Treść opublikowana przez tazman
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Się śmiej, ze 4 kg ubyło jak nic [emoji2] Jadę jutro do Zakopca to potestujemy [emoji6] Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
a u mnie panowie mod roku, jeżdżący na spoty wiedzą o co biega haha
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ja tylko uzupelniałem odprysk po kamieniu. Robiłem w Hanesco. Pytałem ich o wymianę całej szyby to krzyknęli 550-600 zł. Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Nie wiem Paweł czy piszesz do mnie czy do Herdasa ;-) Ja cały czas szukam ori sline takich jak ma Brzózka, ale jak już znajdę w fajnym stanie to z niewłaściwym et 56 pasującym do a3 a nie a4 Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
-
GŁOSNA PRACA ,BUCZENIE Z TYŁU ? BFB 1.8 T 163 km
Częsty przypadek w b6, pompa paliwa. Poszukaj na forum, jest o tym temat. Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Miałem prysnąć ramki w czerń ale spray-u starczyło mi tylko na znaczek z grilla.. Orientuje się ktoś czy na Kunickiego w tym sklepie z farbami kupię plastidipa? Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
-
Rdza na przednich błotnikach w A4 B6. Wybrać zamiennik czy oryginał?
To sa zapewne identyczne gąbki jak były np. w golfie mk4. No nic, jak będzie chwila wolnego czasu na urlopie to się ich pozbędę bo szkoda błotników. Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Tylko weźcie dobrą kątówkę :-D Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
mam gdzieś w piwnicy plastidipa i może testowo prysnę obwódki grilla i środkowej kratki w czerń to całość powinna się lepiej zgrać na razie zostaje, w razie czego kwestia zerwania foli wraz ze zdjęciem kratek to maks 2 minuty
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
mały modzik dziś z nudów po pracy zostawić czy out ?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
tak czarne kombi na ładnej feldze prawda taka, że 1.8t w b6/b7 to tylko na koksie fajnie jedzie ale spokojnie, zdejmę hak, waga spadnie, będę szybszy
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
spoko btw trochę pościgałem się dziś z e46 330d, do 120 jeszcze się jakoś trzymałem, ale później dostałem straszne wciry, ten motorek w budzie trójki to poezja jak jedzie
-
Rdza na przednich błotnikach w A4 B6. Wybrać zamiennik czy oryginał?
u mnie 2003 rok i oba błotniki w ori lakierze bez wad zastanawiam się czy prewencyjnie nie wyjąć tych gąbek
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ja dziś zrobiłem w domu , szaszłyczki z piekarnika, do tego żubrzyk i jest git Paweł, gdzie masz foty ?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
widzę, że dobra zabawa była jak z dzisiejszym spotem ? będzie ?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
i h... strzelił mój wyjazd na grill nie wiem jak patrzyłem, ale byłem przekonany, ze grillujemy jutro zamiast spota dziś będę grillował, ale na krakowskim...nasza przyjaciółka świętuje swój awans w robocie itd. i kobita suszy mi głowę, że musimy tam być i już się z tego nie wykręcę...chyba, że trochę tam posiedzicie to może dam radę wbić
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Marcin, szyby, plastiki zewnętrzne i wewnętrzne, water spoty i qd wczoraj po trasie umyłem auto i przeleciałem tym qd velox shine, bardzo przyjemny a tymczasem wracając z pracy... ale upał
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
no właśnie chciałem pójść również w oem-owe felgi na lato, ale jak wyjdzie zobaczymy
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
o kołach mówiłem kupca na swojej już mam, tylko ciężko coś fajnego na zamianę znaleźć
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
byłem na działeczkę śmigałem wiedziałem, że będziesz chętny ps. dzięki za numer, jak zhandluję to się odezwę xMarcin95x, po wielu bojach dojechały
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ze szczęścia
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
kolejny baran w bwm co auta nie ogarnia, pod tym wiaduktem to już nie pierwszy taki wypadek
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
wiedziałem do kogo uderzyć
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ludzie od upałów odpoczywają i pewnie stąd taka cisza Co do spota jak nie będę w robocie to jak najbardziej jestem za Panowie, jeszcze krótkie pytanko do was, być może znalazłem kupca na moje felgi i czy gdyby zaszła potrzeba pożyczyłby mi ktoś na dosłownie dwa-trzy dni obojętnie jaki komplet kół byle z rozstawem 5x112 żeby to wpakować do b6-ki na dojazd do domu bo swoje biedroneczki pogoniłem i zostałem bez drugiego kompletu ? Odwdzięczę się w razie czego flaszeczką
-
a4 b6 18" felgi
tu masz mojego allroad-a 225/40 i seia zawias, ogólnie koza jest duża