Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rex

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rex

  1. rex odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Cały Kun - coś pięknego! Z dwojga złego (Juve/Real) już wolę, żeby poszedł do Starej Damy. Bo na to, że zostanie na Calderon już się raczej niestety nie zanosi.
  2. rex odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Smutny dzień dla dużej ilości kibiców w Ameryce Płd... River po raz pierwszy w historii spada do Nacional B... Wielka szkoda... Vamos Los Millonarios!!!
  3. Jaką to ma moc ? 300 kuców ? Idealny ciągnik w teren
  4. rex odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Doskonały pomysł Takie wzmocnienia Lechii to ja rozumiem
  5. rex odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Kuklis jest w takim razie możliwy do wyjęcia. Swoją drogą, swego czasu uważałem go za bardzo solidnego zawodnika. Ale niestety ostatnio jakoś przygasł. Apropos Wasiluka - bierzcie, bierzcie, chętnie jeszcze Janusa i Krzywickiego bym dorzucił w pakiecie Problemem jest to, że może być Was nie stać na płacenie kontraktu. Osuch coś mówił, że płace mają sięgać +/- 10 tys. a Wasiluk zarabia 30 patyków na pewno. Swego czasu to był nasz najdroższy transfer...
  6. rex odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    No to o co ? Oczywiście, będzie miał większą siłę przebicia w ewentualnych negocjacjach z klubem, z którego będzie chciał piłkarza wyciągnąć. Tyle. A czy ma najlepszych piłkarzy? IMHO na przykład taki Bolek ma ciekawszą stajnię Co nie zmienia faktu, że w Zetce szykuje się prawdziwa rewolucja. Jestem bardzo ciekaw efektów. Szacunek dla Osucha, że mówi prosto z mostu jak sytuacja wygląda.
  7. rex odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Makaveli, mylisz pojęcia On jest ich menadżerem Ci zawodnicy mają podpisane kontrakty z innymi klubami Czyli co, wejdzie Osuch np: do Widzewa i mówi - "Zabieram Kuklisa!" :polew:
  8. rex odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    A na jakiej podstawie uważasz, że on jest najlepszym managerem w PL ? Jest jakiś ranking, tabela ? [br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 13:42_________________________________________________ Oj, to musi te plany wsadzić głęboko w półkę [br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 13:43_________________________________________________Reszta - podejrzewam, że do wyciągniącia. Ile Zetka ma funduszy na transfery?
  9. rex odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Oglądnąłem jeszcze przed kimą. Kurde, macie skarb. Naprawdę, macie SKARB w postaci Krzyśka. Świetny gość, fantastyczny człowiek! Kibicuję Wam, żeby to się wszystko potoczyło po Waszej myśli! Wanda, stadion Wisły, hala Wisły - na wszystko jest/będzie kasa... Świat jest kur.ewsko niesprawiedliwy.
  10. rex odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    I tak nieźle - szacun dla Krzyśka! Tak to jest mieć wychowanków Wartościowych wychowanków ! Tak swoją drogą, lekkim offtopem, nie za bardzo rozumiem tych śmichów chichów z Przytuły apropos jego komentarzy w Lidze+ i w trakcie spotkań. Moim zdaniem wykonuje świetną robotę... Z Hutnikiem jestem w miarę na bieżąco, kilka różnych filmów właśnie z kiksa już oglądałem Tego, który tutaj podałeś jeszcze nie widziałem, ale go obejrzę dopiero jutro. Dziś już za bardzo podchmielony jestem, żeby z niego cokolwiek zrozumieć Fakt jest faktem, miasto robi wszystko, żeby Wam nie pomagać... Natomiast, mówiąc językiem Kazka Węgrzyna, fajnie, że u Was jest grupa ludzi, która robi wszystko, by wrócić na właściwe tory. Oby tak dalej :good: Tymczasem, dobrej nocki
  11. rex odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Lech chciał Krzyśka :shocked: ? Ale w jakim charakterze? Pierwszego trenera :shocked: ?
  12. rex odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    jarko, na dzień dzisiejszy to my drużyny nie mamy Odeszli: Giza, Klich, Jarabica (wyp. - uffffff ), Masaryk, Derbich. Odejdą: Krzywicki (wyp.), Janus, Puzigaca (?), Trivunović (?), Sacha (?), Mierzejewski (?) Przyszli: Nykiel (jeszcze go trzyma kontrakt w Ruchu) Aż tyle póki co Przyjdzie raczej Krieger (chłopak z XXXXXX ligi niemieckiej ) i oprócz tego wielka niewiadoma. U nas ciąg dalszy reformy w składzie, co nie kryję z jednej strony bardzo mnie cieszy, ale z drugiej jak to wszystko później zgrać? Ogromnym plusem jest to, że redukujemy ilość zawodników, więc i więcej pieniędzy będzie na kontrakty dla nowych - mam nadzieję - lepszych piłkarzy. Do tego 1.5 mln euro z transferu Klicha + ogólne zwiększenie budżetu o bodajże 7 milionów zł. Generalnie, na tę chwilę jesteśmy jednym wielkim :?:
  13. rex odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    A moim zdaniem Legia jeszcze na pewno kogoś zakontraktuje. Popatrz, odeszli: Mezenga, Cabral, Szałachowski, Ogbuke (dobra, nic nie grał ), chcą rozwiązać kontrakt z Kneżeviciem (jak to polsku napisać ? ) Przyszli: Żewłakow, Ljuboja, Zbozień (z wyp.), Kosecki (z wyp.) Co do spadku, moim zdaniem rysuje się kilku kandydatów: Korona, Widzew, Górnik, Bełchatów. ŁKS i Podbeskidzie (o ile dostaną licencję...) moim zdaniem się utrzymają. W przyszłym sezonie będzie ciężej. Czarny koń? Nie wiem czy o którejkolwiek z podanych przez Ciebie drużyn będzie można mówić jako o Czarnym Koniu No, chyba że by się włączyli w walkę o Mistrzostwo Polski, w co kompletnie mi się nie chce wierzyć. Jeśli już, to moim zdaniem jedynie Śląsk. Ja mam przede wszystkim nadzieję, na 4-5 transferów do nas (przynajmniej 1 dobry ofensywny pomocnik, 1 dobry napastnik i ktoś na środek obrony). Jeśli z takich transferów wypalą 2-3, przede wszystkim chodzi tu o graczy ofensywnych, to jest dobrej myśli - tj. spokojny środek tabeli.
  14. rex odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja aż tak radykalnie do tego nie podchodzę. Jak już grają w tych pucharach to lepiej niech Nas tam dobrze reprezentują - bez błazenady :gwizdanie: Poza tym Wisła jak nigdy jest wyjątkowo mało Wiślacka. Prócz Małeckiego i kibiców nikt tam za bardzo białej gwiazdy w sercu nie nosi Zgoda, ale Wisła to Wisła. Choćby i w niej grali przedstawiciele 101 nacji Biała Gwiazda zawsze będzie u mnie na cenzurowanym
  15. rex odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Zgoda, tak dziwnego sezonu od lat nie było. Mistrz z rekordowo niską ilością punktów. Nie byłoby to może tak zaskakujące, natomiast rzeczywiście Wiśle nikt tego Mistrza zabrać nie chciał. Ani nawet o niego nie spróbować powalczyć. Analogiczna sytuacja była na dole: Nikt nie chciał się przed spadkiem uratować (oprócz Nas, chociaż i tak wpadki mieliśmy). Oczywiście w pełni zdaję sobie z tego sprawę, że gdyby ktokolwiek z dwójki Polonia/Arka grał tak, jak grały drużyny walczące o utrzymanie w ostatnich latach, z ligi byśmy spadli. Przynajmniej sportowo, bo Polonia i tak by licencji nie dostała. Generalnie absolutnie z Tobą się zgadzam, ale w przypadku Jagi dalej obstaję przy swoim Moim zdaniem buta Probierza i odejście Grosika osłabiło ich tak mocno, że w zbliżającym się sezonie nie będą w pierwszej 10-tce.[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2011, 22:35_________________________________________________ Czy ma najmniejsze? Nie wiem. Rzekłbym, że szanse wynoszą 50/50. Dundee to poziom naszej ekstraklasy. Jeśli będą dobrze przygotowani (a Lenczyk swoje doświadczenie ma i wie "jak to złapać") to jestem przekonany, że na pewno nie będą gorsi. Oczywiście, mówię tu o sytuacji, że kadrowo będzie zachowany minimum Status Quo w odniesieniu do dnia dzisiejszego.
  16. rex odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    W tej rundzie w ogóle nie powinno być takiego myślenia... Jaka jest Nasza siła skoro już teraz martwimy się o wyniky z najsłabszymi drużynami w europie grającymi w pucharach Poza tym rok temu Jaga zaprezentowała się przyzwoicie i mam nadzieję podtrzymają dobrą passę. Jarko, śmiem twierdzić, że Jaga z rundy wiosennej była jedną z najgorszych drużyn w Ekstraklasie. Grosik robił tam 70% gry. Jak dla mnie w nadchodzącym sezonie, jeśli Jagiellonia nie sprowadzi 2-3 dobrych zawodników będą gdzieś w ogonie ligi.
  17. rex odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    I do tego wcale nie ma pewności, że Jaga ich przejdzie.
  18. rex odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Dla dobra Cracovii, im mniej sukcesów ma Wisła (szczególnie na arenie międzynarodowej), tym lepiej. Proste. Za resztą klubów trzymam kciuki, pomimo mojego braku sympatii do Jagi, Śląska czy Legii. ale i tak Cracovia fartownie się utrzymała w Ekstraklasie. Nie wiem dlaczego w 2004 roku cieszyłem się, że Cracovia awansowała do I ligi (obecnie Ekstraklasa). Chyba Wisła z Cracovią to najbardziej znienawidzone przez siebie kluby... Ile się słyszy, że kibic Cracovii czy Wisły zadźgał nożem kibica Wisły czy Cracovii... . Po co tak brutalnie... . Utrzymaliśmy się z jednej strony szczęśliwie (Polonia i Arka przegrywały praktycznie wszystko co mogły), ale z drugiej strony szczęściu trzeba pomagać i to właśnie uczyniliśmy. Też nie wiem czemu się cieszyłeś - Może jesteś sympatykiem polskiej lub krakowskiej piłki nożnej? Nie wiem, nie mi oceniać. Ja jestem kibicem Cracovii i tak jak piszę - każde potknięcie Wisły powoduje uśmiech na mej twarzy. Powód? Podany w moim poście wyżej. To, co się dzieje na ulicach to zupełnie inna para kaloszy. I od tego jak najbardziej się dystansuję. Mnie interesują tak naprawdę tylko aspekty sportowe i te czysto kibicowskie.
  19. rex odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Dla dobra Cracovii, im mniej sukcesów ma Wisła (szczególnie na arenie międzynarodowej), tym lepiej. Proste. Za resztą klubów trzymam kciuki, pomimo mojego braku sympatii do Jagi, Śląska czy Legii.
  20. rex odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Nie pamięta wół jak cielęciem był. Taka sama sytuacja była w zeszłym roku z Lechem - wystarczyło wejść na Wasze forum i wszystko było jasne. Jeśli chodzi o mnie, od zawsze podkreślam - kibicuję każdemu polskiemu klubowi w pucharach, ale Wiśle nigdy. Więc, tak, nagle stałem się kibicem Skonto
  21. rex odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Pożyjemy - zobaczymy
  22. rex odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja napiszę tak: Oby nie, ale raczej im się uda [br]Dopisany: 20 Czerwiec 2011, 14:26_________________________________________________Śląsk trafił na Dundee United. Jak dla mnie, drużyna w zasięgu WKSu.
  23. Podejrzewam, że na normalnej nawierzchni ET w okolicach 14.0-14.1 byłoby do zrobienia :good:
  24. rex odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    To było dawno temu i nieprawda :decayed:
  25. rex odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Łotyszy raczej przejdą. Sportowo mocno rywal, jak na II rundę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.