Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rex

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rex

  1. rex odpowiedział(a) na alvaro temat w Nadwozie i Wnętrze
    Jak dla mnie, to znaczki od S4 są ok..... tylko w przypadku gdy się ma S4. Zresztą, osobiście i tak wolę cichociemne auta, więc nawet w przypadku posiadania "S-ki", takowe oznaczenia bym usunął.
  2. Niezły hardkor :smile: Szacuneczek, bo niuńka daje radę, oj daje :smile:
  3. rex odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Graty Ice :exclaim: :twisted: Jesteśmy z Tobą, hej Iceman jesteśmy z Tobą :exclaim: :exclaim: :smile:
  4. Jak dostaniesz dobry "prezent" od fabryki to i 180 zapewne dałoby radę z tego zrobić, czyż nie?
  5. ctv, o co ci chodzi? Przecież sam dobrze wiesz że Hugo ma prawie 180 kuców, podobnie cuber, więc jednak z AWX'a można wyciągnąć te 180 koni, stąd może pohamuj troszki szyderę, hmm? :twisted:
  6. Tzn, moc nawet nie jest zła, ale moment trochę za niski. 195/285 to byłby niezły wynik, a tak to lekki niedosyt jest :smile:
  7. Bardzo przyjemna niuńka :smile:
  8. Noooo...MAX, graty, widzę że wybrałeś naprawdę konkretnie :smile:
  9. Bardzo ładnie niuńka wygląda :smile: Szacuneczek
  10. Kiedy kota nie ma...
  11. Tzn, ja rezerwacji nie robiłem, a kiełbachę zjadłem :biggrin: :biggrin: :biggrin:
  12. A to kiełbaski się gdzieś rezerwowało?
  13. Jak dla mnie, absolutnym klasykiem tego zlotu musi być: GDZIE ROSÓŁ !!?? Niunia, prosze Cię, niech ta historia zostanie między nami Dla kolegów z Wawy---> To co przytoczyła Niunia, to texty Białego do mojej skromnej osoby
  14. Tam w ogóle te Hondy to szalały co chwile! Nawet dwie to ponoć identyczny silnik miały, coś chyba 0.8 T Ptaszki ćwierkają że jedna to niby z Wawy była, a druga z Krakowa! A że jeszcze kilka 0.9 TDi też tam podobno widziano! Co to się na tym świecie dzieje, olaboga... Sami wariaci w Hondach...
  15. Przekonał mnie Poziu, przekonał Tyle że zakup takowej naprawdopodbniej w nastepnym miechu, albo i za dwa. W każdym bądź razie, na następny zlot na pewno będzie :twisted:
  16. Bryniu, ja i poziu również żałujemy że nie udałaś się z nami na kreskę, ale spokojnie, inną razą na pewno nadrobimy :smile: A historia Ono'wej definicji Skody sięga ponoć czasu Spotu Mazurskiego :smile:
  17. Zlot jak dla mnie fantastyczny :smile: Nie chcę dziękować indywidualnie, bo bym się w 5000 słów nie zmieścił więc napisze jeszcze raz, wielkie dzięki dla organizatorów,a także dla przybyłych klubowiczów :smile: Mnie na dłuuuugo zapadną w pamięci 2 akcje: 1) Kelnerka w "Ambasadzie" drąca się : Gdzie Rosół ?? 2) Powrót do domów i akcja z Q7. Ono, podsi, brawo, wielkie brawo P.S. Wracając, mijaliśmy gościa w A4, który też jechał w naszą stronę, więc podjechaliśmy tak, że poruszaliśmy się koło niego. Talib chciał mu dać nasz cudowny kalendarzyk (oczywiście w trakcie jazdy ok.140 km/h) :exclaim: :exclaim: , ale gość nie skorzystał. Ba, on się chyba nawet troszki przestraszył
  18. Wielkie, ale to Wielkie Dzięki dla Huga, Mirona, jak i dla wszystkich tych, którzy przybyli, bo bez Was te urodziny na pewno by nie były tak wspaniałe!
  19. Kraków w osobie mnie i cubra teraz udaje się na mecz, a tuż po meczu kieruje się już w jedynym słusznym kierunku
  20. Aaaa...swoją drogą, jest może na miejscu stół ping-pongowy ? Co do meczu, ja się pisze, mogę stać na bramce, tylko ładnie proszę kogoś o to, żeby rękawice bramk. wziął, bo ja takowych nie posiadam
  21. Murzyn, pamiętasz, my nie pijemy i nie jaramy
  22. Ja mam jedynie prośbę, by w piątek, około godziny 23-24 ktoś był przytomny i mnie i cubra do jakiegoś pokoju zakwaterował :biggrin:
  23. Ja z cubrem dojedziemy pewnie jakoś w piątek po północy :smile:
  24. Lukas, to auto jest PIęKNE Szczere, wielkie gratki z mojej strony :smile: Twoja B6 rządzi :exclaim:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.