Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krystian3769

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krystian3769

  1. krystian3769 odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    Też się dowiedziałem o tym z tego filmu ?
  2. No masakra żeby to jeszcze było warte tego... Praktycznie cały czas korzystam z CarPlay
  3. No i przewaliłem licencje na ten rok za free ☹️ Od stycznia tego roku konsultanci już nie maja fizycznej możliwości odnowienia nam licencji. Teraz robi się to samemu po przez my Audi. Gdzie trzeba zmienić kraj np. Anglia ( oczywiście Polska jest zawsze w czarnej d...e) i tam na rok za licencje kroją nas 141£ ?. Akurat mi zalecili login przez UK niewiem ile liczą przez inne kraje. Pewnie podobnie.
  4. Miałem tak samo ? Kocur jest ?
  5. krystian3769 odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    Sprawdź najpierw mmi w opcjach audi connect czy masz zakładkę w której można wpisać ten klucz. Nie chce się już rozwodzić z całą historią ... Ja tego kodu nie miałem pospieszyłem się z zakupem w ASO i mogłem sobie go później w d..e wsadzić. Okazało się że niemam nawet pozycji do wpisania tego kodu. A po rozmowie z infolinią po weryfikacji mojego wyposażenia pani stwierdziła że ASO nawet nie powinno mi takiego kodu wydać bo on nigdy nie wyszedł do mojego auta z powodu braku wykupionej poszerzonej opcji audi connect. Zacznij od sprawdzenia co masz w mmi.
  6. Hehe Najlepsze przy tym rezanku odkryłem że mam klapę z buta ?
  7. Tak P&P pod warunkiem że masz dyfuzor pod odpowiedni zderzak i odwrotnie. Akurat z tym dyfuzorem jest ciężko znaleźć z cała listwą chromowaną. Na aukcjach są z uszkodzoną albo bez. Polowałem rok na niego.
  8. Fajnie że projektanci z Audi jak kreślili b9 odrazu wiedzieli że w 2018 wprowadzą mały lift. I zderzak z 2016 jest przygotowany pod adaptery końcówek wydechu z liftu ?
  9. Oj była była ... Dobrze było się spotkać ?
  10. Kurz w temacie ...? Już dawno wleciały fanty od Maćka. Dzięki ?
  11. Przyjemność po mojej stronie ? Wspaniale Was było znowu zobaczyć i po modzić przy czarnuchu ? Fajnie że cały czas coś się dzieje ?
  12. Gratki. Fajna sztuka.? Kolorek znajomy ?
  13. D4NTE jak sobie przypomniałem że miałem Ci sprawdzić tą jedną szynę to mi Maciek napisał że już masz ? Sorki za moją sklerozę ?
  14. Dobrze Maciuś prawisz ?? Jacku ona chyba czeka u mnie na regale na Ciebie ? A projektorki świecą pięknie ?
  15. krystian3769 odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    Hehe a to Ty na fb szalejesz z tym modem ? Dawaj opis coś tam lepił ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.