Treść opublikowana przez sk8rudex
-
Muzyka w naszych autkach
Ogólnie same rapsy.. i czasem małe rycie beretu
-
Przyciemnienie szyb - w ilu % można?
Jest formularz na stronce. Pytaj. Pewnie tanio nie będzie.. Nie zdziwię się jak za czołową krzykną koło tysiaka. Trzeba wyciąć szybę do pieca i znowu montaż.. Jak kogoś stać nie zastanawiał bym się ani chwili.. Utrzymujemy piękną jasność wewnątrz samochodu, a nie ponurą ćmicę po przyciemnieniu folią.. Edit: http://www.technicolor.pl/szyby-samochodowe/cennik/
-
Przyciemnienie szyb - w ilu % można?
Słyszałem coś o przyciemnianiu piecowym i podobno nawet czołową można.. Tutaj coś jest więcej: http://www.technicolor.pl/szyby-samochodowe/aspekty-prawne/
-
Spreżyny -60mm/-40mm
Rozmawiałem z nim aktualnie nic nie ma, jedynie gwint, który mnie nie interesuje.. Już miałem dosyć szukania zawiechy.. Ponad miesiąc szukam.. a szkoda mi zimówek, bo z letnimi 17stkami czekam aż będzie zawias, bo komicznie to będzie wyglądało teraz.. Nie spróbuje to się nie przekonam.. Mam cichą nadzieje, że 2 lata wytrzymają te MTS'y (wiem, że to loteria) a jak bardziej przekonam się do gwintu, to wymienię te MTS'y
-
Spreżyny -60mm/-40mm
Ja zamówiłem teraz nowy KIT MTS -40 i zobaczymy co to będzie.. Wcześniej kupiłem używany KIT KW, ale padaka niemiłosierna się okazała i odesłałem. Sprawdza się stare porzekadło, że tanie mięso to psy jedzą.. Rewelacji na tym MTSie pewnie nie będzie, ale nowy i dwa lata gwary.. Choćby te dwa lata wytrzymał za tą kasę to będę zadowolony, a wtedy może zdecyduje się na gwint na razie dla mnie ważny jest komfort i nie zależy mi na mega glebie..
-
Spreżyny -60mm/-40mm
Gwint MTS jest podobno lepszy od KITU MTS (opinia z tego co wyczytałem, jak szukałem do siebie zawiechy). Chyba najlepszy miękki gwint z budżetowej opcji. Jak chcesz twardo to coś z TA.. Co do -80 niech się wypowiedzą inni, ale myślę, że dasz radę...
-
Końcówki wydechu
Podepnę się pod temat żeby nowego nie zakładać. Możecie polecić jakieś końcówki do 1.9 TDI, aby ładnie wypełniły całą przestrzeń? Najlepiej ścięte po skosie..
-
Spreżyny -60mm/-40mm
Do - 60 seryjny na pewno będzie za słaby.. Możesz ryzykować i kupować MTS'y z 2 letnią gwarancją lub markowy używany KIT lub same amory H&R, KW, Koni, Weitec.
-
VOGTLAND VS EIBACH co kupic ? sprezyny -30/40mm.
Moim zdaniem obie marki są porównywalne w komforcie i jakości... Z malutkim plusikiem dla eibacha.. Na 63 od gleby raczej tymi springami nie zejdziesz..
-
Felgi 19'' Audi A8 S-Line ORG POLEROWANE do A4 B6 ?
Dystans obowiązkowo przy takim felunku
-
Analiza spalin - przekroczone normy.
Trochę odgrzałeś kotlecika..
-
Zalewa lewą stronę auta? O_O
U mnie jak się zatkało pod akumulatorem to leciało z przodu u pasażera... Ogólnie tak jak koledzy wyżej piszą.. cptolgierd opisał wszystko
-
Blotnik-ratować czy szukać używki.
Jak znajdziesz dobry w kolorze to przekładka, ale musi być OK, bo zamawiając z neta możesz trafić na gorszy niż masz... Ogólnie to bym ogarnął ten błotnik co masz, nie jest w tragicznym stanie.. w 300zł powinieneś się zmieścić. Pozdrawiam
-
Brzęczyk zapalonych świateł - po otwarciu drzwi.
Tylko przy pełnym FISIE brzeczyk informuje o jeździe na zaciągniętym ręcznym?
-
Audi A4 B5 By Kamil
ta dokładka jest z Cupry? Ładna furka!
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
Miazga jest ta fela robi robotę!
-
1,9 TDI AJM - prośba o analizę logów.
i co wstawiłeś zamiast kata?
-
Wydech końcowy, końcówka
ja tego też nie widzę w B5.. Padaka będzie..
-
car audio tanim kosztem
Co do radia to u siebie mam alpine ute-72bt. Radio w super cenie, a myślę, że jakość również niezła. U mnie lepiej grają głośniki niż na poprzednim clarionie. Wszystko seria (nie bose). Pobiera książkę adresową, możesz przypisać ulubione numery, wybrać głośniki na których słychać rozmówcę, kategorie połączeń (odebrane, nieodebrane, wybierane). Sporo bajerów.
-
Preparaty do opon
Ja od siebie mogę polecić "Shiny Garage Back2Black". Bardzo wydajny preparat.
-
A4 B5 1,9 AJM - turbo od AWX plus strojenie Spanky
przy samym turbie AWX i IC? Czy jeszcze jakieś graty potrzeba?
-
A4 B5 1,9 AJM - turbo od AWX plus strojenie Spanky
Też mam AJM w serii. Po programie 143KM. Ile maksymalnie na tych pompkach idzie wyciągnąć? Też myślę nad turbem AWX oraz IC. Będzie możliwe 170KM?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy!
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Ja również polecam Marcinka będę testował końcówki i drążki kierownicze RTS w mojej B5 Bardzo miły kontakt i szybka dostawa!