Treść opublikowana przez sk8rudex
-
Plus po stacyjce - bez zanikania napięcia przy rozruchu
Okej,dzisiaj sprawdzę. Dzięki wielkie ;-) EDIT: Działa, spadek napięcia jest do 7V na kablu czarno-niebieskim, ale zegar nie startuje od nowa, jest gitara Na zaciskach z mojej fotki, spadało do 0V dziękuję za pomoc! Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Plus po stacyjce - bez zanikania napięcia przy rozruchu
Nie traci napięcia przy rozruchu? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Plus po stacyjce - bez zanikania napięcia przy rozruchu
Tak to u mnie wygląda ;-) Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Plus po stacyjce - bez zanikania napięcia przy rozruchu
Nie, u mnie to inaczej wyglada.. Od lewej: plus po stacyjce, 3x stały plus, masa i to wszystko. Nie mam tyle zaciskow co ty.. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Plus po stacyjce - bez zanikania napięcia przy rozruchu
Ktoś jakiś pomysł jeszcze ma? myślałem, żeby opóźniacz startu zamontować, żeby zegar ruszał np. po 3 sekundach..
-
Plus po stacyjce - bez zanikania napięcia przy rozruchu
Ok, sprawdzę jeszczę jeszcze raz, ale wątpię... EDIT: Sprawdziłem wszystkie śruby pod kierownicą i plus po stacyjce jest jeden i do tego podczas rozruchu zanika, następnie mamy 3 x stały plus i masa. Nie mam pojęcia pod co się wpiąć, żeby nie było spadku podczas rozruchu.
-
Plus po stacyjce - bez zanikania napięcia przy rozruchu
Tam mam aktualnie wpięte i zanika :-( Wszystkie przewody mam połapane do tych śrub.. Masę, stały plus i po stacyjce, Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Plus po stacyjce - bez zanikania napięcia przy rozruchu
Witam, czy istnieje w bezpiecznikach plus, który pojawi się po przekręceniu kluczyka i nie spadnie na nim napięcie podczas rozruchu silnika? Pytam ponieważ mam zegar zamontowany z procedurą startu i gdy przekręcam kluczyk na zapłon zegar startuje oraz gdy odpalę po zagrzaniu świec samochód na sekundę znika napięcie i zegar zaczyna całą procedurę od nowa. Pozdrawiam
-
Chiptuning AJM
Czyli nie ma sensu ładować większych pompek, jeżeli 170 to też kres turbawy z AWX? Stroić na takim setupie jak jest?
-
Podłokietnik
Podbijam. Chodzi mi o sam dekielek z C5. EDIT: Nie pasuje sprawdzałem..
-
Chiptuning AJM
Cześć chłopaki małe pytanko, co by nie wtopić.. Aktualnie posiadam program na 143km przy seryjnych gratach. Teraz doszło Turbo AWX, kolektor AWX, FMIC, KAT OUT, EGR OUT, środkowy OUT.. Chcę znowu stroić, ile mogę liczyć na seryjnych pompkach? Czy jest sens ładowania pompek AL, koszt ponad 1000zł dla 10KM? Bo więcej chyba turbo AWX nie da rady.. Jakie wasze zdanie? A może jakieś tańsze pompki z AWX 073AR? Pozdrowionka.
-
Malowanie śrubek z rantów
Siemka. Jestem w trakcie rozkręcania rantów z moich rh zw3. Chce pomalować proszkowo środek w złoty kolor i również chciałbym śrubki (łebki) mieć złote. Czy mogę również oddać do malowania śrubki? Czy będzie później oddskakiwać ta farba? Wiem, że jest coś takiego i chromowanie i złocenie, lecz to za drogi interes dla mnie. Pozdrawiam ;-) Nabazgrane z BePiony
-
[AJM] Wywalenie kata, co ze środkowym?
Nie wydech brzmi praktycznie jak całkowita seria.. Jest tylko świst po odpuszczeniu gazu do 2,5tys obrotow. A tak super, w trasie jak seryjny. Wszystko tlumi koncowy tlumik
-
[AJM] Wywalenie kata, co ze środkowym?
Moim zdaniem nie odczujesz tego przy pełnym przelocie na pewno coś dojdzie.. A tak to znikoma ilość tych kucy
-
[AJM] Wywalenie kata, co ze środkowym?
Dźwięk sie zmienił.. Jest wszystko tak jak pisałem parę postów wyżej.. Mam identyczny dźwięk jak na filmiku w tym temacie + lekki metaliczny dźwięk po wybiciu kata
-
[AJM] Wywalenie kata, co ze środkowym?
Możesz wybić katalizator - na zew. zostaje wszystko po staremu, możesz wspawać rurkę lub możesz zastosować strumienice. Wybicie katalizatora powoduje, że turbo lżej oddycha, mój był podobno w masakrycznym stanie. Wydaje mi się też, że samochód mniej kopci. Tłumikarz mówił też o negatywnym skutku wybicia, że spaliny mogą się cofnąć i rozwalić turbo, ale na forum dużo osób jeździ z wybitym i nie słyszałem o takiej przypadłości. Wydaje mi się, że może to być jakaś ściema.. Wydaje mi się również, że fura minimalnie lepiej się zbiera poniżej 2000 obrotów, ale może to tylko złudzenie. Ja u siebie wywaliłem kata, środkowy, egr (wstawiłem flansze) no i lekki chip na 143km. Póki co nie narzekam. Aha, podobno ze strumienicą nie ma tego metalicznego dźwięku po wywaleniu kata..
-
[AJM] Wywalenie kata, co ze środkowym?
Tak wywalone wszystko, został tylko końcowy. Podjechałem do tłumikarza i ogarnął wszystko.. Uzyskałem dźwięk taki jak na filmiku kilka postów wyżej. Tylko bez kata dochodzi taki metaliczny dźwięk powietrza z wydechu. Wybicie kata polega na wybiciu wkładu katalizatora z tego co się orientuje, jakimś dłutem czy prętem. Zamiast środkowego mam wspawaną rurke i przyspawany kawałek drugiej rurki aby podwiesić to na haczyku seryjnym, aby się nie ruszało i nic nie pękało. Świst słychać po puszczeniu gazu do 2.5 tys obrotow. Reszta brzmi jak całkowita seria, w trasie nic nie jest głośniej. W mieście przy spokojnej jeździe fajnie to słychać.Nabazgrane z BePiony
-
[AJM] Wywalenie kata, co ze środkowym?
Tak i chromowane dają +15 decybeli.. ;-) czekam na propozycje wywalenia srodkowego ;-) Nabazgrane z BePiony
-
[AJM] Wywalenie kata, co ze środkowym?
Dobra jestem po wywaleniu kata (wybity środek) i ani trochę nie równa się z dźwiękiem na filmiku wyżej. Otrzymałem za to delikatnie metaliczny dźwięk, ale nawet mi się to podoba. Dobra do sedna. Powiedźcie mi jak wyrzucić środkowy tłumik, najlepiej jakby pokazał mi ktoś fotkę w jaki sposób ma to zrobione. Będę wdzięczny.
-
[AJM] Wywalenie kata, co ze środkowym?
Wiem.. dlatego pytam, żeby zminimalizować ryzyko otrzymania jakiegoś pierdzenia.. chyba zaryzykuje i wytnę środkowy i wydłubie kata.. Środkowy tłumik też można wydłubać? Czy lepiej rurkę wspawać?
-
[AJM] Wywalenie kata, co ze środkowym?
Chciałbym uzyskać coś takiego jak na filmiku.. W komentarzu napisał, że wywalił tylko środkowy a reszta seria... Super to chodzi..
-
[AJM] Wywalenie kata, co ze środkowym?
Dokładnie, chcę wybić katalizator, tylko nie wiem co zrobić ze środkowym zostawić go czy usunąć? Czy uzyskam jeszcze lepszy dźwięk czy będzie pierdziawa?
-
[AJM] Wywalenie kata, co ze środkowym?
Siemka Przymierzam się do wywalenie katalizatora, chcę go wybić i puchę zostawić. Tylko nie wiem co ze środkowym, zostawić, czy wspawać rurkę zamiast niego.. Zależy mi na świstaniu turbiny, nie chcę żeby było za głośno i jakiś wiejskich dźwięków.. Zostawiać środkowy czy wywalać?
-
Montaż hebli 312 mm lub 320 mm
Ja mam czujniki... Zobaczę jaką mam osłonę, ale wydaje mi się, że tą małą, chociaż mogę się mylić.. dzięki za wszelkie info! Poszukam jarzm przez 2 tyg. jeszcze.. jak wyrwę w miarę tanio przerzucę się na 312, jak nie, zostaje przy 288
-
Montaż hebli 312 mm lub 320 mm
Osłony jednak też.. Zobacz jaka jest różnica między 288, a 312.. OK. Mnie nie interesuje coś lepszego\większego, więc raczej zostanę przy 288, chyba że wyrwę w miarę tanio od nieświadomego sprzedawcy jarzma 451... W sumie dla mnie jedynym argumentem jest ze 312 ciut lepiej wygląda niż 288.. i chyba nie warte te kilkanaście mm jest tych paru stówek..