Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krystian3769

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krystian3769

  1. Hehe czyli jednak poliftowy fajniejszy ?
  2. Wiadomo że dyferek sline robi robotę. Pod zwykły będzie tak samo bo przecież wydech się niczym nie różni. Kwestia dobrego spasowania kątu końcówki pod profil otworu.
  3. Umnie mniej więcej wystają jak ori. Wystają a i tak sporo musiałem je przyciąć.
  4. Proponuję Ci w wolnych zimowych wieczorach zacząć od przeczytania całego tematu WRCLaguna (Grześka). I pewnie po tym uzyskasz wiele odpowiedzi na nurtujące Cię pytania
  5. Spoko Człowiek się całe życie uczy ...
  6. No dysze spryskiwaczy można
  7. Z b9 do b8 to raczej już nic nie przeszczepisz.
  8. No ale skąd ten pomysł że można VC do b8 założyć?
  9. Jak chcesz virtual cockpit to proponuję kupić taki licznik i dorezać do niego b9 Będzie prościej
  10. Chyba Cię poniosło
  11. Nie no ja u Niego tylko licznik i lampy robiłem
  12. Skąd ja to znam
  13. Nie ma co tu rozumieć Lepiej nie mogłeś wybrać
  14. No i pięknie I gdzie zakładałeś tą jednostkę?
  15. jakby się dało to już dawno byłoby takie na forum C+ to max jaki można wyciągnąć z tej budy Oczywiście z ori. gratów
  16. Dziękuję i wzajemnie owocnych modów życzę wszystkim rezaczom
  17. O ile się nie mylę to zmuli auto.
  18. Do puki nie będzie walić błędu możesz to olać. Przerabiałem ten temat u siebie. Czyszczenie, nowa uszczelka... Dalej się poci Kolega z ASO który mi serwisuje auto mówił że to nagminny temat i do puki nie wejdzie Ci wtryb awaryjny można z tym jeździć. U mojego taty w passacie jest to samo i już 3 lata jeździ z tym wyciekiem. Tak że jak Ci nie przeszkadza to od czasu do czasu szmatk i aż padnie
  19. Hehe Właśnie tego nie da się rozsądnie wytłumaczyć Jak zaczniesz raz to zaczyna Cię to wyciągać... Mówisz sobie że to ostatni raz ... A później zaczyna Ci być szkoda tego co włożyłeś w to auto Czasu nie ma co liczyć bo to sama przyjemność EGR - Tak jak piszesz Ojciec w CC ma to samo. Taka przypadłość.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.