Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krystian3769

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krystian3769

  1. Nie masz usiebie blokady kierownicy ? W mojej niema myślałem że to przez bezkluczykowy dostęp i start/stop. Nie wnikałem do tej pory ?
  2. No Panie to tu niema powodu do płaczu po A4. Jak taki zapie.....cz pod butem jest ? Gratki
  3. Ładny Nie Audi ale kolor został podobny ?
  4. Pochwal się. Co to za cudo ?
  5. W trybie dynamic na 19" wydaje mi się że nie jest wcale tak miękko. W odniesieniu do 1BV bardziej komfortowo ale na nierównej drodze czuć.
  6. No dokładnie 2 cm. Może i faktycznie to efekt placebo. Bynajmniej takie jest moje odczucie. Co do komfortu to zdecydowanie dla mnie jest mega. W b8 miałem 1bv więc było bardzo twardo. Także nie mogę obiektywnie się wypowiedzieć?
  7. Dzięki Powiem Ci że b9 było moim ostatnim typem. Miałem prawie pod domem nawet c7 3.0 w benzynie zrobione na RSa z ponad 400 KM. Tyle że wiadomo rocznik 2012 i ponad 200k nalotu. Jednak rozsądek woził górę. Chciałem młodzsze auto z mniejszy przebieg no i padło na b9. Odnośnie odczuć z jazdy to jestem mega zadowolony. Jest to dla mnie całkiem inne auto w porównaniu z moją b8ką. Przedewszystkim skrzynia automatyczna ADS servo i zawieszszenie 1BE Pozatym czuć że jest to większe auto w stosunku do b8. Plus lżejsze o 100 kg No i technologicznie świeże. Jak narazie nie żałuję. Coś się tam jeszcze poprawi doda i myślę że nie będzie wstydu ?
  8. Hehe O widzisz to na pewno się zorganizuje jakiegoś spota ? W przyszłym tygodniu nawet nagrywam wizytę u WRC w Malawie co by mi tam prześwietlił autko ?
  9. Ładnie zagrają się z kolorem nadwozia ?
  10. Jakieś tam jest? Zaglądnij do b9
  11. Co tam ciekawego wpadnie na letni setup ?
  12. Gratulacje !!! Piękna sztuka ? Bezawaryjnosci
  13. Kupisz nowe i Ci przejdzie ?
  14. Pompka w 20" robi robotę? Umnie było ET37 9J i opona 245/35 później 245/30
  15. Patrząc na drugą fotkę przez moment myślałem że to moja była ? Dobrze prawią dawaj większy hebel ? Twoje mają 9.5J ?
  16. Widzę że zaczyna się dziać. Jak zwykle gustownie i ze smakiem.?
  17. Właśnie tym razem było ciężej coś wybrać bo było kilka typów... No i rozum wygrał ? Nie wykluczam że wpadnie black ?
  18. Dzięki Pany ? Felgi fajnie że są 19" będzie co na zimowy setup zostawić ? W miarę czasu postaram się coś w niej dłubać ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.