Treść opublikowana przez Przemek324
-
Wymiana pompek z Siemens na Boscha
Tak jak w temacie. Zmieniał ktoś wtryski z Siemensa na Boscha? W, 2.0tdi? Lub ma ktoś wtryski Siemens z litera T?
-
2.0TDI Problem z Ciśnieniem oleju
Przez płyn w oleju wypłukały sie panweki główne ;/
-
2.0TDI Problem z Ciśnieniem oleju
Panewki wałka san ok .Dnia jutrzejszego zagladam do głownych... Napisałem bo może ktoś miał jakiś problem podobny i podrzuci jakieś rozwiazanie. A nie ma w podstawie filtra jakiś zaworków ? regulujących ciśnienie? Według tego schematu mamy zawór regulujący Ciśnienie. Lecz w którym on jest miejscu /? Problem znaleziony temat do zamknięcia
-
[BLB] Zaczął trząść
Jak na wolnych troche trzęsie stawiam na któryś wtrysk. Tak VCDS sprawdzisz wtryski
-
Kod silnika 2.0 140km
Spokojnie mozesz do 10 tys
-
Wymiana filtrów - jakiej firmy
Mann jest dobry w każdym calu. W szczególności filtry paliwa i oleju.
-
2.0TDI Problem z Ciśnieniem oleju
Broki na miejscu ... Problem z blb właśnie. cały problem powstał po wymianie głowicy... Głowice wymieniałem z powodu jej pękniecia. Płyn dostawał sie do oleju.A i to sie stało dopiero tydzien po wymianie.Przez tydzien wszystko ok
-
2.0TDI Problem z Ciśnieniem oleju
Panowie problem. Audi A4 b7 2.0TDI. Problem z ciśnieniem oleju. Na zimnym silniku okej. na ciepłym na jałowym 0.6-0.8 przy 2000obr. 1.2-1.4 powinno być minimum 2.. Pompa podmieniana to samo . ołowek okej. wycieków brak. jakies pomysły konkretne ?
-
Jaki koszt regeneracji zacisków przednich ?
Regeneracja zwykłych zacisków przednich w a4 jest prosta... Koszt to 20 piaskowanie zestaw naprawczy 50 farba pasta do tłoczków i odrobine chęci......
-
klekotanie hamulca prawy przód
jak klekot to na 90% sprężyna..
-
silnik BPW
Tak jak kolega wyżej napisał.. lecz pamiętaj że po zamianie wtrysków trzeba mu zrobić korekcje dawki recznie... ustawienie go.
-
Kontrolka zużytych klocków hamulcowych na fisie
Zdecydowanie jakieś połączenie... możesz wziąć miernik i sprawdzać czy z poruszeniem kablem nie bedzie sie zmieniał opór.....
-
ProśbA o Analizę błędów 1.8T
ma któryś z kolegów gaz ? Często problemem tych błedów jest instalacja gazowa. Dodatkowo można przeczyścić styki kostek
-
Audi A4 B7 AVANT - dokładka zderzaka tył + wydech
ciekawi mnie to jak wymodzisz , podrzuć tu poźniej fotki bo również o czymś takim myślałem
-
b5 aka smerf afn
Na gwincie zjechanym w dół jest gites, ale na twoim miejscu bym pomyślał nad inna rolka, i nie ten kolor chodz wiadomo o gustach sie nie dyskutuje
-
B7 S-Line Piękny Kolor lecz mało Atrakcyjny
Zdecydowanie inne koło , jak coś z hamulcami zamierzasz modzić to kup większe . chociażby 312 ,a kolor sam w sobie jest genialny. Wystarczy dbać
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka jestem Przemek, jestem nowy na forum i witam wszystkich