Treść opublikowana przez rex
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Nie po to się kierę kupuje, żeby "padałować" Ale spoko, jutro z ciekawości pyknę na padzie
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Oj, no to dzień a raczej tydzień z głowy :kox: Ja właśnie z ciekawości teraz zagrałem w SHIFTa, a wieczorkiem czeka mnie znów F1. Tym razem GP Malezji. W kwalifikacjach 7 czas (Lotusem ). Mam nadzieję na deszcz
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Co do SHIFTa. Miałem właśnie jakieś 45-minutowe posiedzenie Widziałem, że Reniu wcześniej jechał z kierą, więc pokusiłem się o to samo W związku z tym, proszę o aktualizację wyników Pacjent: Audi RS4 B7 fully tuned wyścig: SPA GPA 2.25.364 wyścig: LAGUNA SECA 1.26.691 wyścig: AMBUSH CANYON 1.30.090 próba czasowa: GLENDALE WEST 53.889 próba czasowa: DAKOTA GP 46.656 próba czasowa: LONDON RIVER 1.20.420
-
Liga TYPERÓW -zapraszamy do zabawy-
O ile jeszcze mogę ;] 2 październik Sunderland - Manchester Utd 2:2 2 Tottenham - Aston Villa 2:0 1 Zaragoza - Gijon 2:0 0 Getafe - Hercules 1:1 0 Almeria - Malaga 0:1 0 Zagłębie Lubin - Cracovia Kraków 0:0 3 Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok 1:1 0 Parma - AC Milan 0:0 0 St Etienne - Marseille 1:1 6 Nancy - Lyon 0:0 0/12 3 październik Manchester City - Newcastle 2:1 3 Liverpool - Blackpool 3:0 0 Chelsea - Arsenal 2:0 6 Sevilla - Atl. Madrid 2:0 2 Villarreal - Santander 2:0 3 GKS Bełchatów - Lech Poznań 1:1 0 Ruch Chorzów - Korona Kielce 1:1 0 Inter - Juventus 2:0 0 Napoli - AS Roma 2:2 0 Fiorentina - Palermo 1:0 0 Bologna - Sampdoria 0:0 2 Dortmund - Bayern 1:2 0 Twente - Groningen 2:0 2 Grasshoppers - Zurich 1:0 0 Trabzonspor - Besiktas 1:1 0 Shakhtar - Din. Kiev 1:0 1/19 4 październik Sigma Olomouc - Sparta Praga 0:0 0 Guimaraes - Porto 0:2 0/0
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Ja mam kierę, ale jeśli Waści Panowie tak ustalaja - przesiade sie na pada Proponuje przede wszystkim ustalic wspólne auto + mody, jakie można wykonac. Co więcej, musimy wspomniec, jakich naklejek nie można używac. Jak powszechnie wiadomo to dobre + 30/40 kuców Póki co, będe mniej aktywn - jak dojde do +/- połowy sezonu w F1, pokatuje "Szifta"
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Tak, tzn wczoraj grałem, bo dziś się do niczego nie nadawałem Kiere kupiłem niecały miesiąc temu (Logitech Driving Force GT) i jestem mega zadowolniony A F1 to dla mnie gra z gatunku "must buy"
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Czym jechałeś ? I jak porobiony ? Żebym wiedział czym mam startowac Jak zrobie sobie przerwe od F1 (gra jest mocna - jazda w deszczu jest FANTASTYCZNA) to chętnie przejade ten odcinek \edit Ja z tego co pamiętam to zapewne wynik tam ustaliłem albo pomodzonym RS4 lub podłubanym STI'em.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Ale mój ID jest w tamtym temacie chyba od roku jak nie lepiej
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Mam dokładnie to samo. Mam nadzieję, że F1 i Oblivion w wersji GOTY zabiorą mi trochę czasu i akurat nówka RDD będzie do kupienia za jakieś +/- 120 zł
-
UPC - jaką umowę podpisać
Jarko, ja bym miał wątpliwości czy brać... Swego czasu miałem neta 10 mbit, telefon z darmowymi weekendami i wieczorami + telewizja (tylko że analog, jeszcze TV HD nie miałem) i płaciłem 145 jakoś. Teraz mam 25 mbit z Wi-Fi, dekoder cyfrowy (ok. 100 kanałów i +/- 20 programów w HD oraz pakiet Canal Plus w HD) oraz Multiroom (tj. 2 dekoder z tym samym co na pierwszym) i płacę 130 miesięcznie. Telefon stacjonarny mi był kompletnie niepotrzebny bo i tak mam problem żeby wygadać darmowe minuty z komórki
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Ma już ktoś F1 2010? Grał kto? Ja mam nadzieję, że jutro dostanę paczuszkę od kuriera
-
Liga TYPERÓW -zapraszamy do zabawy-
28 wrzesień Sp. Moscow - Zilina 3:0 3 Ajax - AC Milan 1:1 3 AS Roma - CFR Cluj 0:0 0 Auxerre - Real Madrid 1:3 1 Basel - Bayern 0:2 1 Braga - Shakhtar 1:0 0 Chelsea - Marseille 3:1 2 Partizan - Arsenal 0:2 1/11 29 wrzesień Kazan - Barcelona 0:2 0 H. Tel Aviv - Lyon 1:2 1 Inter - Bremen 1:0 1 Panathinaikos - FC Copenhagen 1:1 0 Rangers - Bursaspor 1:0 3 Schalke - Benfica 1:1 0 Tottenham - Twente 2:0 1 Valencia - Manchester Utd 1:1 0/6 30 wrzesień Dortmund - Sevilla 2:1 0 Atl. Madrid - Leverkusen 2:1 0 Lech Poznań - Salzburg 0:0 0 Manchester City - Juventus 2:0 0 Villarreal - Club Brugge 1:0 2 Steaua Bucharest - Napoli 0:2 0 CSKA Moscow - Sparta Praga 3:0 3 Hajduk Split - Anderlecht 0:0 0/5
-
Liga TYPERÓW -zapraszamy do zabawy-
24 września Legia Warszawa - Lech Poznań 1:3 0 Köln - Hoffenheim 1:1 3/3 25 września Manchester City - Chelsea 1:3 0 West Ham - Tottenham 0:2 0 Gijon - Valencia 1:2 1 Ath. Bilbao - Barcelona 1:4 1 Twente - Ajax 1:0 0 PSV - Groningen 3:0 0 Stuttgart - Leverkusen 2:2 0 Bayern - Mainz 3:1 0 Cracovia Kraków - Arka Gdynia 1:0 1 Hearts - Motherwell 2:0 0 AS Roma - Inter 1:1 0 Estudiantes - Boca Juniors 2:1 2 Santos - Cruzeiro 0:1 0 NK Zagreb - Rijeka 1:0 1 Midtjylland - FC Copenhagen 0:0 0 Shimizu - Nagoya 1:0 0 Academica - Guimaraes 2:0 2 Zurich - Basel 1:1 0 MTK Budapest - Kaposvar 2:0 0/8 26 września Lens - PSG 2:1 0 Toulouse - Lille 1:0 0 Mallorca - Real Sociedad 2:1 1 GKS Bełchatów - Wisła Kraków 2:2 2 Aberdeen - Rangers 1:2 2 Fiorentina - Parma 3:0 1 Sampdoria - Udinese 2:0 0 Sturm - Austria Vienna 1:1 0/7 Lok. Moscow - Terek 3:0 1
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A ja mam jakieś dziwne wrażenie, że tym razem to jest diesel Grzechu, oby to było wreszcie coś na prawdziwe, męskie paliwo
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Pany... Demon's Souls. Polecam! Gra masakrycznie trudna, ginie sie co chwile, czasami człowieka może krew zalac Ale satysfakcja gwarantowana! Ciekawy tryb online, można pomagac innym ludziom w ich zmaganiach, a także nawiedzac ich światy
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Momentami spokojny, momentami bardzo niespokojny Wyjątkowo klimatyczna gra - polecam.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Jarko - Darksiders - klimat podobny do GoW III. Heavy Rain jest mocny - polecam. Jak lubisz trudne RPG, w starym, dobrym klimacie - Demon's Souls.
-
Audi RS5 VS BMW M3 roadtest (English subtitled)
Wiesz, nawet się na obroty nie patrzyłem w RS5 na tym filmiku. Bardziej chodzi o zachowanie auta. Po wyraźnym wystrzale, jest równie wyraźnie zwolnienie i znów przyspieszenie. Nic to, czekam na więcej filmików z tym TC
-
Audi RS5 VS BMW M3 roadtest (English subtitled)
Nie widziałem, aby on tam startował z 5 K rpm, przynajmniej na pewno na to nie wyglądało. Nie wiem, może faktycznie dwumas robi swoje i zmula (po prostu już "chwile" nie mam Audi, a u mnie taki zamuł w Forku nigdy nie wystąpił, stąd moje zdziwienie + mam oczywiście manuala). Faktycznie, launch control jest w RS5... Hmmm... dziwne...
-
Audi RS5 VS BMW M3 roadtest (English subtitled)
Thom4s, ja tam nie widzę nigdzie Procedury Startu. Start zupełnie normalny, noooooo... może jakby ruszał z 1.5 k. Zauważ, jak go zmuliło od razu po ruszeniu.
-
Audi RS5 VS BMW M3 roadtest (English subtitled)
Thom4s, jesteś pewien, że tam jest LC? Moim zdaniem - nie ma.
-
Audi RS5 VS BMW M3 roadtest (English subtitled)
Ale ja piszę na podstawię tych testów, co zostały wklejone Tam wyraźnie mówili o zachowaniu i o "czuciu" auta przez kierowcę
-
Audi RS5 VS BMW M3 roadtest (English subtitled)
Pablo, podejrzewam, że na 1/4 jeśli oba miałyby automaty, byłby remis, ew. malutka wygrana BMW. Różnice pewnie by zrobiła minimalnie szybsza przekładnia w M3. Z manualami, tutaj RS5 by zapewne minimalnie wygrało. Co do przyczepności, nie chcę Cię zawieść, ale to zawsze BMW wypadało lepiej. Podejrzewam, że i tu byłoby podobnie. Co więcej, w każdym z filmów podkreślane jest to, że to M3 ma bardziej hmmm...jak to nazwać, precyzyjny układ kierowniczy. Bardziej czujesz kontakt z podłożem, niż w przypadku Audi.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Widzisz, o tyle dobrze, że po problemach z B7, jest szansa, że nowy właściciel bedzie miał z 3.0 TDi lata uciechy i bezawaryjnej jazdy - czego oczywiście życze 2.0 TDi (oznaczenie BLB, prawda? Wybacz, bo troche temat B7 zaniedbałem ) czy 2.5 TDi z pierwszych lat produkcji to po prostu nieudane konstrukcje. Takie zdarzaja sie czasem każdej marce (vide 2.5T w Subaru czyli... tak, ten co ja mam ). Ja miałem bardziej na myśli poważne usterki, uniemożliwiajace jazde. Takowe miałem ja, podobne miał również Siemian i podejrzewam, że pare osób jeszcze tutaj, tylko niestety - pamiec nigdy nie była moja mocna strona To, czego zawsze najbardziej w Audi sie obawiałem, to elektronika. Niestety, im jej wiecej, tym bardziej ma sie co pierniczyc. Gdzie jest myk? Otóż właśnie tu Auta z Japonii zwykle tej elektorniki maja mniej, wiec i automatycznie mniej rzeczy może sie krzaczyc. Czy to plus? To już chyba indywidualna ocena każdego z nas. Dla mnie to zdecydowana korzysc. Pamietam z kolei, że Twoja B6 była z kolei autem bardzo udanym. Zreszta generalnie, czy to AVF czy AWX (nie mówiac o poczciwym AFN'ie) to moim zdaniem swietne motory. Tak samo bardzo udana konstrukcja według mnie sa wszelkiej masci 1.8T przewijajace sie w B5/6/7. Wiesz, że mam świadomośc, że Cie nie przekonam Bardziej chciałem nawiazac małe polemike na ten temat P.S. Sorry, za możliwe błędy/brak pl znaków. Pisze z roboty...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Grzesiek, przecież pamiętam, jak się wkurwiałes na B7, że co chwile sie coś pier**liło Ja miałem dokładnie to samo w B6 Do tego stopnia, że miałem czasami watpliwości czy jechac w trase, bo a nuż mi auto padnie... Przykładów, chociażby nawet wśród ekipy KRK można mnożyc i podawac kolejne Fakt, faktem, jak już napisałem wcześniej, jakośc materiałów na pewno summarycznie jest lepsza w autach z EU, a w Audi szczególnie. Tego zaprzeczyc sie nie da i nigdy nie bede śmiał tego robic Natomiast, osobiście, wole jeździc autem, nie zastanawiajac sie, czy przypadkiem mi sie czujnik obrotów nie wy***ie, DPF nie zatka, tłoki przez maske nie wyleca czy elektronika nie padnie. Oczywiście, poświecajac komfort i większy szyk.