Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

robert16zgas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez robert16zgas

  1. To czemu akumulator mi pada ? Czyli zwarcia nie ma ?
  2. Mam problem ponieważ po 2 dniach akumulator pada, mierzyłem natężenie prądu przy zamkniętym samochodzie wyniosło 0.22A, Ostatnio robiłem podświetlenie led dekorów część podłączona pod el. szyby a część pod podśietlanie kratek nawiewu,
  3. Mam tylko 2 el szyby i przednie dekory oraz tylne podlaczyłem pod podświetlanie guzików,i byl za duże obciążenie i przednie podłączyłem pod podświetlenie kratek a tył został pod el szyby
  4. Ad 1 juz rozwiązałem
  5. robert16zgas odpowiedział(a) na kaju temat w Audi A4 B6
    Pany pomóżcie, mam podłączone przednie drzwi pod el szyby, dekory się swiecą, ale po podłączeniu tylnych dekory przednie przygasają ? Podpiełem sie pod 2 przewody ( kolorów nie pamiętam nw jest to jakieś znaczenie ? ) i z tych samych przewodów poprowadziłem na tył, dobrze to zrobiłem ?
  6. Robie podświetlanie dekorów,podłączone wszystko pod el szyby przód i mam problem, 1. Gdy świecą przednie dekory i podłącze tylny przednie przygasają, dlaczego ? 2. Jest róznica pod które przewody sie podepne bo po lewej stronie jest z 6 przewodów a po prawej 3 3. Przez dzień rozładował mi akumulator ? Zwarcie ? Czy kiepski akumulator tylko zbiek okolicznosci
  7. Witam chcę kupić felgi, mam pytanie mianowicie felg 18" wzór rs6 ( łopaty ), o jakim oznaczeniu kupię oryginalne ? oryginał świadczy o znaczku audi i napisie ronal wewnątrz felgi ?
  8. Masa już jest, wypadało by trochę to zagęścić i poprawić definicję , ja bym już leciał powoli z bf w dół. Sam mam 170cm i waga 75,5 ale mniej bf czyli co teraz ćwiczyć mniejszymi ciężarami a większą ilością ? i co znaczy zagęścić i poprawić definicję ?
  9. ogólnie jestem osobą pracującą fizycznie na budowie więc jestem w ciągłym ruchu
  10. Pany waga 77 kg, wzrost 170cm zaczynam przygodę z domową siłownią posiadam atlas do ćwiczeń z wyciągiem dolnym i górnym, i hantle, wysyłam zdjęcie, podpowiedzcie mi na co ćwiczyć, masę rzeźbę siłę ? jakiś plan treningowy ?
  11. o to dobra cena, nom z alkoholem koniec bo to się mija z celem, jakie posiłki polecasz jeść ? a jak z posiłkami przed i po treningu ? jakie odstępy czasowe ?
  12. no właśnie tak też wyczytałem szkoda bo na atlasie lubię ćwiczyć
  13. z 200 zł też trzeba się rozliczyć ?
  14. Witam, kupiłem atlas i chciał bym trochę poćwiczyć, jak proponujecie ćwiczyć na masę ?
  15. Witam pytanie tak jak w temacie na ilu metrach macie wodę w studniach głębiowych ? Najlepiej podajcie miejscowość i metry
  16. Pany mam pytanie, Na lato chce kupić jakieś 18" fele i do tego zawiezenie gwintowane np http://allegro.pl/zawieszenie-gwintowane-audi-a4-b6-b7-sedan-ap-i5865109304.html i powiedzmy po założeniu tego zestawu auto już siedzi niżej niż seryjne ? czy jest możliwość że można ustawić go jak seryjne zawieszenie ? a jak jest z tyłem przy komplecie 5 osób ? nie będzie nic obcierać ?
  17. Czyli wychodzi jak zakładać firme to za swoje, nie ma na co liczyć ok dzięki koledzy mimo wszystko
  18. Poczytałem trochę w necie z tym szrotem duża zachodu, a na auto handel mogę się starać o jakieś dopłaty czy raczej nic z tego ?
  19. Witam Zastanawiam się nad otworzeniem działalności a mianowicie coś w stylu jakis szrot częściami, auto-handel, chciał bym wziąść dofinansowanie na rozkręcenie firmy. Miał ktoś jakąś styczność ? Ile dostaje się dofinansowania ?
  20. Witam czy cą tu jacyś plantatorzy borówki amerykańskiej ? jeśli tak proszę o odpowiedz nie ma nikogo ?
  21. ok już powoli ogarniam to, 3 zad zrobione

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.