Treść opublikowana przez rex
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
irko, 272 kunie pywnie z 600 momentu? Może kreska ?
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Czasem się zdarzy soczewki ściągnąć, a wtedy muszę założyć bryle, bo swój pysk z d*pą myle
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Cóż, od prawie tygodnia się nie goliłem, więc na 100% wykluczyć nie mogę
-
Gołota vs Adamek - Kto wygra ?
Golgota.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zboczeńcy, lizzing Wam w głowach tylko... Swoją drogą, dobry ten gość od A6 z Zakopca
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kamil, bardzo fajna, ale i zarazem gustowna felga. Respect!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jarko, problem z Projektem byłby jeden - ośka only. 4x4 to końcówka przyszłego roku w wariancie optymistycznym.
-
Pojechalibyście do ślubu avantem?
A w czym avant jest gorszy od sedana, SUV'a czy też coupe, że też nie nadawałby się do ślubu? Ja w swoim przypadku postawiłem sprawę jasno : do ślubu jadę Forkiem. Tak też się stało i bynajmniej, nie żałuję
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
david, rozumiem, że w ramach pakietu Black Line zostajesz na czarnych stalówkach :decayed: Jeśli tak, to już tylko tył do zrobienia :decayed:
-
PREZESA URODZINY !!!!!!!
Wszystkiego najlepszego Darku!
-
2.0 TFSI AXX by DynoSoft Wrocław 441KM i 510Nm
Weźcie jeszcze pod uwagę 400-konne S3 od Compotów 2.0 TFSI to znakomita baza do modów. 1.8T się zdecydowanie może schować...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Na pasie średniawo, dlatego też Cuberos nie dałem znać. Dość dużo chlapy, troszkę śniegu. Chwile się pobawiłem i muszę to powiedzieć : jest czym (moc) . Przy 100 km/h na trójce pięknie można driftować
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Po co masakrować gumy na suchym, jak można latać bokami kiedy jest mokro/śnieżno + długość slide'a baaaardzo się wydłuża
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Grześ, telefon do Ciebie mam. Jak będzie łokej - tyrkam.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
david - tak w Czyżynach. Cuberos, ja pracuje koło Czyżyńskiego i myślę, że już koło 19 powinno dać radę. Tak czy inaczej, na pewno podibję tam, bo to rzut beretem od ronda.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Moi mili, z racji widocznej za oknami aury około godziny 19 uderzam na pas startowy. Nie wiem ile śniegu będzie i jak dużo ludzi już będzie się ślizgać, nie mniej na pewno podjadę obadać. Ktoś chętny na odrobinę białego szaleństwa ?
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
Kto założy zimówki ten - c.pa... tzn ciapa :decayed:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Serdeczne dzięki wszystkim za życzenia Pogoda jest boska! Doskonały prezent na urodziny Swoją drogą - kto zakłada zimówki ten c.pa :decayed:
-
FIFA 10
FIFA na PC to od 5-6 lat niewypał IMHO. Wątpię, żeby w tym roku było inaczej. Inaczej ma się zapewne sprawa z konsolami. Jak tylko zakupię na PieSa, od razu podzielę się wrażeniami.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Flyer, dopisz mnie jak możesz, proszę Nick: pwrzz Dzięki
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Na PS3: Shift - jak dla mnie bez rewelacji. Fajnie się w to gra, szczególnie z widoku z kamery FPP, ale moim skromnym zdaniem jednak po zaliczeniu 40-50 eventów, zaczyna powoli wiać nudą. Najfajniejszy wydał mi się drift, z racji bycia dość trudnym do "wymasterowania" NHL 10 - czekałem na niego cały rok i się nie zawiodłem. Duuużo bardziej realistyczny niż poprzednie wersje, baaardzo fajny "boardplay", pełna kontrola na kijem (prawa gałka) + moim zdaniem bez porównania lepsza grafika niż Fify i NBA'e.
-
Lockerz.com
Nic z tego, ja niestety muszę się obejść smakiem.
-
Lockerz.com
I bardzo dobrze, chłopak przynajmniej dostanie coś za danie innym opcji zrobienia tego samego. Swoją drogą, po całym procesie rejestracji, podaniu wszystkich danych i antyspamie, klikam na Sing Up i nic się nie dzieje. Niezależnie od używanej przeglądarki (FF, IE).
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
"ożeniłem się, to zniknąłem" :decayed: A na poważnie, w przyszłą niedzielę powinienem być. W zeszłym tygodniu pojawiłem się, natomiast wczoraj byłem poza Krk.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ożeń się to też znikniesz :gwizdanie: Hahaahahahaha.... kolejny :decayed: Graty Pioter! :decayed: Można teraz chyba pokusić się o stwierdzenie - "Kto nie miał ślubu w ostatnim miesiącu ten ci.a "