Dev a jakie klocki proponujesz pod 312?? Tarcze org bodajże Ate
-
Przyciemnienie szyb
Taki cosik hmm... no tak przód można by też troche zrobić ... ale nie wiem moze ciemniejsze trochę by się przydały z racji dziecka z tylu
-
Przyciemnienie szyb
No orginalnie sa juz takie zielone o to ci chodzi?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Witam panowie chce wymienić klocki przód i tył mam układ 312mm a tył nie pamietam:) jakie polecacie ?oryginał ATE ? czy Zimmermann ? czy coś innego?
-
Przyciemnienie szyb
Witam dawal ktos do swojej b7 nie czarna tylko ciemny szary kolor to jest chyba lustro weneckie potrzebuje foto jak to na aucie wyglada cos chce zblizonego do mojego odcieniu lakieru moze jakies propozycje z góry dzięki
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam Majsty Potrzebujemy pomocy w załozeniu 2-go IC z Bexa Moze ktoś Ma ochote troche pogrzebac ?? oczywscie nie za darmo Cały zestaw juz lezy u mnie w bagazniku tylko czeka na Pomoc
-
Montaż prawego intercoolera 1.8T BEX
W Polsce tez juz się przydaje niekiedy bo temperatury jaj w chorwacji, musze zamontować i zobaczę jak przeplyw skoczy
-
Montaż prawego intercoolera 1.8T BEX
No tak tak to bedzie ogien jak bedzie juz z 10 stopni mysle ze sie oplaca ja juz mam zestaw kupiony ale niemam gdzie i z kim zainstalować
-
Montaż prawego intercoolera 1.8T BEX
Hmmm czyli razem z przeplywem kucyki ale ty masz stage 2?
-
Montaż prawego intercoolera 1.8T BEX
Ale przeplyw chyba nie wzrośnie? ? Po prostu nie będzie cieło doładowania czy się mylę
-
Montaż prawego intercoolera 1.8T BEX
To jest zwykla miekka rura wiec myślę ze nie bedzie problemu przedłużyć jej a tak idzie jeszcz3 jakaś metalowa??
-
Montaż prawego intercoolera 1.8T BEX
Kata mam i napewno go zostawię bo ma 50 tys przejechane wiec jeszcze posmiga dlatego pompa tez musi zostać