Treść opublikowana przez sk8rudex
-
Amortyzatory tył a4 b5 1.6 ADP
Kup SACHSY lub Kayaby. Około 150zł sztuka. Jeżeli masz 1BA, chyba że są już wsadzone jakieś krótsze springi to wtedy trzeba szukać czegoś o skróconym skoku.
-
A4 silver by Marcino
Ciut w dół i będzie super czysty i zadbany samochodzik. Gratuluję
-
[B5 AJM] Skromny AJM. Daily car
Siema! Pochwalę się i ja moją póki co mocno seryjną BePioną.. Samochód nabyłem od dobrego znajomego w połowie 2014r. jeździł nim 3 lata, po czym ja go przejąłem i mam w planach trochę pomodzić, ale o tym za chwilę. Przebieg aktualny: 220kkm, może być kręcony, ale nie dużo.. Znajomy przez 3 lata zrobił niecałe 25tys. km. Sam go nie kręcił, może ktoś wcześniej.. rok: 2000 Moc: 143km by EcuProject Wrocław Dobra fotki... Robiłem je znajomemu do sprzedaży, a w końcu ja kupiłem ten samochód Aktualnie turbo koza.. przód stoi 68 od ziemi, a tył prawie 72.. Nie wiem czy ktoś czegoś nie pochrzanił w tylnym zawiasie.. Zawias w trakcie kupowanie coś -30, bo jeżdżę furką codziennie. Miesięcznie robię ponad 1000km. Było: Jest: Zrobione: - Chip w EcuProject, - EGR OUT, - HAK OUT, - emblematy z tyłu OUT - obramówki na oknach, które już były białe a nie chromowane wywalone, - radio alpine z bluetoothem. - wymieniona gałka oraz mieszek, - zregenerowana kierownica, - kupione fele RH ZW3 8j 17" 5x112 ET 55, na dystansach et przód 35 a tył 30 ( kolor felg zostaje biały na te sezon, bo nie mam kwitu na przemalowanie) - środek + tablice cały w ledach. Plany: - przemalowanie felg i śrubek do skręcania rantu na złoto (na sezon 2016) - montaż zawiasu na dniach -30 max -40 - grill RS4 - malowanie kloszy lamp w środku na czarno, - szyby na czarno - korekta lakieru, - lampy tył LED, - zrobienie stożków do felg na zloty, - lustro angol, - nakładki na końcowy tłumik, aby był na prosto to tyle z głównych celów na ten rok. W dalszej przyszłości podniesienie mocy do około 170KM. mało aktualnych fotek, bo mało się działo na zew. EDIT 26.04.2015: Dobra, pracowity weekend za mną.. Do rzeczy.. Wpadło: - KIT MTS -40 - końcówki + drążki RTS lewa i prawa strona: -lustro angol, udało się wyrwać w śmiesznej kasie i to w kolorze. Zmieniony został tylko trójkąt: - Felunek RH ZW3 17' + papcie 225/45 Conti tył i Pirelli przód. Bieżnik na 2-3 sezony. - oczywiście po wszystkim zrobiona geometria. Wszystko na furze wygląda tak: Na majówkę cyknę jakieś fotencje za dnia Pozdrawiam! UP. Aktualizacja dzisiaj
-
Jakie zawieszenie dobrać?
Twarda budżetówka, ludzie jeżdżą, bo tani.. Jakości H&R po tym nie oczekuj, ale moim zdaniem na zwykłe odpychanie da radę, tyle że podobno mocno twardy.
-
wkłady lusterek
Ja na Alledrogo wyrwałem teraz w kolorze do siebie prawe z Angola za 40zł w super stanie wkład i obudowa.
-
Flexible DRL w lampy poliftowe
Właśnie tego boje się najgorzej, ale przeglądając YT nie wygląda to najgorzej.. Szkoda, że mamy takie proste klosze, a nie jakieś fikuśne (łezki czy coś w ten deseń), wtedy ten pasek ledowy robi robotę
-
Flexible DRL w lampy poliftowe
No automat trzeba dodatkowo kupić lub po stacyjce z jakimś bezpiecznikiem i opornikiem to pociągnąć, przynajmniej tak mi się wydaje.. Zrobiłbym to tak, żeby nie gasło z mijania.. W nowych audicach DRL pali się cały czas, nawet w nocy go widać, u siebie tak samo bym zrobił..
-
Listwa drzwi Audi A4 B5.
Żebyś tylko nie musiał kiedyś odklejać, bo pójdzie z lakierem
-
Jakie zawieszenie dobrać?
Markowa używka KITowa typu H&R, Koni, Weitec, Vogtland, chociaż ten ostatni nie będzie za twardy jak również Eibach. Z Gwintem podobnie. Z budżetowych opcji gwint nowy miękki MTS lub twardy TA lub znowu markowa używka i raczej przy tym forumowicze będę stali Markowy używany gwint.
-
Listwa drzwi Audi A4 B5.
Jak chcesz na stałe to klej do szyb
-
[ALL B5] Wymiana prawego lusterka na duże ( angielskie )
z czego zrobiony jest ten przyrząd?
-
Flexible DRL w lampy poliftowe
Moim zdaniem nie było by mocnej straty przy długich.. Głównie mnie ciekawi efekt wizualny.. Czy trochę wioską nie trąci..
-
Flexible DRL w lampy poliftowe
no jest parę aukcji na allegro.. Ja bym brał 60cm z innej aukcji i wtedy jeszcze końcówkę tego paska zawinął bym do góry przy kierunkowskazie.. Tylko Ciekawi mnie efekt na żywo jak to wygląda..
-
Flexible DRL w lampy poliftowe
Siemka, chciałem Was się poradzić co sądzicie o czymś takim jak na filmiku poniżej: Mam w planach malowanie lamp w środku i od razu bym sobie wyrezał DRL w lampach. Moim zdaniem dużo lepiej wyglądają niż dokładane w zderzak. Jakie jest Wasze zdanie?
-
Czarne ramki na zegary
Moim zdaniem mogłoby to pasować I mnie również się tak wydaje Ci powiem bo szukam elementów które będą mi pasować pod białe dekory ale żeby nie przesadzić znów z tym białym. tylko teraz jak by to tu pomalować/okleić? żeby ładnie się prezentowało Nie wiem, głośno myśląc może białym plastidipem? W liczniku nie ma wysokich temperatur, ani nie będą ramki wystawione na warunki atmosferyczne.. Albo wysprejować je białym matem
-
Czarne ramki na zegary
Moim zdaniem mogłoby to pasować
-
Sprężyny obniżające przed po
Zależy od kategorii wagowej tych sprężyn.. Zależy do jakiego silnika i nadwozia przeznaczone.. może siąść -30, a może -45.. Nie założysz to się nie przekonasz
-
[A4 B5] Odklejenie znaczka OOOO z tylnej klapy
Ja również usunąłem za pomocą żyłki, a później bena ekstrakcyjna i git majonez
-
Końcówki wydechu Do AFN-a
Pokaż fotę
-
Lusterko prawe
Mechanizm może zostać z anglika, czy też trzeba przekładać? Żeby nie było szpary między lusterkiem a obudową..
-
Spreżyny -60mm/-40mm
No ja we wtorek zamówiłem koło 14 KIT MTS u niego.. Ile czekałeś? EDIT: Właśnie dostałem maila, że paczka w drodze
-
luzy w kole
Ja bym wziął z Lema, nie jest dużo droższy a jakość na pewno dużo lepsza. http://allegro.pl/lemforder-tuleja-belki-tylnej-audi-a4-b5-tanio-24h-i5186568786.html
-
Gdzie najlepiej zrobić ChipTuning w dolnośląskie?
Ja również polecam EcuProject. Robiłem u nich grupówkę z forum vwgolf.pl
-
Problem z pilotem A4 B5 2001r
Może podepnij pod VAGA to jakieś błędy wyskoczą..
-
Przyciemnienie szyb - w ilu % można?
Jak ktoś nie chce co chwilę spotykać się z policją i zdzierać folii z przodu, to jedyne wyjście Sam zastanawiam się nad przyciemnieniem, ale boję się, że jak przyciemnię sam tył folią to będzie taki dostawczak, nie wiem czy nie zaryzykuję i przynajmniej troszeczkę nie przyciemnię przodu..