Treść opublikowana przez rex
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Jak na tę wagę i moc połączoną z momentem - bardzo dobry wynik! Szczególnie właśnie biorąc pod uwagę "średnią" jakość "toru", na którym taki rezultat osiągnąłeś. :good:
-
Piłka nożna
O w pytę, grubo to zabrzmiało :kox: Jaro hools :kox:
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Hmm...nieźle, nieźle, szczególnie biorąc pod uwagę nawierzchnię Miron, pewnie było gdzieś wcześniej podawane, ale wybacz, nie chcę kopać Ile waży Twój klekot ?
-
Piłka nożna
Apropos Lecha: Kompletnie nie ogarniam, jak POSiR mógł ot tak po prostu powiedzieć swojemu przyszłemu (?) partnerowi (?), że "przyjedzie Red Bull, do 4 września nie macie stadionu i generalnie mamy Was w d*p.e", dodając, że w sumie fajnie by było, jakby Ekstraklasa specjalnie układała terminarz tak, żeby nie było meczów przy Bułgarskiej do tego momentu. A jak by miały być, to trudno, macie problem, szukajcie se gdzieś indziej. A od 4 września - zapraszamy! Czujcie się JAK U SIEBIE. Lech ma teraz naprawdę nie lada problem, bo gdyby mi ktoś wywinął taki numer, już nigdy bym nie chciał grać na takim obiekcie. Jak potem rozmawiać z kimś, kto się tak zachowuje w biznesie? Zupełnie by mnie nie zdziwiło, gdyby Kolejorz wynajął na całą rundę stadion we Wronkach czy Grodzisku. Ale znowu takie rozwiązanie przyniesie ogromne straty finansowe, spowodowane ilością sprzedanych biletów/karnetów itp. itd. Fatalna sytuacja dla Lecha... Czego by nie wybrali - zawsze będzie źle. Kto wie czy to w ogóle można o mniejszym źle mówić...
-
[ALL] PDF to WORD pomocy :(
Luzik Cieszymy się, że pomogło
-
[ALL] PDF to WORD pomocy :(
http://www.pdftoword.com/ Nie działa? Wrzuć na końcu swój e-mail i powinno być gut. Ewentualnie jeszcze cuś takiego : http://www.programosy.pl/program,pdf-to-word-converter.html A sam chyba swego czasu korzystałem z tego, jak mnie pamięć nie myli: http://www.programosy.pl/program,free-pdf-to-word-doc-converter.html
-
Piłka nożna
Mierzejewski za ponad 5 mln ojro idzie do Trabzonu! Kwota jak na polską ligę S Z O K U J Ą C A !
-
Piłka nożna
jego młodszy brat - jeszcze bardziej świrnięty i jeszcze bardziej brutalny Kurcze, nigdy bym nie powiedział :shocked: Wygląda jak Anioł, który zstąpił na ziemię :kox:
-
Piłka nożna
jarko, to u Was gra Pepe :shocked: :slina:??
-
Piłka nożna
Co ważne wzrośnie nie tylko poziom sportowy, ale i marketingowy! A to w naszym przypadku prawie równie ważne! Apropos wyprzedawania talentów - na to bym nie liczył. Dużo lepsze i bogatsze kluby z innych lig w zasadzie z tego żyją. Musielibyśmy być w czołowej piątce lig Europy aby taki proceder ograniczyć.
-
Piłka nożna
Dokładnie, grając tam praktycznie cały sezon (34 mecze) ! Beret - Szacun !
-
Piłka nożna
makaveli, tak czy inaczej - graty dla Legii za taki transfer! Co by nie mówić, gość ma nazwisko, bogate CV - marketingowo bardzo na plus! Oby reszta ligi poszła teraz za ciosem
-
Piłka nożna
Coś ten Błaszczykowski wyłysiał :mysli: I jeszcze z browarem w łapie :mysli:
-
Projektowanie stron, Tworzenie stron :)
To jest drukarnia :kox: Generalnie na tę chwilę agencje to praktycznie wszystko od robienia długopisów do wielkich kampanii audio/video marketingowych. Co kto lubi :kox:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No to sprawa jasna Kolega Fel robi zupełnie inne rzeczy niż ja Dobra, koniec Offtopu z mojej strony P.S. Boseron - dobre pieniądze. Nawet bardzo
-
Projektowanie stron, Tworzenie stron :)
Jest ktoś pracujący w małej agencji reklamowej :kox: Swoją drogą, "agencja reklamowa" - ciężko o pojęcie bardziej względne
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Poszło pw
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Możesz podać nazwę firmy albo www ? Z ciekawości popatrzę i porównam Oczywiście chodzi o nazwę firmy Fela
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Chodzi w głównej mierze oto, że sam sobie jesteś w stanie stworzyć swój własny gadżet już na etapie strony www Wybierasz produkt, wchodzisz do studia gdzie wgrywasz na niego logo + wybierasz jego wielkość i zamawiasz. Tyle Generalnie, nie trzeba dzwonić po agencjach aby robić wizualizacje produktów, więc oszczędzasz czas i pieniądz. Oczywiście, jeśli ktoś nie byłby w stanie sobie poradzić (na stronie jest również film demo, który pokazuje krok po kroku jak zamawiać) - służę pomocą
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Taka jak ta - gwarantuje że nie To jest pionierski projekt w PL, a można i powiedzieć, że nawet i w EU. W Stanach jedynie zaczynają działać na podobnej zasadzie.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie, Małe pytanko - jeśli ktoś byłby zainteresowany wytworzeniem własnych (tj. swojej firmy) artykułów reklamowych różnej maści - prosiłbym o info na pw.
-
F1, Rajdy i Motorsport
Nie kasa. Czerwona flaga to zatrzymanie wyścigu. Zatrzymanie wyścigu = zatrzymanie czasu. As simple as that
-
Piłka nożna
Jak najbardziej do nas też Szczególnie widocznie byli na starym stadionie. Mecz w mecz byli u nas z faną Na hokeju jest to o tyle co innego, że GKS od lat jest bardzo mocny i zarówno u siebie jak i na wyjeździe prezentują się zacnie
-
Piłka nożna
Jarko, oczywiście To jest po prostu zgoda - żadna tam tylko hokejowa. W pełni "regularna" Dla przykładu : GKS Tychy - Miedź Legnica - 200 osobowa delegacja Rabinów
-
Piłka nożna
Byyyyył, bęęęęędzieeeeee, jeeeeeeestttt! Tyski GKS! :decayed: A na poważnie, najlepiej by było gdyby zarówno Zawisza jak i Tyszanie weszli do I ligi. Apropos stadionu Wisły... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: