Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rex

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rex

  1. Moim skromnym zdaniem uszkodzony czujnik. Problem również przerabiałem (i to kilkakrotnie z tym samym czujnikiem...) Sama wymiana nie wystarczyła, w ASO musieli coś więcej grzebać.
  2. B7 chyba jeszcze nie. Dopiero w B8. Jak się mylę, to proszę mnie poprawić A swoją drogą, wiem że jest/są firmy, które robią chipy przy których nie traci się gwarancji (vide V-Tech + Seat). Kto wie, może ktoś oferuje coś takiego we współpracy z Audi?
  3. Poszło wczoraj wieczorem (info SMS'owe do Schillera ) Powinno dojść dziś lub jutro najpóźniej...
  4. Jeśli chodzi o jazdę po mieście to: 10-11 (mało korków, dość spokojna jazda) 12-13 (mało korków, dynamiczna jazda) 15+ (korki, dynamiczna jazda) Trasa: 5,9 litra (udokumentowane fotką :> ) Kraków - Chrzanów, toczenie się na 5'tce 70-90 km/h = rekord 8-10 (spokojna jazda) 10-12 (dynamiczna jazda) 14-18 (zapierniczanie ile wlezie) [br]Dopisany: 03 Styczeń 2008, 02:13 _________________________________________________Tak w ramach ciekawostki, jakoś w maju(?) zeszłego roku jechałem z cubrem do Kielc. On swoim, ja swoim. Jechaliśmy "dość" szybko U niego wyszło coś 8,8 u mnie koło 11. O ile dobrze pamiętam oczywiście
  5. Witamy serdecznie
  6. O kur... :D Pan "bezdymny program" wrócił :> Welcome back P.S. Sora za off-top
  7. Witamy serdecznie
  8. Mój znajomy (notabene zarejestrowany u nas na forum) Bolkobrody, jeżdzacy S4 B5 jakieś 3-4 miesiące temu miał podobną sytuacją. Wpadł w dziurę, poszła guma z felgą, zadzwonił po policję lub straż miejską (nie pamiętam). Ci przyjechali, zrobili zdjęcia i po jakimś czasie (+/- miesiąc od momentu zdarzenia) dostał odszkodowanie i jeździ na nowej gumie i feldze
  9. rex odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Jako że spędzona kameralnie to dostałem jedynie kosmetyki. A już w listopadzie felgi na zimę
  10. No to macie zadanie bojowe : Jeszcze przed tą wiekopomną chwilą minimum 990 stron :> U're up to the challenge ?
  11. Wawiaki - spamiaki... Brrrrr.... Że też ja Wam pomagam BTW: Łukaszu Rrrrrr - Wszystkiego Naj Naj Naj
  12. Wszystkiego Naj Naj Naj i żeby ten nadchodzący rok był lepszy od wszystkich poprzednich wziętych do kupy
  13. rex odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=286148416
  14. Karolu, wielki szacunek. Zdjęcia naprawdę pierwsza klasa
  15. Projekty mega, naprawdę. Waham się miedzy Sokołem 1 a Raggamanem. \edit Głos na Sokoła 1
  16. :shocked: Rex od kiedy Ty się taki kameralny zrobiłeś??? Trochę się wprawdzie nie widzieliśmy, ale widzę że światopogląd to Ci się zmienił o 180 stopni :oklaski: Widzisz Bryniu co Wy - kobiety robicie z facetami
  17. Najprawdopodobniej kameralne z kobietą w jej skromnych progach (Kęty)
  18. Bączki puszczać może, byleby nie kopciło jak smok
  19. Tą razą mi się najbardziej podoba praca bratpit'a. Tylko tylnie lewe kółko siakoś dziwnie tak stoi A tak poza konkursem to Keżorowe puzzle rządzą
  20. Ładna "skóra". To Recaro? I ten zderzak od RS'a.. + to nietuzinkowe alu (chyba 19'') i ten chromowany grill. Miodzio
  21. Ładna "skóra". To Recaro?
  22. Jako że padło już pare "sugestii", to pozwólmy się wypowiedzieć busterx'owi
  23. E tam, buta kołnierzyka Bicepsa
  24. E tam, buta

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.