Treść opublikowana przez rex
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tylko brać Teraz to już nie wiem czyj post lepszy :polew:
-
[B6] Xenony 4300 na 8000
Co do 4300K : Kiedy są zimne - świecą na biało Kiedy są ciepłe - świecą na cuś pomiędzy żółtym a białym W porównaniu do 6000K czy 8000K - okrutne siki Tak to wygląda na moim aucie (zenon seryjny) Zaznaczam jednak że niedawno (miesiąc temu?) porównywałem z trueogre'm moje 4300K i jego 4300K (również zenon seryjny). Jego świeciły dużo bardziej na biało niż moje. Rok produkcji aut (jeśli to ma jakiekolwiek znaczenie ) : Mój: 2002 Ogr: 2003
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hmm...z jednej strony lipa, ale z drugiej może cuberos to znak że czas na cuś innego ? Myślisz o regeneracji, nowej tubrawce AWX czy też o czymś większym ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Hejka. Wpadaj na Spota Krakowskiego Co niedzielę, godzina 17, parking na ostatnim piętrze Galerii Kazimierz :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy serdecznie i zapraszamy na Spoty Krakowskie Co niedziele o 17 na ostatnim piętrze Galerii Kazimierz. Więcej info w dziale spociki
-
Wrazenia po II urodzinach Klubu :)
Yo, yo Świeżak Aczkolwiek w sobotę to i podobna xywa powinna być i mi przypisana
-
Wrazenia po II urodzinach Klubu :)
Adikrakow ogarnia foty od Pabla. Będą jeszcze dziś...a przynajmniej powinny być
-
Wrazenia po II urodzinach Klubu :)
Cóż, było średnio. Ot tak sobie, na jeża. Ktoś śpiewał, ktoś tańczył, ktoś latał z siatką a ktoś jeszcze po pycholu zaliczył. Ogólnie...mogło być lepiej :polew: P.S. Zlot KOX
-
ZLOT ZIMOWY - WISŁA 7-8-9.03.2008r - WPŁATA CAŁEJ SUMY!
hehehe :gwizdanie: jakbys mocniej dal w piz*ke, to bedzie lepszy efekt :] a co się dzieje z trakcją? Jak da mocniej po piź... to ślizga jeszcze bardziej A bardzo źle jest jak wyjdzie....małe Audi, powiedzmy,A2... :decayed:
-
Uważajcie z xenonami bez spryskiwaczy
Przepraszam że nie na temat, ale króciutko: Diego, możesz podać nry rejestracyjne?
-
ZLOT ZIMOWY - WISŁA 7-8-9.03.2008r - WPŁATA CAŁEJ SUMY!
Boś jest warjot i tyle P.S. Zapodaj filmik, prooooszę
-
ZLOT ZIMOWY - WISŁA 7-8-9.03.2008r - WPŁATA CAŁEJ SUMY!
Dobrze....ale za kare musisz w piątek i sobote pić do upadłego BTW: No to piękną kare wymyśliłem spoko ale rodzaj trunku sam sobie wybieram hyhyhy Do kieliszka zaglądać nie będę
-
ZLOT ZIMOWY - WISŁA 7-8-9.03.2008r - WPŁATA CAŁEJ SUMY!
Dobrze....ale za kare musisz w piątek i sobote pić do upadłego BTW: No to piękną kare wymyśliłem
-
ZLOT ZIMOWY - WISŁA 7-8-9.03.2008r - WPŁATA CAŁEJ SUMY!
Jako przykładny obywatel wszystko opowiem naszemu Panu władzy :gwizdanie: Iverson, ogólnie, to masz lipe
-
ZLOT ZIMOWY - WISŁA 7-8-9.03.2008r - WPŁATA CAŁEJ SUMY!
No wypraszam sobie :gwizdanie: P.S. podsi, bez obrazy
-
ZLOT ZIMOWY - WISŁA 7-8-9.03.2008r - WPŁATA CAŁEJ SUMY!
Haka na każdego znajdę
-
ZLOT ZIMOWY - WISŁA 7-8-9.03.2008r - WPŁATA CAŁEJ SUMY!
Rany boskie,cudo!!! Tym bardziej się nie mogę doczekać Wisły
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Eeeeee....Dorotka dobra kobita jest Jak mi pomagałaś w składaniu łóżeczka Dzię - ku - ję
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Szkoda że mnie nie było, ale mam nadzieję że się dobrze bawiliście :gwizdanie:
-
ZLOT ZIMOWY - WISŁA 7-8-9.03.2008r - WPŁATA CAŁEJ SUMY!
:polew: Nie, nie, tym razem "zielonego" nie będzie :gwizdanie: Jedynie "łódki" itp
-
ZLOT ZIMOWY - WISŁA 7-8-9.03.2008r - WPŁATA CAŁEJ SUMY!
:naughty: Psitulanko :decayed: :naughty: ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ogrowy, luknij na podpis Trzeńka. To nie my się pierwsi wyłamaliśmy i to cuberos prosił już 2-krotnie o powrót do "normalnej" wersji. Będzie zmiana u Trzeńka, to obiecuję że i mój podpis wróci do pierwotnej formy.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Z Twojego posta jasno to nie wynikało. Mycka już dawno wydziargana
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A kto ostatnio na wyjazd (jeden z najbliższych nie pojechał) ? My z cubrem ostatnio w Kielcach (tak, na wyjeździe) byliśmy . cuberos ma karnet na piłkę, więc jest na każdym meczu. Ja ze względu na traktowanie kibiców przez Filipiaka na "gałę" nie chodzę. Natomiast na hokeju można mnie dość często uświadczyć. Piotrek, popatrz tydzień w tył i mów coś o kibicach, piknikach itp... P.S. Atletico - Barcelona 4:2
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A podaj mi jeden przykład gdzie JAKO PIERWSZY napisałem coś innego niż Wisła. Hmm?