Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rex

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rex

  1. Tak, tylko pamiętaj że później każde strojenie = koszta IMHO lepiej jest wszystko zrobić za jedną razą (może oprócz sprzęgła) i wystroić raz, a porządnie.
  2. Nex, problem w tym, że nawet jeśli turbo podejdzie P&P (z tego co pamiętam, tak chyba było, jak chciałem do mnie zakładać), to bez zmieniania innych zabawek mocy docelowej nie uzyskasz, więc i sens takiej kombinacji jest zdecydowanie mniejszy.
  3. ale to z rezaniem rex, bez rezania nie ma szans 220 kucy choćby wtryski nie puszczą Tzn samo turbo podchodziło chyba P&P, nie? Tak to wiadomo, sprzęgło przędzej czy później powie "papa", do tego właśnie wtryski + większy IC zdecydowanie by się przydał.
  4. Z tego co pamiętam Garrett K04-015. Potencjał na bezpiecznie 220 kuców.
  5. Sokół, daj znać jakbyś miał wieczorkiem czas pokazać eSkę
  6. Gdzieś napisałem że są takie auta? Chyba nie baudzo... Można i z rękawem, jak i bez (masz winkiel w prawo, przed winklem odbijasz w lewo i ostra kontra w prawo i auto stawiasz bokiem). Przy niezłym zawiasie nie jest to jakiś hardkor do wykonania. Stwierdzam fakty po prostu - przednionapędówką da się driftować, chociaż oczywiście dużo łatwiej i bardziej efektywnie jest to robić RWD czy mocnym AWD.
  7. Co do felg - absolutnie się zgadzam Z lotką, kwestia gustu i jak mówisz - wygody i dobrego samopoczucia w trakcie jazdy.
  8. Tylko pod żadnym pozorem nie wsadzaj serii - po kilku dynamicznych startach znów będzie to samo.... Najlepszym wyborem jest sprzęgło od TT'ki (wersja 225 km).
  9. Jak dla mnie, to problem z Impezą leży gdzieś w kształcie tylniej klapy. Z wielką lotą - trochę masakra... Z tą płaską - widać, że coś jest nie tak (chociaż oczywiście takie do WRX'ów są wrzucane). Bez loty - d*pa wygląda po prostu brzydko. Z tych wszystkich opcji, chyba ta okrutna wielka lota jednak wygląda najlepiej.
  10. Peter, można latać bokami FWD i to naprawde konkretnie, tylko trzeba dobrze auto ogarniać. Ja mam wrażenie, że Audi są wyjątkowo mało wytrzymałe, jeśli chodzi o przeniesienie napędu. W A4'ce 2-3 krotne przyjaranie sprzęgła było od razu odczuwalne w jeździe. Po kilkukrotnych wypadach na wyścigi uliczne w lecie, sprzęgło mi wyraźnie zaczynało odmawiać posłuszeństwa. Z tego co widzę/czytam, u mnie w traktorze prędzej dyfry pierdolną niż sprzęgło/dwumas itp.
  11. :decayed: W Szwajcarii pracują, to i ja robię [br]Dopisany: 12 Czerwiec 2009, 15:07_________________________________________________ A tam ścigasz od razu... Jechałem za znajomym
  12. wieczorem, narazie mykam spowrotem na w.s.i Odpycha się jakoś ?
  13. Tyś jest Kamil prze c**j. Szybciutko nabyłeś eskę
  14. Pioter, ja i pobije Cię - pracowałem też wczoraj
  15. I niech tak dziś przynajmniej do północy zostanie
  16. Kamil - wbij na spota a3'ek w sobotę - Kryspinów, godzina 17. Być może jakaś eska wpadnie - popytasz i na pewno będziesz więcej na jej temat wiedział
  17. To tak jak zwykle... :gwizdanie: ... może dla Ciebie to "tak jak zwykle" Wyobraź sobie że u nas nie jest tak na codzień... choć jeśli masz takie doświadczenia w temacie to wątpie żebyś mógł sobie wyobraźić jak to jest mieć cały czas prąd... No ale to w sumie wyjaśnia dlaczego masz tylko 41 punktowanych wiadomości na forum... Nie możesz siedzieć za długo na bo musi ktoś w piecu napalić i wyprodukować troche energii. Moj drogi, u mnie prad to nie sluzy tylko do zasilania kompa, czasem sie telewizor pooglada, czasem sie w playa pogra, czasami w mikrofali cos upichci... Ja nie korzystam z kazdej wolnej chwili zeby sobie posta napisac poki jest prad... ... pisze posty jesli mam cos do powiedzenia... mowa jest srebrem a milczenie zlotem A co do liczby postow to lepiej napisac malo i tresciwie niz nastukac badz ile postow z czego wiekszosc jest przeklejona ze stronek z dowcipami No i jeszcze jedno... ciesz sie internetem bo w Twoim przypadku tylko z tamtad mozesz jakas zlota mysl zaczerpnac, bo z wymysleniem jej samodzielnie to tak jak ze zwierzetami przemawiajacymi ludzkim glosem w wigilie :polew: Zgadza się, widok był niezły [br]Dopisany: 10 Czerwiec 2009, 15:57_________________________________________________rex pamiętasz za dawnych czasów jak nabiliśmy w 4-5 osób chyba z 50 stron w ciągu 1,5h :?: Szkoda że nie ma już tego to by chłopaki oblookali jakie były jazdy Się gra, się pamięta Kiedy to było? Jakiś rok-półtora temu, nie ?
  18. To tak jak zwykle... :gwizdanie: ... może dla Ciebie to "tak jak zwykle" Wyobraź sobie że u nas nie jest tak na codzień... choć jeśli masz takie doświadczenia w temacie to wątpie żebyś mógł sobie wyobraźić jak to jest mieć cały czas prąd... No ale to w sumie wyjaśnia dlaczego masz tylko 41 punktowanych wiadomości na forum... Nie możesz siedzieć za długo na bo musi ktoś w piecu napalić i wyprodukować troche energii. Moj drogi, u mnie prad to nie sluzy tylko do zasilania kompa, czasem sie telewizor pooglada, czasem sie w playa pogra, czasami w mikrofali cos upichci... Ja nie korzystam z kazdej wolnej chwili zeby sobie posta napisac poki jest prad... ... pisze posty jesli mam cos do powiedzenia... mowa jest srebrem a milczenie zlotem A co do liczby postow to lepiej napisac malo i tresciwie niz nastukac badz ile postow z czego wiekszosc jest przeklejona ze stronek z dowcipami No i jeszcze jedno... ciesz sie internetem bo w Twoim przypadku tylko z tamtad mozesz jakas zlota mysl zaczerpnac, bo z wymysleniem jej samodzielnie to tak jak ze zwierzetami przemawiajacymi ludzkim glosem w wigilie Proszę Państwa, Runda pierwsza zakończona - sędziowie punktują 10:9 dla Bruna Rundę drugą czas zacząć! Czy siemian wyprowadzi zabójczy lewy prosty czy też Bruno po raz kolejny odpowie miażdżącą kontrą - przekonamy się niebawem! :decayed:
  19. Sokół, jakim budżetem dysponujesz? Orientacyjnie ?
  20. Lepiej późno, niż wcale Mam nadzieję, że do tego czasu uszczelki nie wyrypię Tak czy inaczej, musimy się styknąć jakoś we wrześniu
  21. turdzi, jesteś jakoś w tygodniu w Krk ?
  22. Traktor już po remapie. Za 2-3 tygodnie hamownia i pewnie ewentualne korekty. P.S. Sokół, każdy Twój pomysł, oprócz BMW coraz bardziej mi się podoba
  23. Maździna - bardzo wdzięczne autko. Jak szukałem auta to myślałem o Speedzie, ale okazało się, że Speedy wychodziły tylko w sedanie. Powaga, Mazda - pełen kox!
  24. Ciężko jest znaleźć 330 XD, a co dopiero 330 XD w dobrym stanie... Powodzenia Kamil!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.