Treść opublikowana przez sk8rudex
-
Montaż hebli 312 mm lub 320 mm
Właśnie o to mi chodzi czy jest mocno odczuwalna różnica przy normalnej jeździe między 288 a 312, czy warto dopłacać 200 za jarzma i około 100 na tarczach 312.. Czy warte to jest ponad 300zł między 288...? Powyżej 312 nawet nie myślę, aby iść... Aaaa.. i jeszczcze osłony przydałoby się wymienić, a to dodatkowy koszt..
-
Montaż hebli 312 mm lub 320 mm
Siemka, mam pytanie. Mam do wymiany wszystkie heble, tył + przód, tarcze + klocki.. Mam 1.9tdi 143km.. docelowo 170km.. Zastanawiam się nad przejściem na 312, ale jest ale.. Budżet, więc: 1. Lepiej kupić dobre markowe tarcze + klocki 288 2. Szukać jarzm i robić swap na 312, ale wtedy już gorsze tarcze i klocki, bo budżet się zmniejszy.. No i czy ogólnie warto przeskakiwać z 288 na 312.. Samochód użytkowany codziennie, sporadycznie ostrzejsza jazda..
-
Moduł komfortu z allegro. Jak podłączyć leaving\coming home.
Montowałeś moduł z tej aukcji co podałem?
-
Moduł komfortu z allegro. Jak podłączyć leaving\coming home.
i w co się wpiełeś? Zapalają ci się halogeny przy otwieraniu i zamykaniu?
-
Moduł komfortu z allegro. Jak podłączyć leaving\coming home.
Na razie się wstrzymuje z kupnem modułu, bo przyszło sporo innych wydatków. Póki co zainstalowałem moduł DRL w światłach długich opis jest na forum jak coś.. Jak tylko będę miał wolną stówkę kupuję ten moduł i będę kombinował..
-
Regulacja maski
dolny bolec od lampy jest zerwany, zderzak też na patencie połapany.. Spróbuję gumę podkleić pod lampę żeby troszkę do góry poszła i trochę spróbuje urwać na tym odboju co piszesz, w sumie pół centa już by mi wystarczyło.. Wyciągałem lampy do malowania środków i wydaje mi się, że większa szpara się zrobiła po wsadzeniu ale może to tylko złudzenie
-
Regulacja maski
http://naforum.zapodaj.net/c20d1fbe9480.jpg.html lewa lampa i widać pod grillem, że jest większa szpara z lewej strony niż z prawej.. Domyślam się, że był tam bity i zły jest spas, ale może uda się trochę to zniwelować
-
Regulacja maski
Siemka, mam pytanie. Którą śrubą reguluje się położenie maski.. Zależy mi, aby siadła trochę niżej, bo mam za dużą szparę na lewej lampie (patrząc na przód samochodu). Na logikę, wydaje mi się, że śrubą nr 2 można to zrobić, ale dostęp do niej jest masakryczny. Proszę powiedźcie, którymi śrubami kręcić aby maska bardziej osiadła..
-
Obniżanie... Sportowe czy Gwint ?
Siemka. Mi tak siadła fura świeżo po założeniu KITU MTS -40 i 17'. http://zapodaj.net/cf1c4258998ec.jpg.html Wcześniej na 16' i 1BA było tak: http://naforum.zapodaj.net/8e50c2b46704.jpg.html Teraz po ponad 1000km siadł z centa niżej.. Jak dla mnie jest jeszcze komfortowo. Na 1BA była bajka, teraz twardo, ale stabilnie w zakrętach bajka.. Ogólnie polecam ten KIT na tą chwilę.. Ostatnio na spocie, jechałem na gwincie FK automotiv (ten za tysiaka) na kołach 18' i powiem Ci, że komfort porównywalny jak na moim MTS. Jeżeli znajdziesz dobry gwint w rozsądnej cenie to chyba byłbym za gwintem. Chociaż do codziennego odpychania (jak w moim przypadku) w zupełności wystarczy mi mój MTS...
-
Moduł komfortu z allegro. Jak podłączyć leaving\coming home.
Troszkę chaotycznie piszesz i nie do końca rozumiem i chyba ty też mnie nie do końca rozumiesz.. W halogeny na wyjściu wepnę się w bezpiecznik 36(odpowiadający za halogeny). To nie problem. Ciągle nie wiem skąd wziąć sygnał do modułu, aby zapaliły się halogeny po naciśnięciu na pilocie przycisku zamykania oraz otwierania.
-
Moduł komfortu z allegro. Jak podłączyć leaving\coming home.
Chcę mieć comming oraz leaving home. Halogeny mają się zapalać podczas otwierania i zamykania samochodu.. Wiem, które kabelki za co odpowiadają, tylko nie wiem w co się wpiąć, aby halogeny się włączały przy otwieraniu i zamykaniu samochodu.
-
Moduł komfortu z allegro. Jak podłączyć leaving\coming home.
Ja właśnie chcę żeby zapalał się zawsze. obkleiłem halusy na żółto i tak mi się podoba, jak świecą, że najchętniej to bym miał je cały czas zapalone. Dalej nie wiem gdzie podłączyć kabelek od wyzwalania halogenów
-
Moduł komfortu z allegro. Jak podłączyć leaving\coming home.
Witam! Chcę zakupić moduł komfortu z tego linku: http://allegro.pl/modul-komfortu-kierunkowskazow-1x-3x-coming-home-i5342661846.html Moje pytanie pod jaki przewód podpiąć wyzwalanie coming/leaving home? Zależy mi, aby po naciśnięciu na pilocie przycisku otwarcia zapalały się halogeny oraz jak nacisnę zamykanie też mają się zapalić. Bezpiecznik nr 6 odpowiada za centralny zamek. Mam ustawione automatyczne zamykanie drzwi po przekroczeniu 15km/h. Nie chcę aby zapalały się halogeny gdy są ryglowane drzwi podczas jazdy.
-
Zaufany zakład regenerujący odbłyśniki w lampach.
Ostatnio sam się tym interesowałem, ponieważ rozklejałem lampy i przy okazji chciałem zregenerować odbłyśniki, ale okazały się w porządku.. Pisałem do hidretrofit.pl i za dwa odbłyśniki krzyknęli 140zł (za zdemontowane już odbłyśniki). Przeglądając ich projekty wygląda to nieźle i ludzie w komentarzach nie narzekają.. Mają też fejsa, możesz tam poczytać o nich..
-
Końcówki wydechu Do AFN-a
Kurdę, nie wiem czy ryzykować i brać te co ty.. Fajnie wyglądają.. Przytnę w sobotę końcówki i przemierzę to na sucho jeszcze.. Końcówki Ci się nie stykają?
-
Końcówki wydechu Do AFN-a
Super! Jestem w szoku, że się zmieściły.. ja u siebie przykładałem 73 średnicę i nie chciały wejść.. Montowałeś tylko na tej śrubie, czy spawałeś kawałek?
-
Audi a4 b5 by Waverush.
ładna grill podjebka RS? Ładnie się prezentuje, chyba sobie też taki pyknę..
-
Zawieszenie na Trase
Ciężko pogodzić trakcję z komfortem.. Wstaw seryjny obniżony o 2centy zawias 1BE to chyba będzie optymalna opcja dla Ciebie..
-
Podniesienie zawieszenia, wymiana amo i sprężyn
Jak już ktoś pisał wcześniej, tył możesz dźwignąć trochę podkładkami (gumami) pod sprężyny
-
[B5 ADR] Spot Opole I okolice
Spocicie dzisiaj coś? Bo bym wpadł zobaczyć wasze furki
-
Końcówki wydechu Do AFN-a
Czekam na foto, bo sam dzisiaj byłem w sklepie na przymiarkach i o średnicy 73 nie dało się wepchnąć 2 końcówek.. WM Sport czy coś takiego to było.. Muszę jeszcze uciąć wydech na prosto.. Ja się zastanawiam nad tymi: http://allegro.pl/promocja-koncowki-ozdobne-okragle-buzzer-i5257966461.html PS. Jaką masz średnice wydechu?
-
Podniesienie zawieszenia, wymiana amo i sprężyn
Dokładnie, masz rację.. Ale dopóki autor wątku nie uzupełni profilu, nie dowiemy się jaki silnik posiada i nadwozie.. U mnie tak było jak w samochodzie w profilu... 1.9 AJM sedan jeżeli ktoś szuka komfortu to polecam..
-
Podniesienie zawieszenia, wymiana amo i sprężyn
mam na sprzedaż wysoki zawias.. tył coś około 70cm od ziemi do błotnika... Komplet amory + springi KYB Excel-G. 2,5 roku używane...
-
[B5 AJM] Skromny AJM. Daily car
Jak odłożę na drugi samochód to w tym wsadzę gwint na razie muszę się przyzwyczaić do mniejszego komfortu.. może 215 byłoby lepsze, ale jak szukałem oponek nic ciekawego nie było, a jak było to cena zabijała.. a te 225 wyrwałem w cenie jednej nowej szesnastki, dlatego nawet się nie zastanawiałem
-
[B5 AJM] Skromny AJM. Daily car
Hehe.. Chciałbym większą glebę, ale jednak sporo jeżdżę.. Teraz już mi jest twardo i nie zniósłbym jeżeli straciłbym jeszcze cokolwiek na komforcie... Może zawias jeszcze troszkę się uklepie to troszkę zejdzie.. A co do naciągu to średnio mi się to podoba... Myślałem, że lepiej te ET będzie wyglądało, ale trudno.. Może na przyszły sezon jak będę malował na złoto felunek to pomyślę o większych dystansach, a szerokość to 8j