Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krystian3769

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krystian3769

  1. B8 użytkowałem przez 5 lat z czego 3 sezony letnie na 20" z zawieszszeniem 1BV. I nic nie musiałem naprawiać z tego tytułu. Co do komfortu to pewnie że jest różnica między 18-20. Ale to już zależy kto co lubi ? Teraz mam 19" z profilem 35 i nie czuje dyskomfort. Jak dla mnie 20" będzie ok. Tym bardziej że drogi po których się poruszam są już naprawdę w b.dobrym stanie.
  2. Super Ja też tu cudów nie narobie Ale coś tam poprawię: )
  3. O widzisz. Dobrze wiedzieć. Dziś właśnie zaświecił mi się żyd od zużycia ?
  4. Spoczko ? Jaki koszt w b9 za komplet ?
  5. Jakiego producenta wybrałeś klocki?
  6. Byłem dziś w ASO zapytać o poliftowy dyfuzor i przy okazji wpuściłem do auta gekonka ?
  7. krystian3769 odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    Też znalazlem pod sline ten nr. 8W0807521S Etki online te co przeglądałem nie mają 2019roku ? Tam jeszcze chyba taka listwa obwodowa przychodzi no i chromowane końcówki Dzięki ?
  8. krystian3769 odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    Witam Sprawdzał ktoś już może czy ten dyfuzor podchodzi bez problemu do zderzaka sline z przed 19 roku? Obstawiam że zderzak po małym lifcie jest ten sam. Pytam dla pewności. I czy mógłby mi ktoś sprawdzić nr. tego dyfuzor ?
  9. Przyszła pierwsza mała paczuszka na dużego moda ? ?
  10. Nie no ja też nie chce przesadzić. Ale et powyżej 40 będzie kiepsko ?
  11. W b8 miałem 9J z et 37 i było super W b9 pewnie do 33 można zejść A przy 8,5 30 powinno być idealnie
  12. Troche ET ujowe przy 8,5 Te co mam teraz 19" mają też 8,5 z ET 40 i są dosyć schowane Ja bym szukał czegoś z mniejszym ET? Z resztą jak masz możliwość przymiarki to jedź do nich i niech coś odbiorą
  13. MaciekPL nie dał za wygraną i rozkminił temat od strony praktycznej ? Najświeższe info od Maćka. Po sprawdzeniu kilkudziesięciu aut na placu ? różnych marek. Wychodzi na to że w samochodach z automatyczną skrzynìą nie występuje blokada kierownicy.
  14. Miałem okazje pojeździć f11 3.0 Tdi xdrive 318 KM praktycznie full opcja i gdyby nie to że szukałem młodszego auta bo ta była z 12r brał bym ją... Pięknie się to odpychało ?
  15. Benzynka napewno robi robotę. Tak jak pisze black4 dobry soft i to dopiedopiero zacznie latać. Im szybciej tym lepiej ? Wczoraj drugi raz tankowałem swojego w cyklu mieszanym udało się zrobić na zbiorniku 600 km. Mój miał w maju zrobiony duży przegląd i od tego czasu zrobił 12tys. Także też oliwa i filtry niebawem do zmiany. I przy okazji klocki, po 3-4mm mają. Co do felg to nawet się nie zastanawiaj. Swoje 19" zostawiam na zimę. Na wiosnę napewno wpadnie jakaś 20 ka. W b9 19" wygląda jak 18" w b8 Pozatym w b8 już jeździłem na 20" i nie boję się tej felgi ?
  16. To czekamy na klubowe rameczki ? Jak wrażenia z jazdy ?
  17. Może tak jak pisze Norbert jest to teraz opcja dodatkowa za którą trzeba dopłacić ?
  18. Z zewnątrz fajnie wyglądają środka na żywo nie miałem okazji oglądać. Chyba bardziej podoba mi się środek audi.
  19. Hehe. To dobrze że nie kupiłem F30 a już za jedną dzwoniłem jak szukałem auta ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.