Treść opublikowana przez krystian3769
-
Audi A4 B9 S Line AVANT 2.0 TDI 190KM Quattro S-Tronic scubablau metallic
Dzięki Kolego
-
Audi A4 B9 S Line AVANT 2.0 TDI 190KM Quattro S-Tronic scubablau metallic
Coś innego ...? Dzięki i niema innej opcji ?
-
Audi A4 B9 S Line AVANT 2.0 TDI 190KM Quattro S-Tronic scubablau metallic
Podziękował ?
-
Audi A4 B9 S Line AVANT 2.0 TDI 190KM Quattro S-Tronic scubablau metallic
To prawda co piszesz Kolego. W zależności od naświetlania potrafi się całkowicie zmienić ? Dzięki i wzajemnie bezawaryjnosci ?
-
Audi A4 B9 S Line AVANT 2.0 TDI 190KM Quattro S-Tronic scubablau metallic
Podziękował Kwestia gustu. Czarny jest piękny Ale jak już nieraz wspominałem po 3 czarnych mam go już dosyć. Też nie będę ukrywał że bardzo mi się spodobał ?
-
Audi A4 B9 S Line AVANT 2.0 TDI 190KM Quattro S-Tronic scubablau metallic
Dzięki Norberto Niestety prawdziwa motoryzacja zaczyna powoli się kończyć ?
-
Audi A4 B9 S Line AVANT 2.0 TDI 190KM Quattro S-Tronic scubablau metallic
Dzięki Koledzy ? Jakieś tam pomysły powoli rodzą się w głowie ?
-
Audi A4 B9 S Line AVANT 2.0 TDI 190KM Quattro S-Tronic scubablau metallic
Witam Wszystkich Tym razem po B8 zaczynam nową przygodę w dziale Moje auto/ b9 Audi z 2016 roku z udokumentowanym przebiegiem i 100% bezwypadkowością. Ostatni potwierdzony serwis w ASO miało zrobiony w maju tego roku. Nie będę się rozpisywał za bardzo nad wyposażeniem jest przeciętne ale jak dla mnie zadawalające ? To naczym najnardziej mi zależało to automatyczna skrzynia biegów i napęd Quattro oraz najważniejsze - po 3 czarnch a4... każdy inny kolor tylko nie czarny ? Celowałem w jednostkę bęzynową ale ostatwcznie jest 2.0 TDI 190KM Z wyposażenia za cel obrałem lampy Led Neon z dynamiką w tyle, Virtual Cockpit i najwyższą MMI z simem + Google Earth Dodatkowo udało się kupić podwójny pakiet Sline w dosyć ciekawym kolorze scubablau metallic Wewnetrznie: skóra z perforowanym materiałem oraz logiem S audi drive select pakiet oświetlenia ambiente dekory black piano chromowane nakładki na pedały ścięta kierownica z łopatkami podświetlane progi z logo S Oprócz tego : coming leaving home keyless go elektryczne lusterka składnie + fotochromy podświetlane klamki zewnętrzne elektryczna klapa bagażnika + roleta elektrycznie wysuwany hak PDC przód tył To z takich najważniejszych. Jak sobie coś jeszcze przypomnę to dopisz. Kilka szybkich fotek z czasem zrobię jakąś sesję ?
-
Czarny Avant Brillantschwarz, Competition+, Black Edition, 2.0tdi 195km 399nm. Eibach pro kit, Rotor 19" 9j et33, Fotele rs, Beuafort gc1..
To jest nie uleczalne ? Co nie Maćek...?
-
Monsoon Grey Allroad B8.5 CGLC/S-Tronic
Troszkę te poszukiwania trwały. Ale jak widać opłacało się. Gratulacje i bezawaryjnosci ?
-
A4 B8 Avant 2013 S-line Competition Plus ;177PS Quattro ; 19/35/255
No i będzie tak jak powinno z fabryki wyjechać ? Wydeszek świeżynka ?
-
Audi A4 B8 AVANT > COMPETITION + > 20' RAMUS > 3G+ Sim > LY9B > Ele klapa
Teee Mateusz no bo wiesz... Ja przemyślałem i chciałbym je z powrotem ? Jest lepiej niż myślałem. Biscie. Czape zrywa ??????
-
Audi A4 B8 AVANT > COMPETITION + > 20' RAMUS > 3G+ Sim > LY9B > Ele klapa
No wreszcie jest kontynuacja wątku ...? Tak mi na słodziłeś że teraz nie wiem co napisać ? Co mogę powiedzieć, auto trafiło po prostu w odpowiednie ręce które się nim zajmą jak trzeba ? Każde moje oczko przejmowała osoba która czuje i kocha motoryzacje i nie mogło być tym razem inaczej. Cieszę się Mateo że trafiło do Ciebie ? To był bardzo sympatyczny weekend...? Bardzo miło było Was wreszcie poznać ? Fajnie że już się dzieje. Pewnie dołożysz to czego ja nie zdążyłem. Bo jest jeszcze parę rzeczy do ogarnięcia. Nie mogę się doczekać jak ten lakier będzie po tym weekendzie wyglądał? Także kibicuje i obserwuje moją tzn Twoją czarnule? Pozdrawiam
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Zalałem ori. 4l + do tego Tunap
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
???
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Nie to tylko Maćka poniosło ?
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Nie wiem jeszcze co to będzie. Różne opcje chodzą mi po głowie i nie koniecznie Audi. Rozważam jakąś mocniejsza benzynę
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
No to się wydało...? Chciał bym ?
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Obiecuję - przy kolejnej już nic nie modze ?
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Na obecną chwilę trwają poszukiwania. Zobaczymy jak się zakończą ?
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Też jestem ciekaw ?
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Nie licząc ostatniego roku ? to szybka akcja była ??
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Dzięki Jeszcze nie jestem zdecydowany na coś konkretnego. Dopiero rozpoczne łowy
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Dzięki Panowie za miłe słowa Po pięciu latach dziś nadszedł dzień rozstania z moją cieszymordką Pocieszające jest to że auto trafiło w dobre ręce kolegi z forum który mysle że nadal będzie je dopieszczał ciesząc się nim jak ja
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Fajnie że się podoba