Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kikson

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kikson

  1. :polew: :polew: klubowej powiadasz
  2. ba tymek nawet biturbo da rade :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  3. :polew: :polew: :polew: :polew:
  4. Dzis objechalismy z dzo-dzem A8 3,3tdi ale byla jazda prawie sie zesrałem :kox:
  5. czekam zgredy :naughty:
  6. Tymek juz cie mam w znajomych hehe,cieszysz sie :naughty:
  7. Ja odpadam.Praca.Piter może zajrzycie :cool1:
  8. No panowie z tym ze nas nie było ładny kwas wyszedł szkoda bo oni bardzo nastawili sie ze przyjedziemy :embarrassed: Ja ze swojej strony bardzo was przepraszam loona i chudy
  9. Spać ćwoki idzdzcie :tongue4:
  10. Obys sie nigdy nie wybrał do takiego osrodka ,,wiem co mowie kolego :cool1:
  11. Dzo-dzo niedługo to cie zgłosimy do klubu AA ,martwie sie o ciebie ty chlorze,,widze ze impra sie udała :polew:
  12. Ku..wa oanowie ale jestem wsciekły ostatnio zgubilem wszystkie dokumenty a dzis dostałem wezwanie w sprawie ze ktos na moje papiery chyba cos nabrał... zabije ku..we jesli choc 1zł wział na mnie :kwasny: :kwasny:
  13. nie skomentuje tego. moze macie racje panowie
  14. siury jedne ale was lubie i licze sie z waszym zdaniem :kox:
  15. zenujaca jest moja a4 to masz na mysli suko :evil:
  16. Panowie szukam auta rodzinnego komfortowego i w miare zwawego co ja poradze na to ze mi sie podoba to auto. p.s dzo-dzo ty tez chciales kupic bmw :tongue4:
  17. http://allegro.pl/show_item.php?item=732136983 koledzy bedziecie mnie jeszcze lubili jak kupie takie cos,a szczerze mowiac bardzo nam sie z zonka podoba :wink4:
  18. Panowie czy tym czerwonym mustangiem nie jezdzi czasem taki młody łebek,juz 2 razy mialem do niego wysiadac na swiatłach i złoic mu ryja,fiut pieprzony zajezdza droge i jezdzi na czerwonym ja mu sie tylko podoba.Jestem mega ciety na niego ale nie chodzi o ściganie :wallbash: :wallbash: Nutek prosimy o ciag dalszy relacji z jazdy 2.7 biturbo :kox:
  19. :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: mnie dzis nie ma sacze pifko
  20. piotrek zaczał jesc odzywki przeznaczone tylko dla czarnych strong-manów :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.