Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krystian3769

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krystian3769

  1. No właśnie. Czyli to co ma humptydumpty ? 137 post .
  2. A nie jest to najnowsza aktualizacja? To niech ktoś wrzuci fotkę po update ...
  3. Wyglądają fajnie. No i przedewszystkim jak się spisują w praktyce. Nie widzę ich tylko w moim rozmiarze ? Wcześniej jeździłem na conti. Też byłem zadowolony. Ojciec ma w swoim Nokiany WR D3 Całkiem fajna opona ...
  4. Jaceku zastanawiałeś się jakie opony zimowe wybrać ?
  5. Miałeś mnie po drodze mogłeś wstąpić na spocika Poglądalibyśmy autka ?
  6. Dzięki za info? Tak jak pisałem muszę mieć coś z kompem nie halo. Z samym pobraniem mam problem. Po 3 czarnych a4 szukałem czegoś innego?
  7. Zostawiłem kompa na noc. Ale coś się skiepsciło ? Druga sprawa już dawno powinienem formatować laptopa. Zasyfiony jest i pewnie przez to mam te problemy. Na spokojnie to ogarnę. Jak zainstalujesz daj znać jak poszło.
  8. Zasysam właśnie ? Też mam światłowód. Ale coś mizerne mi to idzie ?
  9. No właśnie jak próbowałem to ściągnął mi się jakiś pliczek. I później cisza. Nie miałem wtedy czasu i odpuściłem. Pewnie brakowało mi javy... Dzięki za info ? Długo się ściąga?
  10. Spoko może mnie się uda pobrać wcześniej. Fajnie jeszcze pocieszyć się latem☺ Umnie w nocy przeszła straszna wichura. Powyłamywało dużo drzew? Pozdro.
  11. Wracając do siatki ... Fajna sprawa też posiadam ? Jacek nie masz ochoty na rozbudowę... Mogę załatwić Ci połowę zestawu do mocowania bagaży. Trzeba tylko szyny kupić i mocowania szyn ? Sam już szukam...
  12. Jak na moje oko ta na zdjęciu nie ma nawet 1BV tylko gwint albo obniżone springi. Także w stosunku do 1BA to przepaść. 1BV będzie troszkę wyżej od tego co widać na tej fotce? Pozdrawiam
  13. Picobello Maciuś ? To jeszcze tą alkantare na suficie co czeka i masz już w środku 100% RSa ? Chiba ?
  14. Jeszcze czekam w kolejce do mechanika. Myślę że w tym tygodniu będę wiedział. Dam Ci info. Czy spasowały ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.