Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Przemek324

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Przemek324

  1. Tak jak w temacie. Zmieniał ktoś wtryski z Siemensa na Boscha? W, 2.0tdi? Lub ma ktoś wtryski Siemens z litera T?
  2. Przez płyn w oleju wypłukały sie panweki główne ;/
  3. Panewki wałka san ok .Dnia jutrzejszego zagladam do głownych... Napisałem bo może ktoś miał jakiś problem podobny i podrzuci jakieś rozwiazanie. A nie ma w podstawie filtra jakiś zaworków ? regulujących ciśnienie? Według tego schematu mamy zawór regulujący Ciśnienie. Lecz w którym on jest miejscu /? Problem znaleziony temat do zamknięcia
  4. Przemek324 odpowiedział(a) na Wichur2 temat w 2.0TDI
    Jak na wolnych troche trzęsie stawiam na któryś wtrysk. Tak VCDS sprawdzisz wtryski
  5. Przemek324 odpowiedział(a) na piotrek 155 temat w 2.0TDI
    Spokojnie mozesz do 10 tys
  6. Mann jest dobry w każdym calu. W szczególności filtry paliwa i oleju.
  7. Broki na miejscu ... Problem z blb właśnie. cały problem powstał po wymianie głowicy... Głowice wymieniałem z powodu jej pękniecia. Płyn dostawał sie do oleju.A i to sie stało dopiero tydzien po wymianie.Przez tydzien wszystko ok
  8. Panowie problem. Audi A4 b7 2.0TDI. Problem z ciśnieniem oleju. Na zimnym silniku okej. na ciepłym na jałowym 0.6-0.8 przy 2000obr. 1.2-1.4 powinno być minimum 2.. Pompa podmieniana to samo . ołowek okej. wycieków brak. jakies pomysły konkretne ?
  9. Regeneracja zwykłych zacisków przednich w a4 jest prosta... Koszt to 20 piaskowanie zestaw naprawczy 50 farba pasta do tłoczków i odrobine chęci......
  10. jak klekot to na 90% sprężyna..
  11. Przemek324 odpowiedział(a) na jan1audi temat w 2.0TDI
    Tak jak kolega wyżej napisał.. lecz pamiętaj że po zamianie wtrysków trzeba mu zrobić korekcje dawki recznie... ustawienie go.
  12. Zdecydowanie jakieś połączenie... możesz wziąć miernik i sprawdzać czy z poruszeniem kablem nie bedzie sie zmieniał opór.....
  13. ma któryś z kolegów gaz ? Często problemem tych błedów jest instalacja gazowa. Dodatkowo można przeczyścić styki kostek
  14. ciekawi mnie to jak wymodzisz , podrzuć tu poźniej fotki bo również o czymś takim myślałem
  15. Na gwincie zjechanym w dół jest gites, ale na twoim miejscu bym pomyślał nad inna rolka, i nie ten kolor chodz wiadomo o gustach sie nie dyskutuje
  16. Zdecydowanie inne koło , jak coś z hamulcami zamierzasz modzić to kup większe . chociażby 312 ,a kolor sam w sobie jest genialny. Wystarczy dbać
  17. Siemka jestem Przemek, jestem nowy na forum i witam wszystkich

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.