Treść opublikowana przez rex
-
3 rodz. użytkowników
@zdeniu @spanky Może i tak Ja tam nie wariuję, swoje głupawe posty nabijam jedynie w "spotach krakowskich", a gdy mam coś merytorycznego do napisania, to staram się to przekazać w innych tematach i niech na tym zostanie [ Komentarz dodany przez: zdeniu: 02-01-2007, 23:52 ] no i :gitara:
-
3 rodz. użytkowników
spanky, ale przyznasz, że większość z tych sporów/niesnasek jest generowana i biorą w niej udział przede wszystkim ludzie "starej gwardii", aye? [ Komentarz dodany przez: zdeniu: 02-01-2007, 23:39 ] pamietaj GWA Cię obserwuje :619:
-
jakiego wyposażenia brakuje nam w naszych A4???
Hmm...Może nie tyle brakuje, co mogłoby być: -Navi -El. szyby tył Tak to chyba wszystko jest co ma być
-
Historia naszych nicków
Hah, u mnie podobnie jak u kolegi pre, historia nicka również sięga gier komputerowych, a dokładnie Unreal Tournament. Na początku moim nickiem był t-rex (król drapieżnych dinozaurów i zarazem mój ulubiony dinozaur, a tymi w dzieciństwie się mocno interesowałem). Z czasem przedrostek t- zniknął i od ok. 3-4 lat jest sam rex
-
[B5 2.5TDI]Moja A4 na nowych kołach RS4
Podoba, podoba i to nawet bardzo
-
[B5 2.6] V6 Skrzynia biegow/dziwne obroty
Aaaarghhh...Muzina, muszę dorzucić swoje 3 grosze Czy tak spokojnie, to cholera wie :> Wygrywałeś o pół auta jak do 100 szliśmy Zgoda, nie było w pełni sucho, ale, ale ... ...Ale potwierdzam, Pistacja mocno dawała radę i czekamy na come-back w mocniejszej wersji Co do obrotów to przed chipem ja miałem coś 2850 obr. na piątce przy 100 km/h(teraz nie wiem), więc faktycznie coś musisz mieć nie tak... i tak jak mówi Muzina, coś chyba z obrotomierzem jest źle, skoro mówisz że dalej ciągnie, nawet gdy go zamykasz.
-
[B5 S4 2.7 BT] Moja S4
Temat odgrzany to i ja się wypowiem Auto miód. Duży szacun dla właściciela który jak widać z s4'eczką obchodzić się umie
-
[ALL TDI]Pierwszy bieg w klekocie hmm czemu taki krótki ?
Tzn, gdyby była dłuższa, to musiałaby jeszcze efektywnie wchodzić na wyższe obroty, żeby coś z tego było, jakaś moc, a nie sam warkot silnika,a z tego co wiem, diesle zwykle efektywnie ciągną do powiedzmy ok. 4 tys obrotow, prawda? Poza tym, czy nie wiązałoby to się z nadmiernym żyłowaniem diesla?
-
[B5 AAH] Chip z allegro zobacz i wypowiedz sie!
Samochodom z turbinami, to faktycznie może dodać do 30% mocy. Ale bez niej, to raczej o jakimś wielkim przyroście mocy cięzko mówić. Myślę że przy dobrych wiatrach wyciągnąłbyś ze swojego 190-195 hp. To moja opinia, jako stosunkowego laika, więc się mogę mylić
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
No to w takim razie ja zgłaszam chęć. 2 miejsca poproszę ---> Ja + dobra znajoma, kto wie, może kiedyś coś więcej
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Na baku średnio 400 km... To co piszą posiadacze TDi rani moje serce...
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
Ja wstępnie również chętnie bym się pisał i teraz zastanawiam się czy w przypadku gdy kolejnych zainteresowanych będzie już niewielu, to nie lepiej będzie jakby Ci właśnie zainteresowanie wynajęli sobie jakieś domki w pobliżu ośrodku (bo myślę że taka opcja powinna być na miejscu dostępna). Oczywiście jeśli chętnych byłoby więcej, wtedy poszukalibyśmy drugiego pensjonatu.
-
[B5 1.8] witam to moje autko :)
Nie wiem co Wy macie do tych spojlerów Jeśli nie jest to "skrzydło od Boeinga", to moim zdaniem prezentuję się naprawdę fajnie. Np: moim zdaniem spojler u Murzyna robi bardzo pozytywne wrażenie i jego B5 przez to wygląda dużo przyjemniej
-
Co Cię denerwuje w audi A4
Co mnie denerwuje? Tzn, nie tyle mnie, co osoby które jadą ze mną często się skarżą na mała ilość miejsca z tyłu i chyba mają rację Oprócz tego, to wszystko w jak najlepszym porządku
-
Strefa Śmiechu
http://po.prostu.lol.patrz.pl Dość stare, ale mocno jare
-
[ALL] 1.8T Q - jakie spalanie? :)
Ja powiem tak, w trasie jak jadę w miare stałą prędkością to pali 9-9.5 l. W mieście - to już wszystko zależy od korków, ale zwykle to 10.5-13 l.
-
Polecane opony zimowe
Coż, ja dosłownie wczoraj założylem nowe UG7 i mam nadzieję że mnie nie zawiodą Z tego co widze, Was raczej nie zawiodły