Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rex

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rex

  1. rex odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    A moim zdaniem dobrze zrobili, że odpuścili ligę. Maaskant przede wszystkim bał się jakiejś kontuzji z bardzo ostro, czasami wręcz po chamsku grającą Koroną. Do tego liczył na większą świeżość zawodników na Cyprze. Zabrakło po prostu umiejętności czysto piłkarskich, a do tego masakryczna pogoda.
  2. rex odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Szczerze, mecz miał dokładnie taki przebieg, jak myślałem przed 1wszym gwizdkiem. Różnica klasy widoczna, pogoda też zrobiła swoje. Na otarcie łez Wisła ma LE. Wcale nie tak źle. Wszyscy się spodziewali takiego przebiegu. Dałem 2:1 bo liczyłem, że po 2:0 Wisła strzeli właśnie takiego przypadkowego gola. Udało się ale trochę za szybko. Apoel miał za dużo czasu na dorzucenie trzeciej bramki Patrząc po typach, komentarzach przed meczem i pytaniach pod moim adresem - chyba nie wszyscy
  3. rex odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Szczerze, mecz miał dokładnie taki przebieg, jak myślałem przed 1wszym gwizdkiem. Różnica klasy widoczna, pogoda też zrobiła swoje. Na otarcie łez Wisła ma LE. Wcale nie tak źle.
  4. Rotfl :> na komisji tez nie byłem bo wezwania nie dostałem a mam prawie 20 lat hahah Bo służba wojskowa nie jest obowiązkowa od kilku lat. Dlatego nie dostałeś i nie dostaniesz.
  5. rex odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-mistrzow/zar-zapiera-dech-w-piersiach-wisla-gotowa-na-boj-o,2,4827771,wiadomosc.html "Co ciekawe, za mistrzów Polski będzie trzymać kciuki część mieszkańców Nikozji. - Mam nadzieję, że wygracie. Jestem fanem Omonii i życzę APOEL-owi wszystkiego najgorszego – zapewnia recepcjonista hotelu na przedmieściach miasta w którym zamieszkali mistrzowie Polski." Może to, co poniektórym trochę usunie klapki z oczu i przynajmniej część zrozumie, czemu nigdy, w żadnym meczu nie będę kibicował Wiśle.
  6. rex odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Obiektywny. Nie wiem w ogóle czym się kierujecie, sugerując, że Wisła wygra. Na Reymonta APOEL momentami gniótł GTS że miło było patrzeć, więc biorąc pod uwagę, że będą grali u siebie, przy konkretnym gorącu i duchocie jestem dobrej myśli Tym tekstem tylko udowadniasz, że kompletnie nie masz pojęcia, na czym polega nienawiść do wroga zza miedzy. Czyli co, bo nie jestem z Wami to nie mogę typów oddać, tak? Nie mam słów do ciebie.
  7. rex odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    3:1 APOEL
  8. rex odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Stanley - Wy również Jak na moje Śląsk był jednak ciutkę lepszy, chociaż faktycznie najbardziej zasłużony byłby remis.
  9. rex odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Well done mate Proszę jeszcze tylko o podliczenie zeszłej serii
  10. 13 sierpień Premier League Newcastle United - Arsenal Londyn 1:2 FC Liverpool - FC Sunderland 2:1 Ekstraklasa Wisła Kraków - Zagłębie Lubin 2:0 1 Liga PL (derby kujawsko-pomorskie) Olimpia Grudziądz - Zawisza Bydgoszcz 0:0 Belgia Pro League Sporting Lokeren - RSC Anderlecht 0:2 14 sierpień Bundesliga Bayer Leverkusen - Werder Bremen 2:0 Ligue 1 AJ Auxerre - Olimpique Marsylia 1:1 Eredivisie Ajax Amsterdam - SC Heerenveen 3:0 15 sierpień Ekstraklasa GKS Bełchatów - Lech Poznań 1:2
  11. rex odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Od dawien dawna jedna z najlepszych ekip na Wyspach. Swoją drogą, gdyby taka sytuacja miała miejsce w Polsce, jestem pewien, że i Polscy chuligani zachowaliby się dokładnie tak samo.
  12. rex odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Odwołany. Swoją drogą - http://sport.gadu-gadu.pl/5639126684335194835/anglia-dziekuje-kibolom1-fani-bronia-londynskich-ulic1 W ciągu najbliższych godzin mają dołączyć do tego kibice City i United (razem), a także inne londyńskie ekipy.
  13. rex odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Pany, update Ligi Typerów proszę
  14. rex odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    O ja pier**le.... Check this out..... Prezentacja Klubu Kibica Reprezentacji Polski
  15. rex odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Powiem Ci tak: Jeśli na tym meczu przyciąłeś komara, to na spotkaniu z Koroną spałbyś niedźwiedzim snem Tutaj przynajmniej się coś działo. Oczywiście głownie za sprawą Legii i naszej wyśmienitej obrony...
  16. rex odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Że ma xywę Bizon. I z gracją tegoż Bizona się po boisku porusza Nie no Stary, poważnie jest tragedia. Zarówno pod względem taktycznym, przygotowania fizycznego jak i.... piłkarskim po prostu.
  17. rex odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Obrona (a w zasadzie jej brak) to jedno. My nie umiemy wyjść kombinacyjnie z piłką z własnej połowy. Piłkarze w drugiej połowie oddychali rękawami. Na tę chwilę jesteśmy wraz z Podbeskidziem i ŁKSem głównymi kandydatami do walki o utrzymanie. Znowu...
  18. rex odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    No i Legia spuściła nam perfekcyjny łomot. Pokazała, jak się powinno grać w piłkę, nie wysilając się do tego za bardzo. Jedyne pocieszenie dla mnie, że idealnie trafiłem wynik w typerze...
  19. Szkoda, że BMW nie przygotowało swojego samochodu. Wtedy byłaby jeszcze ciekawsza rywalizacja. Bawary są jedynie w WTCC.
  20. Jest też na SportKlubie po polsku oczywiście Wygląda mi na Nurburgring..
  21. rex odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Absolutnie zasłużony. Co nie zmienia faktu, że Szacunek dla Kirma
  22. rex odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Włącz wieczorem jakiś magazyn piłkarski W skrócie: Rzut rożny dla Lechii, piłka na krótki słupek, potem przedłużona na dalszy. Trafia do Lukjanovsa na 2gim metrze przed bramką. Ten się wywraca i piłka ląduje gdzieś między jego brzuchem i nogami obrońcy Jagi. Lukjanovs próbuje wstać i kopać piłkę. W tym samym czasie kopie go i futbolówkę obrońca Jagi a Sandomierski tańczy na linii i patrzy. W końcu Lukjanovsowi udaje się wstać i wpycha piłkę do bramki, pomimo rozpaczliwej interwencji Sandomierskiego :kox:
  23. rex odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Jaka bramka w meczu Jaga - Lechia :polew: :polew: Hahahahahahahahahahahahahaha :polew: :polew:
  24. rex odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Wszystko fajnie, ale to była anty-defensywa przy stałych fragmentach gry. GKS dochodził do strzału po KAŻDYM kornerze. Na 7 rożnych 4 bramki (tak naprawdę 5, bo sędzia jednego nie uznał jak zauważyłeś). To jest lepsza skuteczność niż wiele drużyn ma przy karnych :polew:
  25. rex odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Ogląda ktoś Bełchatów - Podbeskidzie? 75 minuta i 6:0 :kox: 4 asysty Kosowskiego i 3 bramki Popka po rzutach rożnych :kox: Generalnie - parodia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.