Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rex

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rex

  1. tylko brać Teraz to już nie wiem czyj post lepszy :polew:
  2. rex odpowiedział(a) na Boberro temat w Audi A4 B6
    Co do 4300K : Kiedy są zimne - świecą na biało Kiedy są ciepłe - świecą na cuś pomiędzy żółtym a białym W porównaniu do 6000K czy 8000K - okrutne siki Tak to wygląda na moim aucie (zenon seryjny) Zaznaczam jednak że niedawno (miesiąc temu?) porównywałem z trueogre'm moje 4300K i jego 4300K (również zenon seryjny). Jego świeciły dużo bardziej na biało niż moje. Rok produkcji aut (jeśli to ma jakiekolwiek znaczenie ) : Mój: 2002 Ogr: 2003
  3. Hmm...z jednej strony lipa, ale z drugiej może cuberos to znak że czas na cuś innego ? Myślisz o regeneracji, nowej tubrawce AWX czy też o czymś większym ?
  4. Hejka. Wpadaj na Spota Krakowskiego Co niedzielę, godzina 17, parking na ostatnim piętrze Galerii Kazimierz :th:
  5. Witamy serdecznie i zapraszamy na Spoty Krakowskie Co niedziele o 17 na ostatnim piętrze Galerii Kazimierz. Więcej info w dziale spociki
  6. Yo, yo Świeżak Aczkolwiek w sobotę to i podobna xywa powinna być i mi przypisana
  7. Adikrakow ogarnia foty od Pabla. Będą jeszcze dziś...a przynajmniej powinny być
  8. Cóż, było średnio. Ot tak sobie, na jeża. Ktoś śpiewał, ktoś tańczył, ktoś latał z siatką a ktoś jeszcze po pycholu zaliczył. Ogólnie...mogło być lepiej :polew: P.S. Zlot KOX
  9. hehehe :gwizdanie: jakbys mocniej dal w piz*ke, to bedzie lepszy efekt :] a co się dzieje z trakcją? Jak da mocniej po piź... to ślizga jeszcze bardziej A bardzo źle jest jak wyjdzie....małe Audi, powiedzmy,A2... :decayed:
  10. Przepraszam że nie na temat, ale króciutko: Diego, możesz podać nry rejestracyjne?
  11. Boś jest warjot i tyle P.S. Zapodaj filmik, prooooszę
  12. Dobrze....ale za kare musisz w piątek i sobote pić do upadłego BTW: No to piękną kare wymyśliłem spoko ale rodzaj trunku sam sobie wybieram hyhyhy Do kieliszka zaglądać nie będę
  13. Dobrze....ale za kare musisz w piątek i sobote pić do upadłego BTW: No to piękną kare wymyśliłem
  14. Jako przykładny obywatel wszystko opowiem naszemu Panu władzy :gwizdanie: Iverson, ogólnie, to masz lipe
  15. No wypraszam sobie :gwizdanie: P.S. podsi, bez obrazy
  16. Rany boskie,cudo!!! Tym bardziej się nie mogę doczekać Wisły
  17. Eeeeee....Dorotka dobra kobita jest Jak mi pomagałaś w składaniu łóżeczka Dzię - ku - ję
  18. Szkoda że mnie nie było, ale mam nadzieję że się dobrze bawiliście :gwizdanie:
  19. :polew: Nie, nie, tym razem "zielonego" nie będzie :gwizdanie: Jedynie "łódki" itp
  20. :naughty: Psitulanko :decayed: :naughty: ?
  21. Ogrowy, luknij na podpis Trzeńka. To nie my się pierwsi wyłamaliśmy i to cuberos prosił już 2-krotnie o powrót do "normalnej" wersji. Będzie zmiana u Trzeńka, to obiecuję że i mój podpis wróci do pierwotnej formy.
  22. Z Twojego posta jasno to nie wynikało. Mycka już dawno wydziargana
  23. A kto ostatnio na wyjazd (jeden z najbliższych nie pojechał) ? My z cubrem ostatnio w Kielcach (tak, na wyjeździe) byliśmy . cuberos ma karnet na piłkę, więc jest na każdym meczu. Ja ze względu na traktowanie kibiców przez Filipiaka na "gałę" nie chodzę. Natomiast na hokeju można mnie dość często uświadczyć. Piotrek, popatrz tydzień w tył i mów coś o kibicach, piknikach itp... P.S. Atletico - Barcelona 4:2
  24. A podaj mi jeden przykład gdzie JAKO PIERWSZY napisałem coś innego niż Wisła. Hmm?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.