Treść opublikowana przez rex
-
Piłka nożna
A moim zdaniem dobrze zrobili, że odpuścili ligę. Maaskant przede wszystkim bał się jakiejś kontuzji z bardzo ostro, czasami wręcz po chamsku grającą Koroną. Do tego liczył na większą świeżość zawodników na Cyprze. Zabrakło po prostu umiejętności czysto piłkarskich, a do tego masakryczna pogoda.
-
Piłka nożna
Szczerze, mecz miał dokładnie taki przebieg, jak myślałem przed 1wszym gwizdkiem. Różnica klasy widoczna, pogoda też zrobiła swoje. Na otarcie łez Wisła ma LE. Wcale nie tak źle. Wszyscy się spodziewali takiego przebiegu. Dałem 2:1 bo liczyłem, że po 2:0 Wisła strzeli właśnie takiego przypadkowego gola. Udało się ale trochę za szybko. Apoel miał za dużo czasu na dorzucenie trzeciej bramki Patrząc po typach, komentarzach przed meczem i pytaniach pod moim adresem - chyba nie wszyscy
-
Piłka nożna
Szczerze, mecz miał dokładnie taki przebieg, jak myślałem przed 1wszym gwizdkiem. Różnica klasy widoczna, pogoda też zrobiła swoje. Na otarcie łez Wisła ma LE. Wcale nie tak źle.
-
Mandaty i komornik
Rotfl :> na komisji tez nie byłem bo wezwania nie dostałem a mam prawie 20 lat hahah Bo służba wojskowa nie jest obowiązkowa od kilku lat. Dlatego nie dostałeś i nie dostaniesz.
-
Piłka nożna
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-mistrzow/zar-zapiera-dech-w-piersiach-wisla-gotowa-na-boj-o,2,4827771,wiadomosc.html "Co ciekawe, za mistrzów Polski będzie trzymać kciuki część mieszkańców Nikozji. - Mam nadzieję, że wygracie. Jestem fanem Omonii i życzę APOEL-owi wszystkiego najgorszego – zapewnia recepcjonista hotelu na przedmieściach miasta w którym zamieszkali mistrzowie Polski." Może to, co poniektórym trochę usunie klapki z oczu i przynajmniej część zrozumie, czemu nigdy, w żadnym meczu nie będę kibicował Wiśle.
-
Piłka nożna
Obiektywny. Nie wiem w ogóle czym się kierujecie, sugerując, że Wisła wygra. Na Reymonta APOEL momentami gniótł GTS że miło było patrzeć, więc biorąc pod uwagę, że będą grali u siebie, przy konkretnym gorącu i duchocie jestem dobrej myśli Tym tekstem tylko udowadniasz, że kompletnie nie masz pojęcia, na czym polega nienawiść do wroga zza miedzy. Czyli co, bo nie jestem z Wami to nie mogę typów oddać, tak? Nie mam słów do ciebie.
- Piłka nożna
-
Piłka nożna
Stanley - Wy również Jak na moje Śląsk był jednak ciutkę lepszy, chociaż faktycznie najbardziej zasłużony byłby remis.
-
Piłka nożna
Well done mate Proszę jeszcze tylko o podliczenie zeszłej serii
-
Liga TYPERÓW -zapraszamy do zabawy-
13 sierpień Premier League Newcastle United - Arsenal Londyn 1:2 FC Liverpool - FC Sunderland 2:1 Ekstraklasa Wisła Kraków - Zagłębie Lubin 2:0 1 Liga PL (derby kujawsko-pomorskie) Olimpia Grudziądz - Zawisza Bydgoszcz 0:0 Belgia Pro League Sporting Lokeren - RSC Anderlecht 0:2 14 sierpień Bundesliga Bayer Leverkusen - Werder Bremen 2:0 Ligue 1 AJ Auxerre - Olimpique Marsylia 1:1 Eredivisie Ajax Amsterdam - SC Heerenveen 3:0 15 sierpień Ekstraklasa GKS Bełchatów - Lech Poznań 1:2
-
Piłka nożna
Od dawien dawna jedna z najlepszych ekip na Wyspach. Swoją drogą, gdyby taka sytuacja miała miejsce w Polsce, jestem pewien, że i Polscy chuligani zachowaliby się dokładnie tak samo.
-
Piłka nożna
Odwołany. Swoją drogą - http://sport.gadu-gadu.pl/5639126684335194835/anglia-dziekuje-kibolom1-fani-bronia-londynskich-ulic1 W ciągu najbliższych godzin mają dołączyć do tego kibice City i United (razem), a także inne londyńskie ekipy.
-
Piłka nożna
Pany, update Ligi Typerów proszę
-
Piłka nożna
O ja pier**le.... Check this out..... Prezentacja Klubu Kibica Reprezentacji Polski
-
Piłka nożna
Powiem Ci tak: Jeśli na tym meczu przyciąłeś komara, to na spotkaniu z Koroną spałbyś niedźwiedzim snem Tutaj przynajmniej się coś działo. Oczywiście głownie za sprawą Legii i naszej wyśmienitej obrony...
-
Piłka nożna
Że ma xywę Bizon. I z gracją tegoż Bizona się po boisku porusza Nie no Stary, poważnie jest tragedia. Zarówno pod względem taktycznym, przygotowania fizycznego jak i.... piłkarskim po prostu.
-
Piłka nożna
Obrona (a w zasadzie jej brak) to jedno. My nie umiemy wyjść kombinacyjnie z piłką z własnej połowy. Piłkarze w drugiej połowie oddychali rękawami. Na tę chwilę jesteśmy wraz z Podbeskidziem i ŁKSem głównymi kandydatami do walki o utrzymanie. Znowu...
-
Piłka nożna
No i Legia spuściła nam perfekcyjny łomot. Pokazała, jak się powinno grać w piłkę, nie wysilając się do tego za bardzo. Jedyne pocieszenie dla mnie, że idealnie trafiłem wynik w typerze...
-
F1, Rajdy i Motorsport
Szkoda, że BMW nie przygotowało swojego samochodu. Wtedy byłaby jeszcze ciekawsza rywalizacja. Bawary są jedynie w WTCC.
-
F1, Rajdy i Motorsport
Jest też na SportKlubie po polsku oczywiście Wygląda mi na Nurburgring..
-
Piłka nożna
Absolutnie zasłużony. Co nie zmienia faktu, że Szacunek dla Kirma
-
Piłka nożna
Włącz wieczorem jakiś magazyn piłkarski W skrócie: Rzut rożny dla Lechii, piłka na krótki słupek, potem przedłużona na dalszy. Trafia do Lukjanovsa na 2gim metrze przed bramką. Ten się wywraca i piłka ląduje gdzieś między jego brzuchem i nogami obrońcy Jagi. Lukjanovs próbuje wstać i kopać piłkę. W tym samym czasie kopie go i futbolówkę obrońca Jagi a Sandomierski tańczy na linii i patrzy. W końcu Lukjanovsowi udaje się wstać i wpycha piłkę do bramki, pomimo rozpaczliwej interwencji Sandomierskiego :kox:
-
Piłka nożna
Jaka bramka w meczu Jaga - Lechia :polew: :polew: Hahahahahahahahahahahahahaha :polew: :polew:
-
Piłka nożna
Wszystko fajnie, ale to była anty-defensywa przy stałych fragmentach gry. GKS dochodził do strzału po KAŻDYM kornerze. Na 7 rożnych 4 bramki (tak naprawdę 5, bo sędzia jednego nie uznał jak zauważyłeś). To jest lepsza skuteczność niż wiele drużyn ma przy karnych :polew:
-
Piłka nożna
Ogląda ktoś Bełchatów - Podbeskidzie? 75 minuta i 6:0 :kox: 4 asysty Kosowskiego i 3 bramki Popka po rzutach rożnych :kox: Generalnie - parodia