Treść opublikowana przez rex
-
[1.8T i 2,7BiT] Filtr powietrza pipercross
BTW: Bawić się w EcuMastera zamiast przepływki ? Oczywiście dalsze mody planowane załóż swój temat i tam na bank ci pomożemy....jest kilku ogarniętych userów na forum Możliwe, że niedługo zmieniam robotę i od razu działam
-
[1.8T i 2,7BiT] Filtr powietrza pipercross
BTW: Bawić się w EcuMastera zamiast przepływki ? Oczywiście dalsze mody planowane
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
rzeźnik, ekipa chrzanowska tu już tak naprawde nie istnieje. Być może na innym forum tak
-
[1.8T i 2,7BiT] Filtr powietrza pipercross
poza tym, że ni cholery nie wiadomo czy filtra nie zassasz do środka to piękny wieś tuning... jeżeli już rozważać jakieś stożki to TYLKO I WYŁĄCZNIE GĄBKOWE ITG Poź, do Audi bardziej niż Pipercross? Bo do Japończyków ITG jest extra, ale tu?
-
[1.8T i 2,7BiT] Filtr powietrza pipercross
Nie wiadomo co, nie wiadomo gdzie, nie wiadomo jak Generalnie jakiś no-name Jak już koniecznie chcesz stożek, to Pipercross albo ewentualnie K&N'a. Jednakże pamiętaj, iż oprócz dźwięku, najprawdopodobniej nic Ci on nie da.
-
[1.8T i 2,7BiT] Filtr powietrza pipercross
U mnie turbo już na początku było słyszalne - fakt, ciut mniej niż w Audi, ale zawsze Stożek + kolektor + przelot - zgoda, będzie przyrost, ale zdecydowanie bardziej przez wydech, niż przez dolot Niestety, Audi się średnio lubią z BOV'ami (swoją drogą, nie o nich mowa w temacie ). IMHO jak BOV, to tylko w japończykach
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pociągnę jeszcze na chwilkę, obiecuję, że po raz ostatni Grzesiek, jakbyś miał komuś coś zrobić, to wolałbyś zj***ć jakimś, sorry za określenie, no-name'om czy klubowi i mieć przesrane w całym klubie ? Myślę, że odpowiedź jest jasna. U nas chip wyglądał zupełnie inaczej dlatego, że: 1. Robił go sam V-Piro 2. Każdego zapraszał oddzielnie i razem z nim pisany był program Normalnie to wygląda tak: 1. Przychodzisz 2. Siadasz i czekasz 3. Dostajesz gotowy wykres Pamiętasz sprawę Murzyna (oboje wiemy że wały były kręcone, ale co V-Tech miał sp***dolić to spierdolił ) Na własne oczy nie widziałem rzeczy, o których piszą, ale na tyle dobrze znam co poniektóre osoby, żebym im wierzyć I nie mówię tu tylko o byłych pracownikach V-Techu, którzy w tej chwili robią w innych firmach i chcą jedynie obsmarować d*pę swojemu ex-pracodawcy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Grzesiek, ja na samej Bieżanowskiej gadałem z 2 kolesiami, których sprawy opisałem post wcześniej Na racingforum.pl tematów na ich temat było tyle, że dość trudno je zliczyć . Między innymi na temat ich chipów i rysowanych przezeń wykresów Zmodyfikować wykres jest maxymalnie łatwo, troszkę zmieniając jedną zmienną Oczywiście nie twierdzę, że inni tunerzy tego nie robią/nie robili, ale w V-Techu to wyjątkowo częsty proceder Dodaj do tego przygody Poźka z Siwkiem (pomijam to, że nic nie zrobili, ale bardziej wymysły że właśnie turbo wymienili itp.) Co do hamowni i momentu - bo to po prostu widać na drodze + porównanie z wykresami z innych hamowni. Na V-Techowskiej auto ZAWSZE ma więcej niutków, niż na jakiejkolwiek innej. Hamownia inercyjna po prostu ma inną specyfikę niż obciążeniowa, stąd też większy moment wypluwa.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Milion wątków na milionie for Moja ostatnia wizyta, kiedy jedynie chciałem się zhamować: spotkałem 2 gości (jeden A3, drugi Octavia), którzy przyjechali na korektę i wgranie serii, bo za każdym razem coś się działo (a to auto spalało w cholerę, a tu silnik popadał w straszne drgania itp. itd.).
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To chyba nie dla tego miszcza kierownicy :polew: ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pamiętam, pamiętam Ja od tamtego czasu bardzo zmieniłem zdanie na ich temat, troche poczytałem i mi wystarczyło Ale w takim przypadku, jaki przedstawiłeś - rozumiem Cię. Pewnie bym zrobił to samo, ale tylko mając auto z koncernu VAG. Subaraka bym za żadne pieniądze im nie dał...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hamownii Wałtechu można wierzyć jeśli chodzi o moc, może i nawet ciut zaniża, ale na pewno nie jest miarodajna jeśli chodzi o moment. Myślę, że przekłamuje o jakieś 3-5%, jak czasami nie lepiej.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Janusz... jako że się dość dobrze znamy, pozwól, że zapytam prosto z mostu Masz compoty, aligatora i pare innych uznanych marek na Śląsku - na uja Ci ten Wałtech ?
-
[1.8T i 2,7BiT] Filtr powietrza pipercross
Mocno bym polemizował Szczególnie przy założenie innego kolektora wydechowego - turbo potrafi być baaaaaaardzo słyszalne.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
KERCZI 21 rybitwy i pozniej bora Pozwolicie, że również bym się zjawił ? BTW: W śródmieściu burza jak skurwisyn
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
z łaski swojej puść mi szczałkę, jeśli się dotoczę na Kazika to może jednego obalimy wznosząc toast za L.K. :> 663-3000-23 pozdro Oj, niestety dopiero teraz przeczytałem... O 19.30 już byłem w Pozytywce...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zgadzam się Ziom, też go darzę szacunkiem, ale nie w taką pogodę i na listość boską nie na Wiankach
-
[B6 AWX] Blow off w awx-sie
Też jestem tego zdania, ale myślałem, że nawet jeśli się go założy to nie będzie efektu, a to co usłyszałem dzisiaj chodzi za mną do tej pory i tak sobie myślę, że całkiem spoko rzecz chociaż osobiście bym u siebie tego nie założył Daje sobie łeb odciąć, że prędzej słyszałeś u niego nieszczelności w układzie dolotowym, bądź problemy z turbo niż BOVa Wiem o jakim świstaniu mówisz i za każdym razem (3-4 przypadki widziane/słyszane przeze mnie) było to spowodowane właśnie powyższymi zagadnieniami
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie bardzo biedruch w tamtych okolicach miał niedawno dacha
-
[B6 AWX] Blow off w awx-sie
Temat już na forum był poruszany. Blow-off i Audi się średnio lubią + efekt nie jest taki, jakiego by sobie posiadacz takiego zaworku życzył. Tymbardziej jeśli chodzi o diesla. Jak zakładać BOVa to tylko do Japończyka (Subaru, Nissan, Mitsu itp.)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
biedruch, lepiej iść na Kazika i napić się czegoś Ja to właśnie będę praktykował
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
http://www.youtube.com/watch?v=jZUwalEiyF4 Polacy szukający ambasady w Holandii....
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hahahahahahahahahahahaha :polew: Filmik jest dobry, ale finał pobija wszystko :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Frey jest na Conrada, na przeciwko IKEI. Tyrknij/podjedź, a nuż będą mieli w przyzwoitej cenie.
-
Black on black S3/ nowe foty st 1
Wybacz Michał... Kamil, wiesz mnie więcej kiedy chips i gdzie ?