Treść opublikowana przez michał69
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a liczy się też pingiel na xboxa:)
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
brat oddawał golfa do marszałka i też dobrze zrobili
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
widzę że spocik dzisiaj udany
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
głos oddany
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a to ktoś w ciebie wjechał ?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ja może jutro podbije na spota w końcu niedziela wolna
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
dobrze
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
piotrek zaraz ci powie żeby kata wyciąć i egr zaślepić a i program:grin:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
słabo było dzisiaj
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ale nabijają tylko 100g czynnika chłodzącego a nie wiem ile wchodzi do pełna tego czynnika
-
Trzęsie przy gaszeniu silnika-klapka czy dwumas?
może być klapa gasząca jak mam wywalony EGR i jak gaszę auto to trochę telepie budą
-
[1.9 TDI PD] - Opinie, Spalanie, Osiągi...
a ja ciekawy jestem 2.0 benzyna 130 albo 2.4 jak te silniki się sprawują
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no mecz pierwsza klasa ciekawe jak Bayernowi pójdzie w finale ligi mistrzów
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
co tu taka cisza wszyscy czekają na walkę Pudziana?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
to teraz co dziennie są spoty?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
http://moto.onet.pl/1660262,1,audi-a6-quattro-megawiejski-tuning,artykul.html?node=24
-
opony do quattro
może się coś dziać a nie musi ale lepiej dmuchać na zimno
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
dziś to chyba będzie burzowo
-
opony do quattro
wszystkie 4 sztuki powinny mieć podobną wysokość bieżnika
-
Stalowa osłona silnika
ciekawe czy silnik się bardziej grzeje jak jest taka osłona ?
-
Śruba napinacza klimatyzacji
wydaje mi się że ta śruba to lewy gwint bo kiedyś odkręciła mi się i wypadła jak wkręcałem nową to kojarzę że odwrotnie się wkręcało niż wszystkie ale nie jestem na 100% pewny
-
AWX by EcuProject
seria bogata i wykres też niczego sobie
-
Synchronizacja pompowtryskiwaczy
można po podłączeniu vaga zobaczyć ustawienie rozrządu jak będzie się mieścić w normie to nie trzeba a jak będzie lekko przestawiony to można go synchronizować z pomocą vaga
-
Pomiar kompresji w silnikach TDI PD
a jaka jest książkowa kompresja
-
Rośnie temperatura!
może masz coś z chłodnicą że ci nie nadąża schładzać płynu i się grzeje najlepiej jak będziesz wracać to na ogrzewaniu żebyś nie zagrzał silnika i uszczelka pod głowicą pójdzie