Treść opublikowana przez rex
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak przyjedzie na spota to sie go dopytamy co ma zamiar osiagnac ?? Pytanie tylko czy nie bedzie mu glupio pomiedzy A4 :gwizdanie: Chociaz Ty nas tez juz zdradziles... :bicz3: Niestety, szukałem auta "pod psa". A że dodatkowo miało być szybkie i stosunkowo bezawaryjne, to trafiło na Forka Co do spalania, myślę że mógłbym z Twoim kumplem konkurować, ba nawet go spokojnie pobić ^^
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Musi tam mieć ten gaz? Bo te 5 garów z turbiną mają konkreeetny potencjał - chyba że go zabawa w podkręcanie fury nie rusza ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
2.2 czy 2.2 T?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Chłopaków z Projektu Jak skończą robić Eclipsa, to wtedy wezmą GTR'a na kreskę, żeby porównać jak wyszło No nie żartuj tego eclipsa to Oni nigdy nie skończą :gwizdanie: Którego z nich jest ten nissan :?: Jarko, Eclipse ma być gotowy w te wakacje - tak twierdzą Co do Nysy - nie mam pojęcia, wiem że oni mają z nim duuużo do czynienia i z ostatnich znanych mi wieści, wyszło na to, że on jest generalnie ich, bez podania konkretnego właściciela Brzmi to dziwnie, ale w szczegóły nie wnikałem - za słabo ich znam jeszcze.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Chłopaków z Projektu Jak skończą robić Eclipsa, to wtedy wezmą GTR'a na kreskę, żeby porównać jak wyszło
-
Subaru Impreza STI - moja nowa zabawka (update foto)
W GT'ku, WRX'ie czy STI'aju ? Bo o ile przy pierwszych dwóch by mnie to zupełnie nie dziwiło przy STI byłbym zaskoczony
-
Subaru Impreza STI - moja nowa zabawka (update foto)
Turdzi, jak będziesz w Krk - daj znać Chętnie bym się spiknął i zobaczył jak to jeździ w porównaniu do mojego traktora
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jeśli będzie ekipa - na mnie możecie liczyć
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kumpel mi mówił, że on z rolki objeżdża seryjne EVO 8/9 i STI'je z silnikiem 2.0T (czyli 280-300 kuców)... Coś tu jest nie tak , a wątpię, by mnie bajerował Jestem ciekawy co się będzie działo po remapie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Poradziłeś Tzn kumpel jechał z tym ziomkiem, więc w sumie był jakieś 30 kilo cięższy. Generalnie wyniki wyglądają tak: Od zera to jakieś 2-3 długości na moją korzyść Z rolki na dwójce odjeżdżałem o jakąś długość i tak też zostawało (jechaliśmy do ok. 160-170) Generalnie jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. A kumpel zszokowany Nie mniej jakoś w środku tygodnia, późnym wieczorem będzie sam i wtedy będzie wszystko tak na 100% jasne. Myślę że w takich warunkach dalej na 1/4 go objadę, ale z rolki pewnie już mnie ciutkę weźmie.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poź już skończył z Siwkiem. Teraz Ewę ujeżdża
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
było A umiesz dzisiaj powiedziec cos wiecej niz bylo?? ;p Nie było ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Będę
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Piotrek, ja się mogę zameldować Jutro o 15 w Wał-Techu hamuję Forka. Czekam na pytanie przed pomiarem : "Czy program już robiony" żeby wiedzieli jak mają hamownie ustawić
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To taka zuchwałe określenie zmiany wydechu Tyle że nie końcówki, ale całego - od turbo po puche końcową. Jeśli chodzi o stacje - nie pytaj
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tygrysy, jeśli koniecznie ma być czwartek to proponuję Bora-Bora godzinami późno-wieczornymi jeśli macie ochotę się pościgać albo poruszone tu wcześniej kiełbach jeśli mówimy o full relaxie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tygrysy, jesteście dziś na kiełbachach? Jeśli tak, to koło której?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Śmierdzi cały czas? Że tak się zapytam : od jak dawna śmierdzi? Wcześniej je jarałeś? Ja z doświadczenia mogę Ci powiedzieć, że kiedy sprzęgło dostanie po dupci (tj. 2-3 sekundy na obrotach 4-7 tysięcy, a u Ciebie pewnie 3-5 tys.), to potrafi się ten zapach 2-3 dni unosić w aucie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Grzybie, jak zaczyna śmierdzieć to znaczy że je przyjarałeś Warto się zacząć rozglądać za sprzęgłem wtedy, kiedy zaczyna ślizgać (tak jak Tukan napisał).
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Aaaa...piernicze...nie myje traktora. Inną razą mu kąpiel zapodam i tak jeszcze przez 4-5 dni na zimie będzie jeździł, więc przy zamianie gum można będzie umyć
-
Dobrzy chiptunerzy
Tomaszu, dlatego najlepiej wybrać się przed, jak i po programie na jakąś inną hamownię niż ta, którą dysponuje tuner robiący program. Polecam MAHA
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
<Pstryk>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Do jutera Cuberos
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Aaaa... to przepraszam, zwracam honor Ojciec powoli łasi się na Outbacka w dieslu. Ale znając jego to pewnie go kupi za rok-półtora
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Przed remapem nie ma sensu Od Ciebie na pewno dostanę baty + narazie auta nie ogarniam. Daj mi troche czasu A na remap jestem umówiony na 08.06