Treść opublikowana przez rex
-
Znaczki od S4
Jak dla mnie, to znaczki od S4 są ok..... tylko w przypadku gdy się ma S4. Zresztą, osobiście i tak wolę cichociemne auta, więc nawet w przypadku posiadania "S-ki", takowe oznaczenia bym usunął.
-
[b6 avant 1.9tdi 130] SWAP S4
Niezły hardkor :smile: Szacuneczek, bo niuńka daje radę, oj daje :smile:
-
Audi iceman - Kille !!
Graty Ice :exclaim: :twisted: Jesteśmy z Tobą, hej Iceman jesteśmy z Tobą :exclaim: :exclaim: :smile:
-
Chiptuning u Kocara
Jak dostaniesz dobry "prezent" od fabryki to i 180 zapewne dałoby radę z tego zrobić, czyż nie?
-
Chiptuning u Kocara
ctv, o co ci chodzi? Przecież sam dobrze wiesz że Hugo ma prawie 180 kuców, podobnie cuber, więc jednak z AWX'a można wyciągnąć te 180 koni, stąd może pohamuj troszki szyderę, hmm? :twisted:
-
Chiptuning u Kocara
Tzn, moc nawet nie jest zła, ale moment trochę za niski. 195/285 to byłby niezły wynik, a tak to lekki niedosyt jest :smile:
-
[B5 A4 2.8 V6] Quattro 30V 2001 Tiptronic
Bardzo przyjemna niuńka :smile:
-
[A6 c5] 2,4Q Nojes fotkos... pieknos autkos :P
Noooo...MAX, graty, widzę że wybrałeś naprawdę konkretnie :smile:
-
[B5 1.9 TDI AFN + AFTOMAT] nowy grill SSSS
Bardzo ładnie niuńka wygląda :smile: Szacuneczek
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
Kiedy kota nie ma...
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
Tzn, ja rezerwacji nie robiłem, a kiełbachę zjadłem :biggrin: :biggrin: :biggrin:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
A to kiełbaski się gdzieś rezerwowało?
-
Dobre texty po zlocie - czyli nowe wrazenia estetyczne.
Jak dla mnie, absolutnym klasykiem tego zlotu musi być: GDZIE ROSÓŁ !!?? Niunia, prosze Cię, niech ta historia zostanie między nami Dla kolegów z Wawy---> To co przytoczyła Niunia, to texty Białego do mojej skromnej osoby
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
No w końcu
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
Tam w ogóle te Hondy to szalały co chwile! Nawet dwie to ponoć identyczny silnik miały, coś chyba 0.8 T Ptaszki ćwierkają że jedna to niby z Wawy była, a druga z Krakowa! A że jeszcze kilka 0.9 TDi też tam podobno widziano! Co to się na tym świecie dzieje, olaboga... Sami wariaci w Hondach...
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
Przekonał mnie Poziu, przekonał Tyle że zakup takowej naprawdopodbniej w nastepnym miechu, albo i za dwa. W każdym bądź razie, na następny zlot na pewno będzie :twisted:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
Bryniu, ja i poziu również żałujemy że nie udałaś się z nami na kreskę, ale spokojnie, inną razą na pewno nadrobimy :smile: A historia Ono'wej definicji Skody sięga ponoć czasu Spotu Mazurskiego :smile:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
Zlot jak dla mnie fantastyczny :smile: Nie chcę dziękować indywidualnie, bo bym się w 5000 słów nie zmieścił więc napisze jeszcze raz, wielkie dzięki dla organizatorów,a także dla przybyłych klubowiczów :smile: Mnie na dłuuuugo zapadną w pamięci 2 akcje: 1) Kelnerka w "Ambasadzie" drąca się : Gdzie Rosół ?? 2) Powrót do domów i akcja z Q7. Ono, podsi, brawo, wielkie brawo P.S. Wracając, mijaliśmy gościa w A4, który też jechał w naszą stronę, więc podjechaliśmy tak, że poruszaliśmy się koło niego. Talib chciał mu dać nasz cudowny kalendarzyk (oczywiście w trakcie jazdy ok.140 km/h) :exclaim: :exclaim: , ale gość nie skorzystał. Ba, on się chyba nawet troszki przestraszył
-
!!! PODZIEKOWANIA !!!
Wielkie, ale to Wielkie Dzięki dla Huga, Mirona, jak i dla wszystkich tych, którzy przybyli, bo bez Was te urodziny na pewno by nie były tak wspaniałe!
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
Kraków w osobie mnie i cubra teraz udaje się na mecz, a tuż po meczu kieruje się już w jedynym słusznym kierunku
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
Aaaa...swoją drogą, jest może na miejscu stół ping-pongowy ? Co do meczu, ja się pisze, mogę stać na bramce, tylko ładnie proszę kogoś o to, żeby rękawice bramk. wziął, bo ja takowych nie posiadam
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
Murzyn, pamiętasz, my nie pijemy i nie jaramy
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
Ja mam jedynie prośbę, by w piątek, około godziny 23-24 ktoś był przytomny i mnie i cubra do jakiegoś pokoju zakwaterował :biggrin:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
Ja z cubrem dojedziemy pewnie jakoś w piątek po północy :smile:
-
[B6 3.0] PREMIERA Lukas cześć II
Lukas, to auto jest PIęKNE Szczere, wielkie gratki z mojej strony :smile: Twoja B6 rządzi :exclaim: