Treść opublikowana przez kikson
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:polew: :polew:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:polew: :polew: klubowej powiadasz
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ba tymek nawet biturbo da rade :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:polew: :polew: :polew: :polew:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Dzis objechalismy z dzo-dzem A8 3,3tdi ale byla jazda prawie sie zesrałem :kox:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
czekam zgredy :naughty:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Tymek juz cie mam w znajomych hehe,cieszysz sie :naughty:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Ja odpadam.Praca.Piter może zajrzycie :cool1:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
No panowie z tym ze nas nie było ładny kwas wyszedł szkoda bo oni bardzo nastawili sie ze przyjedziemy :embarrassed: Ja ze swojej strony bardzo was przepraszam loona i chudy
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Spać ćwoki idzdzcie :tongue4:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Obys sie nigdy nie wybrał do takiego osrodka ,,wiem co mowie kolego :cool1:- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Dzo-dzo niedługo to cie zgłosimy do klubu AA ,martwie sie o ciebie ty chlorze,,widze ze impra sie udała :polew:- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Ku..wa oanowie ale jestem wsciekły ostatnio zgubilem wszystkie dokumenty a dzis dostałem wezwanie w sprawie ze ktos na moje papiery chyba cos nabrał... zabije ku..we jesli choc 1zł wział na mnie :kwasny: :kwasny:- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
odpuszczam temat- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
nie skomentuje tego. moze macie racje panowie- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
siury jedne ale was lubie i licze sie z waszym zdaniem :kox:- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
zenujaca jest moja a4 to masz na mysli suko :evil:- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
co masz na mysli- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Panowie szukam auta rodzinnego komfortowego i w miare zwawego co ja poradze na to ze mi sie podoba to auto. p.s dzo-dzo ty tez chciales kupic bmw :tongue4:- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
http://allegro.pl/show_item.php?item=732136983 koledzy bedziecie mnie jeszcze lubili jak kupie takie cos,a szczerze mowiac bardzo nam sie z zonka podoba :wink4:- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Panowie czy tym czerwonym mustangiem nie jezdzi czasem taki młody łebek,juz 2 razy mialem do niego wysiadac na swiatłach i złoic mu ryja,fiut pieprzony zajezdza droge i jezdzi na czerwonym ja mu sie tylko podoba.Jestem mega ciety na niego ale nie chodzi o ściganie :wallbash: :wallbash: Nutek prosimy o ciag dalszy relacji z jazdy 2.7 biturbo :kox:- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: mnie dzis nie ma sacze pifko- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
badz dobrej mysli :>- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
piotrek zaczał jesc odzywki przeznaczone tylko dla czarnych strong-manów :polew: - Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]