Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gilas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gilas

  1. Szkoda.. może ktoś życzliwy się znajdzie Wysłane z galaxy S5
  2. No widzisz to jednak tylko pytanie jak to załączyć Wysłane z galaxy S5
  3. Panowie poda ktoś kodowanie jakie ma być żeby strzalki na fisie pokazywało dodam że rds itd działa... Wysłane z galaxy S5
  4. Ściągnij i zobacz jak wygląda ale raczej napewno Wysłane z galaxy S5
  5. Kat out Wysłane z galaxy S5
  6. Czy działa właśnie nie wiem bo rns-e z 2004 wiec może laser :-(Wysłane z galaxy S5 Powiem tak nie taki diabeł straszny jak go malują po wyczyszczeniu laseru w rns-e IPĄ, moja płyta co nagrałem odrazu zaczeła śmigać :-) można powiedzieć że pierwszy raz udany ... może to tylko kwestia podejścia do tematu i odpowiedniego sprzętu [emoji16] Wysłane z galaxy S5
  7. gilas odpowiedział(a) na MASA temat w Audi A4 B6/B7
    Ponieważ jak był to ma być spowrotem hehWysłane z galaxy S5 Też tak myślę. U mnie padł chyba moduł bo napięcie do niego dochodzi ale od roku nie widziałem palemki. Kupilem używany moduł na allegro i czekam aż przyjedzie i wymieniam. Zobaczmy jak szybko zaskoczy Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka Oki to czekamy na infoWysłane z galaxy S5
  8. Czy działa właśnie nie wiem bo rns-e z 2004 wiec może laser :-(Wysłane z galaxy S5
  9. gilas odpowiedział(a) na MASA temat w Audi A4 B6/B7
    Ponieważ jak był to ma być spowrotem hehWysłane z galaxy S5
  10. gilas odpowiedział(a) na MASA temat w Audi A4 B6/B7
    Hmmm aa jak by ten bezpiecznik się odłanczał cały czas w sensie takie zabezpieczenie to cały czas od nowa musi szukać sygnału tak dobrze rozumie? Wysłane z galaxy S5
  11. gilas odpowiedział(a) na MASA temat w Audi A4 B6/B7
    Dziękuję Panowie to się nazywa POMOC a nie hejty odrazu .. odezwę się w taki razie za jakiś czas pozdrawiam Wysłane z galaxy S5
  12. Potrzebuje kogoś z rns-e komu czyta mapy nagrywane okolice Gliwic bądź Pyskowic Wysłane z galaxy S5
  13. gilas odpowiedział(a) na MASA temat w Audi A4 B6/B7
    A jest możliwość ze kodowanie się zmieniło samo od siebie? Rozumiem ze jak znajdzie sygnał to pokaże się znaczek anteny koło zegarka?to radio nie ma nic to tego?Wysłane z galaxy S5
  14. gilas odpowiedział(a) na MASA temat w Audi A4 B6/B7
    Wczoraj ściąglem kleme z akusia po tym samochód odpaliłem ale narazie się nic nie pokazalo Wysłane z galaxy S5
  15. gilas odpowiedział(a) na MASA temat w Audi A4 B6/B7
    Tak aku był odlaczany przy montażu alarmu to było w tym samym czasie co rns-e Wysłane z galaxy S5
  16. Tak tak już napisałem :-) Wysłane z galaxy S5
  17. Hmmm to ciekawe .. to teraz nie wiem gdzie szukać juz.. ehh Wysłane z galaxy S5
  18. Witam czy ktoś miał taką sytuację ze po przejściu z concert na rns-e stracił się zegar radiowy?szybiej na concert śmigało bez problemu kodowanie się może zmienia? Wysłane z galaxy S5
  19. gilas odpowiedział(a) na MASA temat w Audi A4 B6/B7
    Może ktoś ma rnsa i powie jakie kodowanie u niego a może kodawanie jest raz tylko do zegarów sam juz zglupialem.. Wysłane z galaxy S5
  20. gilas odpowiedział(a) na MASA temat w Audi A4 B6/B7
    To dziwna sytuacja może kodowanie musze zmienić przy rns-e czy to tez raczej niema nic wspólnego? Wysłane z galaxy S5
  21. gilas odpowiedział(a) na MASA temat w Audi A4 B6/B7
    Panowie przeszedłem z concert radia na rns-e i stracił mi się zegar radiowy a był w ori. Nie podpięta została antena diversty źolty przewód. Może to być przyczyną? Dodam że radio ściąga bez problemu Wysłane z galaxy S5
  22. Dzięki :-) Wysłane z galaxy S5

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.