Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rex

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rex

  1. Jak przyjedzie na spota to sie go dopytamy co ma zamiar osiagnac ?? Pytanie tylko czy nie bedzie mu glupio pomiedzy A4 :gwizdanie: Chociaz Ty nas tez juz zdradziles... :bicz3: Niestety, szukałem auta "pod psa". A że dodatkowo miało być szybkie i stosunkowo bezawaryjne, to trafiło na Forka Co do spalania, myślę że mógłbym z Twoim kumplem konkurować, ba nawet go spokojnie pobić ^^
  2. Musi tam mieć ten gaz? Bo te 5 garów z turbiną mają konkreeetny potencjał - chyba że go zabawa w podkręcanie fury nie rusza ?
  3. Chłopaków z Projektu Jak skończą robić Eclipsa, to wtedy wezmą GTR'a na kreskę, żeby porównać jak wyszło No nie żartuj tego eclipsa to Oni nigdy nie skończą :gwizdanie: Którego z nich jest ten nissan :?: Jarko, Eclipse ma być gotowy w te wakacje - tak twierdzą Co do Nysy - nie mam pojęcia, wiem że oni mają z nim duuużo do czynienia i z ostatnich znanych mi wieści, wyszło na to, że on jest generalnie ich, bez podania konkretnego właściciela Brzmi to dziwnie, ale w szczegóły nie wnikałem - za słabo ich znam jeszcze.
  4. Chłopaków z Projektu Jak skończą robić Eclipsa, to wtedy wezmą GTR'a na kreskę, żeby porównać jak wyszło
  5. W GT'ku, WRX'ie czy STI'aju ? Bo o ile przy pierwszych dwóch by mnie to zupełnie nie dziwiło przy STI byłbym zaskoczony
  6. Turdzi, jak będziesz w Krk - daj znać Chętnie bym się spiknął i zobaczył jak to jeździ w porównaniu do mojego traktora
  7. Jeśli będzie ekipa - na mnie możecie liczyć
  8. Kumpel mi mówił, że on z rolki objeżdża seryjne EVO 8/9 i STI'je z silnikiem 2.0T (czyli 280-300 kuców)... Coś tu jest nie tak , a wątpię, by mnie bajerował Jestem ciekawy co się będzie działo po remapie
  9. Poradziłeś Tzn kumpel jechał z tym ziomkiem, więc w sumie był jakieś 30 kilo cięższy. Generalnie wyniki wyglądają tak: Od zera to jakieś 2-3 długości na moją korzyść Z rolki na dwójce odjeżdżałem o jakąś długość i tak też zostawało (jechaliśmy do ok. 160-170) Generalnie jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. A kumpel zszokowany Nie mniej jakoś w środku tygodnia, późnym wieczorem będzie sam i wtedy będzie wszystko tak na 100% jasne. Myślę że w takich warunkach dalej na 1/4 go objadę, ale z rolki pewnie już mnie ciutkę weźmie.
  10. Poź już skończył z Siwkiem. Teraz Ewę ujeżdża
  11. było A umiesz dzisiaj powiedziec cos wiecej niz bylo?? ;p Nie było ?
  12. Piotrek, ja się mogę zameldować Jutro o 15 w Wał-Techu hamuję Forka. Czekam na pytanie przed pomiarem : "Czy program już robiony" żeby wiedzieli jak mają hamownie ustawić
  13. To taka zuchwałe określenie zmiany wydechu Tyle że nie końcówki, ale całego - od turbo po puche końcową. Jeśli chodzi o stacje - nie pytaj
  14. Tygrysy, jeśli koniecznie ma być czwartek to proponuję Bora-Bora godzinami późno-wieczornymi jeśli macie ochotę się pościgać albo poruszone tu wcześniej kiełbach jeśli mówimy o full relaxie
  15. Tygrysy, jesteście dziś na kiełbachach? Jeśli tak, to koło której?
  16. Śmierdzi cały czas? Że tak się zapytam : od jak dawna śmierdzi? Wcześniej je jarałeś? Ja z doświadczenia mogę Ci powiedzieć, że kiedy sprzęgło dostanie po dupci (tj. 2-3 sekundy na obrotach 4-7 tysięcy, a u Ciebie pewnie 3-5 tys.), to potrafi się ten zapach 2-3 dni unosić w aucie
  17. Grzybie, jak zaczyna śmierdzieć to znaczy że je przyjarałeś Warto się zacząć rozglądać za sprzęgłem wtedy, kiedy zaczyna ślizgać (tak jak Tukan napisał).
  18. Aaaa...piernicze...nie myje traktora. Inną razą mu kąpiel zapodam i tak jeszcze przez 4-5 dni na zimie będzie jeździł, więc przy zamianie gum można będzie umyć
  19. Tomaszu, dlatego najlepiej wybrać się przed, jak i po programie na jakąś inną hamownię niż ta, którą dysponuje tuner robiący program. Polecam MAHA
  20. Aaaa... to przepraszam, zwracam honor Ojciec powoli łasi się na Outbacka w dieslu. Ale znając jego to pewnie go kupi za rok-półtora
  21. Przed remapem nie ma sensu Od Ciebie na pewno dostanę baty + narazie auta nie ogarniam. Daj mi troche czasu A na remap jestem umówiony na 08.06

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.