Treść opublikowana przez sk8rudex
-
[B5 1.8T] Moje cudo
chiptuning, dobra felga, lampy przód na czarno (obramówki). W full opcji i w czarnym kolorze zawsze fura dobrze się prezentuje. W środku mogłaby być jeszcze skórka, ale nie jest źle.. Są plusy i minusy skóry.. Ogólnie na forum jest tyle bajerów do wymodzenia, że głowa mała.. Twój samochód i Twój pomysł na niego.. Troszkę wyobraźni i można gustownie poprawić serię
-
[B5 1.8T] Moje cudo
Dobra baza do modów Witamy!
-
Kompresor klimatyzacji
Zerwał się wałek.. Kupiłem kompresor z passata b5 FL 130KM 1.9tdi o numerze kompresora 8D0260808 i numerze sprzęgła 8D0260805j. Mam nadzieje, że będzie pasowało.
-
Drążek kierowniczy + końcówka lem, trw, ruviile i inne.
Polecasz końcówki RTS, a jak z drążkami tej marki,? Widzę, że też cenę mają dobrą..
-
Drążek kierowniczy + końcówka lem, trw, ruviile i inne.
Gdzie dostane te RTS'y? Co sądzicie o Moog?
-
Drążek kierowniczy + końcówka lem, trw, ruviile i inne.
Cześć.. Mam pytanie, ponieważ mam do wymiany jeden drążek kierowniczy i jedną końcówkę, ale nie będę się rozdrabniał i za jednym zamachem chcę wymienić 2x drażek i 2x końcówkę. Trochę budżet mnie hamuje, bo ostatnio też zawias kupiłem. Moje pytanie czy jak kupię końcówki lemfordera to mogę drążki kupić trw lub ruvile (tańsze)? Muszę na czymś trochę zaoszczędzić bo za komplet lema zapłacę ponad 400zł, a chciałbym wydać około 300zł... Warto tak kombinować? Czy może lepiej komplet cały TRW wziąć? A może macie jakieś inne propozycje? Pozdrawiam.
-
Kompresor klimatyzacji
Muszę przemyśleć czy regeneracja czy używka. Czy obydwa kompresory podejdą do AJM czy tylko ten pierwszy? 1. 2. Intercars pisze, że oba podejdą. Moim zdaniem ten pierwszy ma mocowanie na 3 śruby, a drugi na 4, ale to tylko z obrazków tak sądzę.. EDIT:na moim sprzęgle jest napisane 8D0260805 B czy podejdzie również 8D0260808?
-
Kompresor klimatyzacji
Cześć. Wczoraj odleciało mi sprzęgło z kompresora klimatyzacji. Moje pytanie czy do wszystkich 1.9 TDI jest taki sam kompresor? Mój silnik to AJM 116KM. Na stronie intercarsu po wybraniu mojego samochodu, zdjęcia kompresorów różnią się.. Czy taki kompresor będzie pasował do AJM: http://allegro.pl/sprezarka-klimatyzacji-passat-b5-audi-a4-a6-c5-i5075227662.html?
-
Sprężyny z Passat B5 FL do A4 B5 LIFT
Wpisuje w wyszukiwarce konkretny model jakiego szukam... eibach b5, vogtland b5 itp itd Dobra będę szukał dalej.. Zależy mi na miękkich springach, aby zachować komfort.. Dlatego rozglądam się za eibachem i vogtlandem (wyczytałem, że miękkie). Od dwóch tyg. śledzę forum, olx i allegro.. Może w końcu moja cierpliwość zostanie wynagrodzona Dziękuję Panowie za wszelkie informacje
-
Sprężyny z Passat B5 FL do A4 B5 LIFT
Mógłbyś coś polecić z budżetowej opcji? Bo jak nie znajdę kompletnego kitu używanego, a trafią się same springi eibach to kupił bym na początek sam przód.
-
Sprężyny z Passat B5 FL do A4 B5 LIFT
Oki to szukam dalej. Mam jeszcze pytanie bo z tyłu mam w miarę nowe amory kayaby (nie cały rok mają). Przód do wymiany się zbliża. Jak kupię springi do -40 to mogę te kayaby zostawić? a z przodu wziąłbym te http://allegro.pl/sachs-amortyzatory-przod-passat-b5-audi-a4-a6-org-i5089099240.html Czy szukać czegoś o skróconym skoku od razu? Nie ukrywam że do 500-600zł chciałbym się zamknąć z obniżeniem fury..
-
Sprężyny z Passat B5 FL do A4 B5 LIFT
No a te vogtlandy? Też nie lubie nabijać kabzy gburom, ale jak są w porządku? Brać nie brać tego kita?
-
Sprężyny z Passat B5 FL do A4 B5 LIFT
No chcę max -40 obniżyć.. Optymalnie będzie -35.. i Co radzisz? Od 2 tyg. szukam czegoś godnego założenia i nic nie ma do b5 jak już to passek albo mtsy.. Też juz zaczynam myśleć czy nie kupić kitu mts
-
Sprężyny z Passat B5 FL do A4 B5 LIFT
http://allegro.pl/audi-a4-b5-amortyzatory-sprezyn-sportowe-vogtland-i5145080956.htmlto jest ta aukcja. Opłaca się to w ogóle brać czy szukać dalej? Ogólnie wolałbym eibachy pod swój silnik..
-
Sprężyny z Passat B5 FL do A4 B5 LIFT
no właśnie czytam, że mają nacisk 1120 i 1020 (te do vałki). Nie będzie mi przód stał wyżej od tyłu? To są te springi co podkreśliłem na obrazku. Czyli jeżeli one są -40 to siądzie gdzieś -30?
-
Sprężyny z Passat B5 FL do A4 B5 LIFT
No to szkoda, miałem okazję kupić springi z passka Szukam dalej.. Dzięki! EDIT: Będą jakieś konsekwencje jak założę do swojego 1.9 amory i springi z 6. cylindrówki? Będzie to w ogóle pasowało?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich, dla których cztery pierścienie robią wrażenie. Zarejestrowałem się około roku temu i tak z przyczajki obserwowałem forum. Pora się przywitać Łukasz z A4 B5 2000r. sedan (OPOLE). Pozdrawiam!
-
Sprężyny z Passat B5 FL do A4 B5 LIFT
Witam! Mam pytanie czy sprężyny z passata B5 FL sedan podejdą do Audi A4 B5 LIFT sedan (2000r,)? Pozdrawiam.
-
Wymiary flanszy i zaślepki zaworu EGR
Witam wszystkich Potrzebuje wymiary zaślepki i flanszy EGR do 1.9 TDI AJM 115KM Z góry dziękuję. Foto poniżej w linku: http://img14.allegroimg.pl/photos/oryginal/48/45/01/21/4845012153