Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rex

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rex

  1. rex odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    I koniec. Wisła wygrała 1:0. Zasłużenie, chociaż Skonto miało 2-3 okazje aby coś strzelić. Nie ma opcji, żeby Biała Gwiazda nie awansowała dalej.
  2. rex odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Też uważam, że grają przyzwoicie. Natomiast Skonto to jest poziom gdzieś środka naszej I ligi. Zawisza by mógł z nimi grac jak równy z równym
  3. rex odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Polsat Sport
  4. rex odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Boże, jakie to Skonto słabe. Jak "koledzy" zza Błoń tego nie wygrają to będzie żenada.[br]Dopisany: 13 Lipiec 2011, 21:09_________________________________________________No i masz : 1:0 dla Wisły
  5. rex odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    :kox: Zgoliłem pejsy, a wraz z nimi mądrość odeszła ;( ;(
  6. rex odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Nie Ten z C+ to Marcin
  7. rex odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Ile bym dał, żebyśmy my mieli takich gamoni :gwizdanie: :gwizdanie: A czemu taka a nie inna gra? Powód jest prosty: Zmęczenie sezonem. Dopiero po CA większość piłkarzy dostanie jeszcze ok. tydzień, max. dwa wolnego.
  8. rex odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    jarko, Niedzielan! Bankowo Niedzielan! :decayed: A na poważnie, myślę że w tym roku Królem Strzelców będzie Diaz ze Śląska. Jeśli tylko Lenczyk będzie na niego stawiał. P.S. Z rana nie trzepiam
  9. rex odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Litex ? O Skonto chyba chodziło Jak na moje Wisła się wzmocniła. Łotyszy powinni przejść, chociaż jak już pisałem, moim zdaniem to najgorszy rywal, jakiego mogli wylosować na tak wczesnym etapie rozgrywek. Apropos Śląska: Cetnarski zeszły sezon miał nieudany, ba, został wybrany do najgorszej jedenastki ligi Ja zdecydowanie bardziej jestem ciekaw Voskampa. 600 000 euro. 29 goli w ostatnim sezonie na zapleczu Eredivisie. W tym momencie, w dwumeczu Śląsk-Dundee za faworytów uważam wręcz podopiecznych Lenczyka.
  10. rex odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    jestem ciekaw jak korona zagra, sprzedali lub sprzedadzą cały I skład, mają grać samą "młodzieżą".... :gwizdanie: Wczoraj graliśmy z Nimi sparing. Mecz w miarę równy, Korona lepsza w 1szej połowie, my w 2giej. Tyle, że podobnie jak i w naszym, tak i Scyzorów przypadku to były składy raczej dalekie od tych, które wybiegną za niecały miesiąc. Chociażby dziś - pozyskaliśmy Niedzielana z Korony właśnie (nie grał w sparingu). O dnia dzisiejszego również jesteśmy na zgrupowaniu w Holandii i wróble ćwierkają, że ma tam być paru przyzwoitych grajków testowanych/zakontraktowanych. Niestety na dzień dzisiejszy bez konkretnych nazwisk. P.S. Wynik wczorajszego sparingu był z tego wszystkiego najmniej ważny, ale jeśli kogokolwiek to w ogóle interesuje - wygraliśmy 1:0. P.S. 2 jarko, apropos Jagi, wróć się na chwilę na stronę 248 tego wątku Tak mniej więcej od połowy http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=140740.3705
  11. rex odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja się zrewanżuję wizytą na Suchych Stawach jak zaprosisz
  12. rex odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Jakby Ci się plany zmieniły - daj znać
  13. rex odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja już wiem o kogo chodzi !! O tych, co z Cracovią 7.8.2011 przegrają na Kałuży
  14. rex odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Nic, ale to absolutnie nic nie straciłeś. Tego to już nawet parodią nie da się nazwać.
  15. rex odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Jarko i jak? Jaga mocna... :gwizdanie: ? Oni będą w dolnej części ligi. Nawet, biorąc pod uwagę, że nie przepracowali jeszcze okresu przygotowawczego.
  16. rex odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Akurat na Waszym miejscu Topolskiego to by mi w ogóle nie było żal. Osobiście, zawsze miałem do niego awersję i uważałem go za trenera, mówiąc nawet na wyrost, średniego. Chociaż rozumiem, że poparcie kibiców mógł mieć, w końcu to on tego awans "zrobił". Co do piłkarzy, poczekajmy jeszcze trochę, ale wygląda na to, że Osuch się lekko przeliczył. Co nie zmienia faktu, że jestem przekonany, że jeszcze kilku ciekawych grajków Was zasili. Niekoniecznie ze stajni Osucha.
  17. rex odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Pytanie, co Osuch ma zawodnikom do zaoferowania. Swoje nazwisko - to może być magnes do jakiegoś tam stopnia Kontrakt na poziomie 10 tysięcy - gdzieś pewnie w połowie, jak nie dolnej części stawki I ligi pod względem płac Wiernych kibiców - to na pewno Infrastruktura - Nie wiem jak u Was z warunkami treningowymi, odnowy itp. ale stadion - na duży plus To co może być czynnikiem zniechęcającym to deklaracja Osucha "Jak się nie uda - Odchodzę." Z jednej strony fajnie, bo ambitnie, ale z drugiej, w przypadku - odpukać - Waszego spadku piłkarz musi znów myśleć o szukaniu klubu. Tak więc ze stabilizacją jest średnio. Inną kwestią jest to, że zapewne lwia część zawodników, których Wasz Prezes chce ściągnąć i tak nie chciałaby grać w II lidze.
  18. rex odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    A ja jako nie-informatyk lecz tester z przypadku muszę się z powyższym zgodzić Po tygodniu używania IE 9, Mozilli 4 i Chrome'a zdecydowanie najszybszą okazał się być produkt (nota bene przeze mnie nielubianego) Google'a. Pomimo tego, że nie wiem jak te wyszukiwarki są zoptymalizowane pod kątem posiadanych przeze mnie 4 rdzeni, empirycznie najfajniej śmiga Chrome. Chociaż nie ukrywam, że wcześniej cały czas działałem na FF, to nastał czas na długoterminową przesiadkę.
  19. rex odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    -makaveli- - thx Swoją drogą, Arka Wam Kuklisa sprzed nosa wyciągnęła.
  20. rex odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Poważnie, zainteresowałeś mnie tym chłopakiem (proszę bez skojarzeń ) Ciekawe czy przekona do siebie Szatałowa Jak się ma jego sytuacja kontraktowa? Jest wolnym zawodnikiem czy cały czas Waszym piłkarzem?
  21. rex odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    No,no, absolutnie nie tego się spodziewałem. Nieźle, naprawdę nieźle. Maciej jest teraz w Cracovii na 3-dniowych testach, dlatego pytam.
  22. rex odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    -makaveli- - pytanie: Maciej Dąbrowski - sensowny grajek czy nie bardzo?
  23. rex odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Proszę bardzo - nigdzie cytatu nie ma, bo co oczywiste w takiej sytuacji być nie może. http://www.goal.com/en/news/11/transfer-zone/2011/06/09/2525202/real-madrid-could-sign-sergio-aguero-for-45m-img-director http://www.as.com/futbol/articulo/pronostico-familiar-unanime-ira-madrid/20110703dasdaiftb_26/Tes http://www.as.com/futbol/articulo/enrique-cerezo-traicion-preguntadselo-aguero/20110629dasdasftb_34/Tes http://atleticopoland.com/news/Ujfalusi-Aguero-wybral-Real-1187 http://atleticopoland.com/news/Aguero-nie-wyklucza-transferu-do-Realu-1192 http://atleticopoland.com/news/Niebotyczna-oferta-za-Kuna-1295 http://atleticopoland.com/news/Sergio-Aguero-Wolalbym-zostac-w-Hiszpanii-1265 Szczególnie polecam trzeci artykuł. Jeśli nie znasz hiszpańskiego, wrzuć w jakiś dobry translator.
  24. rex odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Niby tak, ale przynajmniej jeden się ostał! Rasialdo!
  25. rex odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Aguero wielokrotnie ostatnio mówił, że PRZESZEDŁBY do Realu. To właśnie bardzo wkurzyło kibiców Atletico i dla wielu już jest nikim. Kto zapłaci za niego 45 milionów (taką ma klauzulę) - ten go będzie miał. Prezesi nie mają wtedy NIC do gadania. Błagam, nie piszcie o czymś, jak pojęcia nie macie...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.