Treść opublikowana przez rex
-
[B7] czujnik parkowania, ciagły sygnał
Moim skromnym zdaniem uszkodzony czujnik. Problem również przerabiałem (i to kilkakrotnie z tym samym czujnikiem...) Sama wymiana nie wystarczyła, w ASO musieli coś więcej grzebać.
-
[B7 BRE] Chip do auta ?
B7 chyba jeszcze nie. Dopiero w B8. Jak się mylę, to proszę mnie poprawić A swoją drogą, wiem że jest/są firmy, które robią chipy przy których nie traci się gwarancji (vide V-Tech + Seat). Kto wie, może ktoś oferuje coś takiego we współpracy z Audi?
-
ZLOT ZIMOWY - WISŁA 7-8-9.03.2008r - WPŁATA CAŁEJ SUMY!
Poszło wczoraj wieczorem (info SMS'owe do Schillera ) Powinno dojść dziś lub jutro najpóźniej...
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Jeśli chodzi o jazdę po mieście to: 10-11 (mało korków, dość spokojna jazda) 12-13 (mało korków, dynamiczna jazda) 15+ (korki, dynamiczna jazda) Trasa: 5,9 litra (udokumentowane fotką :> ) Kraków - Chrzanów, toczenie się na 5'tce 70-90 km/h = rekord 8-10 (spokojna jazda) 10-12 (dynamiczna jazda) 14-18 (zapierniczanie ile wlezie) [br]Dopisany: 03 Styczeń 2008, 02:13 _________________________________________________Tak w ramach ciekawostki, jakoś w maju(?) zeszłego roku jechałem z cubrem do Kielc. On swoim, ja swoim. Jechaliśmy "dość" szybko U niego wyszło coś 8,8 u mnie koło 11. O ile dobrze pamiętam oczywiście
-
Ankieta o samochodach na zaliczenie do szkoły...
Poszło
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy serdecznie
-
[B7 BRE] Chip do auta ?
O kur... :D Pan "bezdymny program" wrócił :> Welcome back P.S. Sora za off-top
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy serdecznie
-
Dziury na drogach i prawo...
Mój znajomy (notabene zarejestrowany u nas na forum) Bolkobrody, jeżdzacy S4 B5 jakieś 3-4 miesiące temu miał podobną sytuacją. Wpadł w dziurę, poszła guma z felgą, zadzwonił po policję lub straż miejską (nie pamiętam). Ci przyjechali, zrobili zdjęcia i po jakimś czasie (+/- miesiąc od momentu zdarzenia) dostał odszkodowanie i jeździ na nowej gumie i feldze
-
Co dostaliscie pod choinke :)
Jako że spędzona kameralnie to dostałem jedynie kosmetyki. A już w listopadzie felgi na zimę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No to macie zadanie bojowe : Jeszcze przed tą wiekopomną chwilą minimum 990 stron :> U're up to the challenge ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wawiaki - spamiaki... Brrrrr.... Że też ja Wam pomagam BTW: Łukaszu Rrrrrr - Wszystkiego Naj Naj Naj
-
Składamy życzenia świąteczne
Wszystkiego Naj Naj Naj i żeby ten nadchodzący rok był lepszy od wszystkich poprzednich wziętych do kupy
-
Strefa Śmiechu
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=286148416
-
Nareszcie jest moja strona
Karolu, wielki szacunek. Zdjęcia naprawdę pierwsza klasa
-
Cubrowóz Konkurs Vt - ankieta jeszcze raz....
Projekty mega, naprawdę. Waham się miedzy Sokołem 1 a Raggamanem. \edit Głos na Sokoła 1
-
Jakie plany Sylwestrowe?
:shocked: Rex od kiedy Ty się taki kameralny zrobiłeś??? Trochę się wprawdzie nie widzieliśmy, ale widzę że światopogląd to Ci się zmienił o 180 stopni :oklaski: Widzisz Bryniu co Wy - kobiety robicie z facetami
-
Jakie plany Sylwestrowe?
Najprawdopodobniej kameralne z kobietą w jej skromnych progach (Kęty)
-
[B6 AVF] 130 km po chipie i mały dymiący problem
Bączki puszczać może, byleby nie kopciło jak smok
-
Konkurs klubowy VT cz4 - bez nagród
Tą razą mi się najbardziej podoba praca bratpit'a. Tylko tylnie lewe kółko siakoś dziwnie tak stoi A tak poza konkursem to Keżorowe puzzle rządzą
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ładna "skóra". To Recaro? I ten zderzak od RS'a.. + to nietuzinkowe alu (chyba 19'') i ten chromowany grill. Miodzio
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ładna "skóra". To Recaro?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jako że padło już pare "sugestii", to pozwólmy się wypowiedzieć busterx'owi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
E tam, buta kołnierzyka Bicepsa
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
E tam, buta