Treść opublikowana przez rex
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Emil Frey - ASO Subaru
-
Black on black S3/ nowe foty st 1
Jak ma 5 km to ze spalaniem w zimie w granicach 30 litrów musisz się liczyć Czy Forek jest SUV'em... ciężko powiedzieć. To ani sedan, ani kombi, ani crossover ani SUV. To jest Forek
-
Black on black S3/ nowe foty st 1
I z czego doisz ? A na poważnie - to jest świetne auto dla kobiety, tylko niekoniecznie z tym silnikiem z dwóch powodów. Kobieta musi coś tam umieć jeździć, szczególnie że do bodajże maja 2007 nie było w ogóle opcji z ESP, a to auto naprawde potrafi się śliznąc. Drugim powodem jest bardzo, ale to bardzo duże spalanie. Zresztą kupująć boxera trzeba się liczyć z tym, że będzie palił minimum ten litr-dwa więcej niż "zwykłe" silniki. Co do fotek - sesji żadnej narazie ni mam (nigdy nie miałem głowy do zdjęć auta ), ale postaram się jakieś pstryknąć. Kto wie, może jakaś dobra dusza przy okazji spota niedzielnego by coś pstryknęła
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dooooskonale Szybciutko
-
Black on black S3/ nowe foty st 1
no chciałbym trójke z przodu Zaczniesz działać (coś innego niż program, koniecznie mów, proszę ) Flyer, już w dzień zakupu traktora doszedłem do dokładnie takiego samego wniosku Szkoda, że już 2-3 dni po zrobieniu paru rzeczy i luknięciu na angielski ebay, mam jebutne ciśnienie na dalsze zabawy
-
Black on black S3/ nowe foty st 1
Kamil, napisz mniej więcej co masz w głowie. Możliwe, że dzięki temu i mnie szybciej skłonisz do działania
-
Black on black S3/ nowe foty st 1
Widzisz....fakt, zapomniałem o tym a3'owym zawiasie Sokół, my tu gadu-gadu, a Ty śpisz
-
Black on black S3/ nowe foty st 1
Jako auto dla singla, ew. dwóch osób eSka jest extra. Bagażnik da radę na mniejsze wypady poza miasto, a na upartego można i kogoś z tyłu zmieścić Co do zawiechy - tu trzeba na szczęście liczyć. Niestety Audi mają dość słabą zawiechę i przy naszym dziurach nie jest wielkszą sztuką zmasakrować np: wahacz A po programie eSka zaczyna naprawde bardzo fajnie jeździć
-
Black on black S3/ nowe foty st 1
Pamiętaj tylko, że wszystko zależy od tego, co potrzebujesz, jakie masz wymagania. I jak już sobie takowe określisz, najlepiej się ich trzymać
-
Black on black S3/ nowe foty st 1
I tak i tak
-
Black on black S3/ nowe foty st 1
A na ile kuców "masz się zrobić" ?
-
Black on black S3/ nowe foty st 1
Nooo, juz to kiedys pokazal rex na kresce z S3 Kiedys jezdzilem po sniegu z kumplem [on S3 8L] i na bardzo lagodnym luku przy malej predkosci haldex mu zglupial i pieknie poszusowal na kraweznik orajac 2 felgi jak kierowca ci.pka to przeciez innej opcji nie ma kumpel mi opowiadał sytuacje z a3clubu, że na jakims zlocie ich moderator miał s3 8l i łotali go pięknie, a wsiadł ktoś inny do tego samochodu i bez problemu wszystkich objechał narazie ucze sie jeszcze auta, ale dzisiaj na dosc ostrym zakrecie ze sporą predkością poleciałem bokiem ale zaraz mnie wyprostowało, takze dosc sprawnie to działa zostaje Dziękuję za pamięć, dziękuję Na poważnie, z torsenem lub też z Symetrycznym AWD, takim jak w Subaru, Haldex ni ma szans na starcie. Co do braku późniejszych strat - prawda, ale co ciekawe jeszcze przed moim remapem jechałem z nowym S3 sportback z rolki i o dziwo byłem ciutkę z przodu (rolka od 50 do mniej więcej 160).
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hmm... nie mam pojęcia jakie są koszty, ale chociażby tyrknąć do Frey'a możesz spróbować.
-
Temat dla wszystkich splacajacych kredyty w obcej walucie
Moskal, rynek finansowy jest tak płynny, że nie wiadomo co będzie za rok-dwa, a co dopiero za 10, 20, 30
-
Subaru Impreza STI - moja nowa zabawka (update foto)
Niestety, takowe nie były w ogóle przeznaczone na rynek europejski... Swoją drogą...jak dziś zobaczyłem w jakich cenach są graty w UK, które bym mógł do Forka zapodać to... coraz poważniej myślę o konkretnym kredycie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tak, ale to w przypadku 1.8T. Nie wiem jak rzecz się ma w przypadku 1.9TDi, a w szczególności przy 6-biegowym AVF'ie.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Rex-u ja tylko zapytałem o wasze zdanie.A skoro piszesz że ,,absolutnie nic nie da jeśli chodzi o osiągi,, to po co przepłacać [br]Dopisany: 16 Czerwiec 2009, 15:57_________________________________________________A stosował ktos z kolegów ten filtr .. Moze jego jedyną zaletą jest :możliwość mycia i wielokrotnego stosowania. pav, ja w Forku mam podobny filtr (wkład), ale jedynie po to, żeby auto ciut lepiej oddychało, ponieważ faktycznie przepuszcza on więcej powietrza. Tego typu wkłady mają sens tak naprawdę jedynie w przypadku modów. W przypadku serii (jeszcze do tego w dieslu), możesz bardziej spodziewać się strat niż przyrostów.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pav, jeśli już koniecznie chcesz ten filtr (co Ci absolutnie nic nie da jeśli chodzi o osiągi) to zadzwoń do InterCarsu. Możliwe, że będą mieli taniej.
-
Black on black S3/ nowe foty st 1
Bardzo dobry wybór Sokół Tylko gdzieś Ty k*#%a się wczoraj podziewał pod tym Krokusem ? I odbieraj telefony
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzisiaj jade zdjecia robić Kamil, powiedz gdzie, jak i kiedy i bankowo wpadnę (myślę, że nie ja jeden ). na parkingu Krokusa, bede koło 20.00 teraz ide umyć [br]Dopisany: 15 Czerwiec 2009, 18:06_________________________________________________ i do klubowicza czy obcego ??? :> obcy, Jaworzno Bankowo się pojawię
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzisiaj jade zdjecia robić Kamil, powiedz gdzie, jak i kiedy i bankowo wpadnę (myślę, że nie ja jeden ).
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- Strefa Śmiechu
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Szczerze, wziąłbym te 2500 kredytu na wtryski i IC ponieważ: Chłopak ma ślub na dniach, nie naciągaj go jeszcze na kredyty Przy kwotach "ślubnych", 2500 dodatkowe to nie jest jakaś kompletna masakra- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zależnie jak się umówisz z tunerem i ile czasu będzie trwało od poszczególnych modów. Popatrz, teraz zakładasz turbo, za rok wtryski, za kolejne pół roku IC - ciężko będzie znaleźć tunera, który to wszystko podciągnie pod małą korektę i weźmie za każdym razem za to jakąś symboliczną kwotę lub nic [br]Dopisany: 13 Czerwiec 2009, 13:40_________________________________________________ Szczerze, wziąłbym te 2500 kredytu na wtryski i IC ponieważ: -przy nowym turbo i tak musi zrobić nowy program, więc od razu trzeba liczyć turbo + program -kolejne korekty, więc strata czasu + pieniędzy -od razu cieszyć się tym, co turbo może "zaoferować" - Strefa Śmiechu