Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rex

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rex

  1. Blaster, wiele zależy od tego czy autko ma Q,czy go nie ma i oczywiście od kierownika Załóżmy przykład mój (1.8 TQ + chips) i Muzina (1.9 TDi mocno pogrzebane ). 0-100 - przy moim średnim lub dobrym starcie praktycznie zawsze wygram. Rolka - 99 przypadków na 100 wygra Muzina. Na 1/4 w większości wypadków wygra TDi ze względu na wyższy moment i dochodzące do tego u mnie duże straty na napędzie. Tak to wygląda z naszych doświadczeń
  2. 0-100 go zrobisz. Jak umie tym Paskiem jeździć to na 1/4 powinien zrobić Ciebie.
  3. Rok temu mnie cyknęło w Niemczech 2 razy po rząd na odcinku ok. 200 m. :D Granice przekraczałem ok. 3 tyg później i zero problemów. Do domu nic również nie przyszło.
  4. Bardzo smakowa I jeszcze kolorek odpowiedni Fakt, szkoda że bez Q, ale i tak na pewno "daje rade" Gratki
  5. Muzina, on ma taki program zainstalowany w aucie że każda godzina przesiedziana na forum = 10l w jego potworze :D Na jego miejscu to bym 24h/dobe siedział :D
  6. Witek, przyznaj się, jak długo jesteś na forum :D ? A, dobra, już mam Witek faktycznie pasuje
  7. i wts :oklaski: Ale zwycięzca może być tylko 1 :> Stawiam na Kazka :>
  8. Taktuś :> ? Albo Kaziu Wichura :> ?
  9. Czekajcie, jaki klubowicz co chwile jakieś obrazki wrzuca ?
  10. Ubrać dres to nie przestępstwo Ale ubrać dres i łazić w nim po mieście i jeździć w nim cały dzień - to zwykle już o czymś świadczy...
  11. Alvaro, złoż papiery do Profesji, czym jakieś innej szkoły policealnej i masz kłopot z głowy
  12. pet3r, szczere graty. Brać studencka A4-Klubu pragnie Cię powitać i życzyć Ci wszystkiego najlepszego na nowej drodze edukacji
  13. O ile dobrze wiem, to jest. Dokładnej treści tak jak mówie - nie znam, ale taki zapis istnieje. \edit EOT Robimy kolesiowi off-topa w temacie. Over.
  14. Paragrafu konkretnego nie znam bo nie musze. Wiem że za to mandat leci jak się niebieski przyczepi.
  15. Nie musisz. Maggu z A3-clubu widział, potwierdzi jak coś. \edit Dodać mogę jeszcze pare killi z przeszłości. -Audi A3 Skapola z A3-Clubu (ok. 230 kucow i coś 460 niutków) - 0-100 km/h - mój win o ok. długość. Będzie jeszcze na pewno rewanż na lepszej nawierzchni. -Subaru Impreza WRX (bodajże 225 kuców) - 0-120 km/h - win o ok. 1.5 długości. -Toyota Celica 1.8 VVT-i, wersja Sport, czy jak jej tam (192 kuce) - 0-130 km/h, win o dobre 5-6 długości (jest filmik, bodajże przez cubra kręcony). -Honda Civic TypeR (200 kuców) - 0-120 km/h, win o jakieś 3 długości.
  16. Wczoraj na Rybitwach: Moja niunia vs BMW 330D + chips, 0-100 km/h = mój win o jakąś długość.
  17. ykk, spryski przy xenonach muszą być. Taki wymóg polskiego prawa.
  18. Nom, zamiast 3, 5 kuców
  19. rex odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B7
    Jest nieźle :th: Graty stary :th:
  20. Bardzo, bardzo ładne a4. Gratki Boberro :th:
  21. Rogal nie, ale jego zaprzyjaźniony "gość" tak. Ale nie wiem czy się podejmie S4 B6...
  22. Tak, tak, 4 bieg. I czy moje wrażenie że auto od 5 tys nie jedzie jest udokumentowane?
  23. Jak zdrowy to wychodzi w serii 154KM tak jak u mnie O wybitnych bonusach Panie Prezesie nie rozmawiajmy :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.