Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sk8rudex

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sk8rudex

  1. chiptuning, dobra felga, lampy przód na czarno (obramówki). W full opcji i w czarnym kolorze zawsze fura dobrze się prezentuje. W środku mogłaby być jeszcze skórka, ale nie jest źle.. Są plusy i minusy skóry.. Ogólnie na forum jest tyle bajerów do wymodzenia, że głowa mała.. Twój samochód i Twój pomysł na niego.. Troszkę wyobraźni i można gustownie poprawić serię
  2. Dobra baza do modów Witamy!
  3. sk8rudex odpowiedział(a) na sk8rudex temat w Audi A4 B5
    Zerwał się wałek.. Kupiłem kompresor z passata b5 FL 130KM 1.9tdi o numerze kompresora 8D0260808 i numerze sprzęgła 8D0260805j. Mam nadzieje, że będzie pasowało.
  4. Polecasz końcówki RTS, a jak z drążkami tej marki,? Widzę, że też cenę mają dobrą..
  5. Gdzie dostane te RTS'y? Co sądzicie o Moog?
  6. Cześć.. Mam pytanie, ponieważ mam do wymiany jeden drążek kierowniczy i jedną końcówkę, ale nie będę się rozdrabniał i za jednym zamachem chcę wymienić 2x drażek i 2x końcówkę. Trochę budżet mnie hamuje, bo ostatnio też zawias kupiłem. Moje pytanie czy jak kupię końcówki lemfordera to mogę drążki kupić trw lub ruvile (tańsze)? Muszę na czymś trochę zaoszczędzić bo za komplet lema zapłacę ponad 400zł, a chciałbym wydać około 300zł... Warto tak kombinować? Czy może lepiej komplet cały TRW wziąć? A może macie jakieś inne propozycje? Pozdrawiam.
  7. sk8rudex odpowiedział(a) na sk8rudex temat w Audi A4 B5
    Muszę przemyśleć czy regeneracja czy używka. Czy obydwa kompresory podejdą do AJM czy tylko ten pierwszy? 1. 2. Intercars pisze, że oba podejdą. Moim zdaniem ten pierwszy ma mocowanie na 3 śruby, a drugi na 4, ale to tylko z obrazków tak sądzę.. EDIT:na moim sprzęgle jest napisane 8D0260805 B czy podejdzie również 8D0260808?
  8. sk8rudex opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Cześć. Wczoraj odleciało mi sprzęgło z kompresora klimatyzacji. Moje pytanie czy do wszystkich 1.9 TDI jest taki sam kompresor? Mój silnik to AJM 116KM. Na stronie intercarsu po wybraniu mojego samochodu, zdjęcia kompresorów różnią się.. Czy taki kompresor będzie pasował do AJM: http://allegro.pl/sprezarka-klimatyzacji-passat-b5-audi-a4-a6-c5-i5075227662.html?
  9. Wpisuje w wyszukiwarce konkretny model jakiego szukam... eibach b5, vogtland b5 itp itd Dobra będę szukał dalej.. Zależy mi na miękkich springach, aby zachować komfort.. Dlatego rozglądam się za eibachem i vogtlandem (wyczytałem, że miękkie). Od dwóch tyg. śledzę forum, olx i allegro.. Może w końcu moja cierpliwość zostanie wynagrodzona Dziękuję Panowie za wszelkie informacje
  10. Mógłbyś coś polecić z budżetowej opcji? Bo jak nie znajdę kompletnego kitu używanego, a trafią się same springi eibach to kupił bym na początek sam przód.
  11. Oki to szukam dalej. Mam jeszcze pytanie bo z tyłu mam w miarę nowe amory kayaby (nie cały rok mają). Przód do wymiany się zbliża. Jak kupię springi do -40 to mogę te kayaby zostawić? a z przodu wziąłbym te http://allegro.pl/sachs-amortyzatory-przod-passat-b5-audi-a4-a6-org-i5089099240.html Czy szukać czegoś o skróconym skoku od razu? Nie ukrywam że do 500-600zł chciałbym się zamknąć z obniżeniem fury..
  12. No a te vogtlandy? Też nie lubie nabijać kabzy gburom, ale jak są w porządku? Brać nie brać tego kita?
  13. No chcę max -40 obniżyć.. Optymalnie będzie -35.. i Co radzisz? Od 2 tyg. szukam czegoś godnego założenia i nic nie ma do b5 jak już to passek albo mtsy.. Też juz zaczynam myśleć czy nie kupić kitu mts
  14. http://allegro.pl/audi-a4-b5-amortyzatory-sprezyn-sportowe-vogtland-i5145080956.htmlto jest ta aukcja. Opłaca się to w ogóle brać czy szukać dalej? Ogólnie wolałbym eibachy pod swój silnik..
  15. no właśnie czytam, że mają nacisk 1120 i 1020 (te do vałki). Nie będzie mi przód stał wyżej od tyłu? To są te springi co podkreśliłem na obrazku. Czyli jeżeli one są -40 to siądzie gdzieś -30?
  16. No to szkoda, miałem okazję kupić springi z passka Szukam dalej.. Dzięki! EDIT: Będą jakieś konsekwencje jak założę do swojego 1.9 amory i springi z 6. cylindrówki? Będzie to w ogóle pasowało?
  17. Witam wszystkich, dla których cztery pierścienie robią wrażenie. Zarejestrowałem się około roku temu i tak z przyczajki obserwowałem forum. Pora się przywitać Łukasz z A4 B5 2000r. sedan (OPOLE). Pozdrawiam!
  18. Witam! Mam pytanie czy sprężyny z passata B5 FL sedan podejdą do Audi A4 B5 LIFT sedan (2000r,)? Pozdrawiam.
  19. Witam wszystkich Potrzebuje wymiary zaślepki i flanszy EGR do 1.9 TDI AJM 115KM Z góry dziękuję. Foto poniżej w linku: http://img14.allegroimg.pl/photos/oryginal/48/45/01/21/4845012153

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.