Treść opublikowana przez rex
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:decayed:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ktoś się jeszcze kręci
-
Street Kill's czyli pojedynki "na trasie"
gejów pięć Dobry maczo w S5 był. Typ "miljon monet" Ale sprawiedliwości trzeba mu oddać - gang z tych 8 garów - cudo... Szkoda, że nie jedzie tak jak wygląda
-
Street Kill's czyli pojedynki "na trasie"
Odświeże kotleta Ostatnio zrobione: -Nowa S3: Do 100 jakieś 2 długości, dystans utrzymał się na 1/4 -S5 : Do 100 jakieś 2 długości, na 1/4 zmalał do ok 1.5 długości -Jakiś nowy Jaguar (kierownik mówił że 300 koni): Do 100 jakieś 3-4 długości, na 1/4 jakieś 4. Z rolki od 50 do 170 jakieś 2 długości. -seryjna Impreza STi (280 kuców) - Do 100 jakaś długość, na 1/4 jakieś 1.5 długości Żeby nie było tak błogo: -Baty od S3 Alana (stare S3 ponad 290 kuców): Do 100 ja na jego tylnych drzwiach, na 1/4 jakieś 2 długości z tyłu
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Pozdro i.... ...dziękuję a na poważnie to jechałem spokojnie Do pełnego buta troszkę brakowało
-
Co się dzieje z Waszymi poprzednimi autami ?
Moje byłe B6 trafiło do rąk jednego z użytkowników forum Zarejestrował się tuż przed albo tuż po zakupie P.S. Pozdro Michał i jeśli przeczytasz to powiedz jak się jeździ teraz z tym sprzęgłem z TT'ki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ktoś dziś Bora/Ryby?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie powiesz mi "Szalom" odrzutowcem na tle zachodzącego słońca ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew: Już wyjebaly :decayed: "Fly", "Cybe" :polew: Pioter, nie odbiegaj od pytania Bendziesh ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zdrajca Piorek, nie pjerdol, tylko też przyjedź a po co? włącze wisco i wam wstydu narobię Zobaczymy co głośniejsze wisko czy blołof Tak czy inaczej, dawaj jutro, dawno my się nie widziely
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zdrajca Piorek, nie pjerdol, tylko też przyjedź
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kamil będziesz jutro na spocie a3'ek ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
oj ja bym się wybrał Osobiście dużo chętniej pojechałbym na Ryby. Ewentualnie najpierw Ryby, potem Bora. Za dużo ludzi tam się teraz zbiera jak dla mnie + wszędobylska policja.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Filmik widziałem już jakieś 2 lata temu... Wstyd dla Subaru, że takie wynalazki nimi jeżdżą, jednocześnie stając się tykającą bombą zegarową... Dobrze, że ta bomba, przynajmniej na pare lat, zostanie rozbrojona...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Oczywiście że tak Podany przeze mnie przyklad pokazywał jedynie jakie różnice mogą być przy wynikach z hamowni, biorąc pod uwagę dokładnie ten sam program Generalnie na każdy wykres z hamowni (a w szczególności właśnie z inercji) trzeba patrzyć z pewnym dystansem, a w przypadku V-Techu pewne jest że moment będzie o te pare procent niższy.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kilka Audików z klubu którzy byli na maha mieli te same odczyty na hamowni Vtechowskiej :gwizdanie: ale przeciez to nie jest wazne, Vtech jest wedle wielu do d*py........... Nooo...jest Nex, już lepiej wydać te 150 i mieć w miare miarodajny pomiar z normą niż 3x100 zależnie od temperatury, n'est pas ?[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2009, 18:57_________________________________________________ Vide pomiar mój i Poźka, z programem od niego wziętym Na hamowni VTG - 204 kuce, na V-Techu 185
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ale ja Ci absolutnie wierzę Po prostu piszę, że jeśli gośc nie umie/nie może włączać normy, to ja bym tam auta w ogóle nie hamował. Traktowałbym to jako coś, kiedy wyrzucam kase w błoto, bo hamownia nie potrafi wydać obiektywnego "werdyktu", a nie jak akurat wiatr powieje czy słońce zaświeci
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzieki. Z tym że nie wiem czy to ma sens, czy nie lepiej kupic jakiś FMIC i porezać.[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2009, 17:17_________________________________________________ Ale właśnie od tego jest norma DIN Dzięki niej, komputer przelicza wykres na taki, jakby pomiar miał miejsce w warunkach, bodajże 20 stopni i ciśnieniu 1000 hektopaskali. Jeśli pojedziesz na hamownię, prawie zawsze pomiar wykonywany jest przy zachowaniu tych parametrów. no to widocznie koles w Detech tego nie robi, bo temp była zmienna i pomiary inne No to po prostu niech uwzględni normę Chyba że nie umie lub nie wie jak, ale w takim przypadku to na pewno osobiście bym podziękował z hamowania auta w takim miejscu...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ale właśnie od tego jest norma DIN Dzięki niej, komputer przelicza wykres na taki, jakby pomiar miał miejsce w warunkach, bodajże 20 stopni i ciśnieniu 1000 hektopaskali. Jeśli pojedziesz na hamownię, prawie zawsze pomiar wykonywany jest przy zachowaniu tych parametrów.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Czemu żal? Niezależnie od hamowni zawsze masz opcję jazdy z normą DIN.
-
[B6 AVJ] 1.8T 300KM
Witamy i szczerze gratulujemy zakupu Jak już Ci się udało zjarać organika(z tego co pamiętam) to nieźle Swoją drogą, obawiam się, że bez kucia 360 nie wyciągniesz. Tzn, wyciągnąć może i się uda, ale do bezawaryjnej jazdy będzie mu daleko.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
"Dbam o jej zd.... paznokcie" :polew:
-
Michael Jackson nie żyje
Wielka szkoda dla muzyki. WIELKA... Można go lubić, można i nie, ale jego wkład w świat muzyki i kultury jest niezaprzeczalny. Rest In Peace Michael...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://latimesblogs.latimes.com/lanow/2009/06/pop-star-michael-jackson-was-rushed-to-a-hospital-this-afternoon-by-los-angeles-fire-department-paramedics--capt-steve-ruda.html Według tego, co podają tu i na CNN: Najpierw zasłabnięcie, potem zatrzymanie akcji serca a potem śmierć potwierdzona przez lekarzy szpitalnych.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie, niestety mam zapalenie spojówki i nici z dziejszych pojeżdżawek...