Treść opublikowana przez zwierzakfm
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
hehehe, co Ty na to paw??
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
super
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
jak dla mnie git:) to moze byc takie "nasze" miejsce:) mozesz nawet pomyslc o zorganizowaniu czegos w stylu ACE CAFE, jak w Londku tak czy inaczej jestem jak najbardziej za:)
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
dobrze mowisz Dominik. ja na zlot na wiosne pojade, ale moge nosic koszulke A4 dlatego, ze tu zaczalem. nie sadze, zeby komus to przeszkadzalo.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
a gdzie dokladnie mieszkasz, okolica birmingham jest spora? tak jak domjenick sugerowal na audi-maniacs jest gosc co moze sprzedac kabel, a jezeli odezwiesz sie do kolegi matysssuk (mieszka w Burton) to moze podpowie Ci kilka rzeczy do do VAG-owania.
-
Nowa hamownia V-tech w Łowiczu
...kwestia kalibracji i systemu sterowania... co rozumiecie pod pojeciem "obciazeniowa", a "inercyjna"? jaka jest roznica w budowie?
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
spokojnie Dominik, sprawdzane posty codzinnie
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
mario daj spokoj koledze...chociaz ja tez uwazam, ze szkoda kasy, mozna bylo od razu kupic wersje Sport. ale tak czy inaczej zycze powodzenia z modami i z checia zobacze efekt koncowy. zdarzysz na wiosne na zlot?
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
sprawdz audi-maniacs.com, ekipa zbiera sie na swieta, a napewno bedzie jakis "ostry" zlot na wiosne
-
[ALL] Moc vs Moment.
ciekawa dyskusja:) zgadzam sie z tym, ze tak naprawde to na silniku (i na rolkach) mierzymy tylko moment i predkosc, moc jest wyliczana.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
nie lam sie, na nastepnym zlocie zaloz sobie duza tabliczke z ksywa i imieniem, postaw kazdemu browara i wszyscy beda Cie pamietali
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
tak samo jak Ty kazdy jeszcze leczy kaca po ostatnim zlocie
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
bo multitronica nie kupuje sie jak auto ma przejechane ponad 100tys mil. ta pierwsza A6 miala 115tys i 7 lat wiec pewnie to jest wczesny egzemplarz multi, a te byly awaryjne (tak jak Paw mowil).
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
szkoda, ze nie zostalem na kartach ale moze nastepnym razem. tak czy inaczej impra super, oby do kolejnego razu:) podziekowania dla ekipy z Bradford za swietne przygotowanie i plan imprezy:)
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
w koncu dodalem kilka (doslownie) zdjec z Audi International, galeria jest na nowej stronie Huana
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Huan stronka OK, mam nadzieje, ze pozyje dlugo:) moze wysle Ci zdjecia z Audi International gdzie bylem tydzien temu to je uploadniesz? ja jakos nie moge sie zebrac, zeby zrobic album i wystawic link. troche czasu brak... hehehe, przypadkowo zaczalem 100 strone tego tematu
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
uuuu, to flaszka bedzie?
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
jezeli jedziesz z Cardiff M50 to daj znac, ja bede jechal z Worcester wiec mozemy sie spotkac po drodze.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
ja wciaz pod wrazeniem imprezy Audi Driver International, takiej ilosci S i RS jeszcze w zyciu nie widzialem postaram sie niedlugo wrzucic pare zdjec.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
tak troche odbiegne od tematu zlotu w Bradford. czy wybiera sie ktos jutro na ten zlot w okolicach Swindon, Audi Driver International. wiem, ze hhacek i blondi jada (dzieki za nr telefonow chlopaki, odezwe sie jak bede na miejscu). ktos jeszcze ma ochote?
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
przyjemnosc jezdzenia Dominik
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Etap Hotel Prince Court Canal Road BD1 4SB Bradford UNITED KINGDOM http://www.accorhotels.com/gb/hotel-6364-etap-hotel-etap-hotel-bradford/index.shtml
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
to zawsze boli... ja palic laczkow nie bede (nie mam czym) ale z checia popatrze, tylko trzeba znalezc cos innego niz parking tesco
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
mnie tam kazdy termin pasuje, moze byc 24. tez bede po wyplacie
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Pawel, trzymamy za slowo