Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rex

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rex

  1. Nie po to się kierę kupuje, żeby "padałować" Ale spoko, jutro z ciekawości pyknę na padzie
  2. Oj, no to dzień a raczej tydzień z głowy :kox: Ja właśnie z ciekawości teraz zagrałem w SHIFTa, a wieczorkiem czeka mnie znów F1. Tym razem GP Malezji. W kwalifikacjach 7 czas (Lotusem ). Mam nadzieję na deszcz
  3. Co do SHIFTa. Miałem właśnie jakieś 45-minutowe posiedzenie Widziałem, że Reniu wcześniej jechał z kierą, więc pokusiłem się o to samo W związku z tym, proszę o aktualizację wyników Pacjent: Audi RS4 B7 fully tuned wyścig: SPA GPA 2.25.364 wyścig: LAGUNA SECA 1.26.691 wyścig: AMBUSH CANYON 1.30.090 próba czasowa: GLENDALE WEST 53.889 próba czasowa: DAKOTA GP 46.656 próba czasowa: LONDON RIVER 1.20.420
  4. O ile jeszcze mogę ;] 2 październik Sunderland - Manchester Utd 2:2 2 Tottenham - Aston Villa 2:0 1 Zaragoza - Gijon 2:0 0 Getafe - Hercules 1:1 0 Almeria - Malaga 0:1 0 Zagłębie Lubin - Cracovia Kraków 0:0 3 Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok 1:1 0 Parma - AC Milan 0:0 0 St Etienne - Marseille 1:1 6 Nancy - Lyon 0:0 0/12 3 październik Manchester City - Newcastle 2:1 3 Liverpool - Blackpool 3:0 0 Chelsea - Arsenal 2:0 6 Sevilla - Atl. Madrid 2:0 2 Villarreal - Santander 2:0 3 GKS Bełchatów - Lech Poznań 1:1 0 Ruch Chorzów - Korona Kielce 1:1 0 Inter - Juventus 2:0 0 Napoli - AS Roma 2:2 0 Fiorentina - Palermo 1:0 0 Bologna - Sampdoria 0:0 2 Dortmund - Bayern 1:2 0 Twente - Groningen 2:0 2 Grasshoppers - Zurich 1:0 0 Trabzonspor - Besiktas 1:1 0 Shakhtar - Din. Kiev 1:0 1/19 4 październik Sigma Olomouc - Sparta Praga 0:0 0 Guimaraes - Porto 0:2 0/0
  5. Ja mam kierę, ale jeśli Waści Panowie tak ustalaja - przesiade sie na pada Proponuje przede wszystkim ustalic wspólne auto + mody, jakie można wykonac. Co więcej, musimy wspomniec, jakich naklejek nie można używac. Jak powszechnie wiadomo to dobre + 30/40 kuców Póki co, będe mniej aktywn - jak dojde do +/- połowy sezonu w F1, pokatuje "Szifta"
  6. Tak, tzn wczoraj grałem, bo dziś się do niczego nie nadawałem Kiere kupiłem niecały miesiąc temu (Logitech Driving Force GT) i jestem mega zadowolniony A F1 to dla mnie gra z gatunku "must buy"
  7. Czym jechałeś ? I jak porobiony ? Żebym wiedział czym mam startowac Jak zrobie sobie przerwe od F1 (gra jest mocna - jazda w deszczu jest FANTASTYCZNA) to chętnie przejade ten odcinek \edit Ja z tego co pamiętam to zapewne wynik tam ustaliłem albo pomodzonym RS4 lub podłubanym STI'em.
  8. Ale mój ID jest w tamtym temacie chyba od roku jak nie lepiej
  9. Mam dokładnie to samo. Mam nadzieję, że F1 i Oblivion w wersji GOTY zabiorą mi trochę czasu i akurat nówka RDD będzie do kupienia za jakieś +/- 120 zł
  10. Jarko, ja bym miał wątpliwości czy brać... Swego czasu miałem neta 10 mbit, telefon z darmowymi weekendami i wieczorami + telewizja (tylko że analog, jeszcze TV HD nie miałem) i płaciłem 145 jakoś. Teraz mam 25 mbit z Wi-Fi, dekoder cyfrowy (ok. 100 kanałów i +/- 20 programów w HD oraz pakiet Canal Plus w HD) oraz Multiroom (tj. 2 dekoder z tym samym co na pierwszym) i płacę 130 miesięcznie. Telefon stacjonarny mi był kompletnie niepotrzebny bo i tak mam problem żeby wygadać darmowe minuty z komórki
  11. Ma już ktoś F1 2010? Grał kto? Ja mam nadzieję, że jutro dostanę paczuszkę od kuriera
  12. 28 wrzesień Sp. Moscow - Zilina 3:0 3 Ajax - AC Milan 1:1 3 AS Roma - CFR Cluj 0:0 0 Auxerre - Real Madrid 1:3 1 Basel - Bayern 0:2 1 Braga - Shakhtar 1:0 0 Chelsea - Marseille 3:1 2 Partizan - Arsenal 0:2 1/11 29 wrzesień Kazan - Barcelona 0:2 0 H. Tel Aviv - Lyon 1:2 1 Inter - Bremen 1:0 1 Panathinaikos - FC Copenhagen 1:1 0 Rangers - Bursaspor 1:0 3 Schalke - Benfica 1:1 0 Tottenham - Twente 2:0 1 Valencia - Manchester Utd 1:1 0/6 30 wrzesień Dortmund - Sevilla 2:1 0 Atl. Madrid - Leverkusen 2:1 0 Lech Poznań - Salzburg 0:0 0 Manchester City - Juventus 2:0 0 Villarreal - Club Brugge 1:0 2 Steaua Bucharest - Napoli 0:2 0 CSKA Moscow - Sparta Praga 3:0 3 Hajduk Split - Anderlecht 0:0 0/5
  13. 24 września Legia Warszawa - Lech Poznań 1:3 0 Köln - Hoffenheim 1:1 3/3 25 września Manchester City - Chelsea 1:3 0 West Ham - Tottenham 0:2 0 Gijon - Valencia 1:2 1 Ath. Bilbao - Barcelona 1:4 1 Twente - Ajax 1:0 0 PSV - Groningen 3:0 0 Stuttgart - Leverkusen 2:2 0 Bayern - Mainz 3:1 0 Cracovia Kraków - Arka Gdynia 1:0 1 Hearts - Motherwell 2:0 0 AS Roma - Inter 1:1 0 Estudiantes - Boca Juniors 2:1 2 Santos - Cruzeiro 0:1 0 NK Zagreb - Rijeka 1:0 1 Midtjylland - FC Copenhagen 0:0 0 Shimizu - Nagoya 1:0 0 Academica - Guimaraes 2:0 2 Zurich - Basel 1:1 0 MTK Budapest - Kaposvar 2:0 0/8 26 września Lens - PSG 2:1 0 Toulouse - Lille 1:0 0 Mallorca - Real Sociedad 2:1 1 GKS Bełchatów - Wisła Kraków 2:2 2 Aberdeen - Rangers 1:2 2 Fiorentina - Parma 3:0 1 Sampdoria - Udinese 2:0 0 Sturm - Austria Vienna 1:1 0/7 Lok. Moscow - Terek 3:0 1
  14. A ja mam jakieś dziwne wrażenie, że tym razem to jest diesel Grzechu, oby to było wreszcie coś na prawdziwe, męskie paliwo
  15. Pany... Demon's Souls. Polecam! Gra masakrycznie trudna, ginie sie co chwile, czasami człowieka może krew zalac Ale satysfakcja gwarantowana! Ciekawy tryb online, można pomagac innym ludziom w ich zmaganiach, a także nawiedzac ich światy
  16. Momentami spokojny, momentami bardzo niespokojny Wyjątkowo klimatyczna gra - polecam.
  17. Jarko - Darksiders - klimat podobny do GoW III. Heavy Rain jest mocny - polecam. Jak lubisz trudne RPG, w starym, dobrym klimacie - Demon's Souls.
  18. Wiesz, nawet się na obroty nie patrzyłem w RS5 na tym filmiku. Bardziej chodzi o zachowanie auta. Po wyraźnym wystrzale, jest równie wyraźnie zwolnienie i znów przyspieszenie. Nic to, czekam na więcej filmików z tym TC
  19. Nie widziałem, aby on tam startował z 5 K rpm, przynajmniej na pewno na to nie wyglądało. Nie wiem, może faktycznie dwumas robi swoje i zmula (po prostu już "chwile" nie mam Audi, a u mnie taki zamuł w Forku nigdy nie wystąpił, stąd moje zdziwienie + mam oczywiście manuala). Faktycznie, launch control jest w RS5... Hmmm... dziwne...
  20. Thom4s, ja tam nie widzę nigdzie Procedury Startu. Start zupełnie normalny, noooooo... może jakby ruszał z 1.5 k. Zauważ, jak go zmuliło od razu po ruszeniu.
  21. Thom4s, jesteś pewien, że tam jest LC? Moim zdaniem - nie ma.
  22. Ale ja piszę na podstawię tych testów, co zostały wklejone Tam wyraźnie mówili o zachowaniu i o "czuciu" auta przez kierowcę
  23. Pablo, podejrzewam, że na 1/4 jeśli oba miałyby automaty, byłby remis, ew. malutka wygrana BMW. Różnice pewnie by zrobiła minimalnie szybsza przekładnia w M3. Z manualami, tutaj RS5 by zapewne minimalnie wygrało. Co do przyczepności, nie chcę Cię zawieść, ale to zawsze BMW wypadało lepiej. Podejrzewam, że i tu byłoby podobnie. Co więcej, w każdym z filmów podkreślane jest to, że to M3 ma bardziej hmmm...jak to nazwać, precyzyjny układ kierowniczy. Bardziej czujesz kontakt z podłożem, niż w przypadku Audi.
  24. Widzisz, o tyle dobrze, że po problemach z B7, jest szansa, że nowy właściciel bedzie miał z 3.0 TDi lata uciechy i bezawaryjnej jazdy - czego oczywiście życze 2.0 TDi (oznaczenie BLB, prawda? Wybacz, bo troche temat B7 zaniedbałem ) czy 2.5 TDi z pierwszych lat produkcji to po prostu nieudane konstrukcje. Takie zdarzaja sie czasem każdej marce (vide 2.5T w Subaru czyli... tak, ten co ja mam ). Ja miałem bardziej na myśli poważne usterki, uniemożliwiajace jazde. Takowe miałem ja, podobne miał również Siemian i podejrzewam, że pare osób jeszcze tutaj, tylko niestety - pamiec nigdy nie była moja mocna strona To, czego zawsze najbardziej w Audi sie obawiałem, to elektronika. Niestety, im jej wiecej, tym bardziej ma sie co pierniczyc. Gdzie jest myk? Otóż właśnie tu Auta z Japonii zwykle tej elektorniki maja mniej, wiec i automatycznie mniej rzeczy może sie krzaczyc. Czy to plus? To już chyba indywidualna ocena każdego z nas. Dla mnie to zdecydowana korzysc. Pamietam z kolei, że Twoja B6 była z kolei autem bardzo udanym. Zreszta generalnie, czy to AVF czy AWX (nie mówiac o poczciwym AFN'ie) to moim zdaniem swietne motory. Tak samo bardzo udana konstrukcja według mnie sa wszelkiej masci 1.8T przewijajace sie w B5/6/7. Wiesz, że mam świadomośc, że Cie nie przekonam Bardziej chciałem nawiazac małe polemike na ten temat P.S. Sorry, za możliwe błędy/brak pl znaków. Pisze z roboty...
  25. Grzesiek, przecież pamiętam, jak się wkurwiałes na B7, że co chwile sie coś pier**liło Ja miałem dokładnie to samo w B6 Do tego stopnia, że miałem czasami watpliwości czy jechac w trase, bo a nuż mi auto padnie... Przykładów, chociażby nawet wśród ekipy KRK można mnożyc i podawac kolejne Fakt, faktem, jak już napisałem wcześniej, jakośc materiałów na pewno summarycznie jest lepsza w autach z EU, a w Audi szczególnie. Tego zaprzeczyc sie nie da i nigdy nie bede śmiał tego robic Natomiast, osobiście, wole jeździc autem, nie zastanawiajac sie, czy przypadkiem mi sie czujnik obrotów nie wy***ie, DPF nie zatka, tłoki przez maske nie wyleca czy elektronika nie padnie. Oczywiście, poświecajac komfort i większy szyk.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.