Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rex

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rex

  1. @zdeniu @spanky Może i tak Ja tam nie wariuję, swoje głupawe posty nabijam jedynie w "spotach krakowskich", a gdy mam coś merytorycznego do napisania, to staram się to przekazać w innych tematach i niech na tym zostanie [ Komentarz dodany przez: zdeniu: 02-01-2007, 23:52 ] no i :gitara:
  2. spanky, ale przyznasz, że większość z tych sporów/niesnasek jest generowana i biorą w niej udział przede wszystkim ludzie "starej gwardii", aye? [ Komentarz dodany przez: zdeniu: 02-01-2007, 23:39 ] pamietaj GWA Cię obserwuje :619:
  3. Hmm...Może nie tyle brakuje, co mogłoby być: -Navi -El. szyby tył Tak to chyba wszystko jest co ma być
  4. Hah, u mnie podobnie jak u kolegi pre, historia nicka również sięga gier komputerowych, a dokładnie Unreal Tournament. Na początku moim nickiem był t-rex (król drapieżnych dinozaurów i zarazem mój ulubiony dinozaur, a tymi w dzieciństwie się mocno interesowałem). Z czasem przedrostek t- zniknął i od ok. 3-4 lat jest sam rex
  5. Podoba, podoba i to nawet bardzo
  6. Aaaarghhh...Muzina, muszę dorzucić swoje 3 grosze Czy tak spokojnie, to cholera wie :> Wygrywałeś o pół auta jak do 100 szliśmy Zgoda, nie było w pełni sucho, ale, ale ... ...Ale potwierdzam, Pistacja mocno dawała radę i czekamy na come-back w mocniejszej wersji Co do obrotów to przed chipem ja miałem coś 2850 obr. na piątce przy 100 km/h(teraz nie wiem), więc faktycznie coś musisz mieć nie tak... i tak jak mówi Muzina, coś chyba z obrotomierzem jest źle, skoro mówisz że dalej ciągnie, nawet gdy go zamykasz.
  7. Temat odgrzany to i ja się wypowiem Auto miód. Duży szacun dla właściciela który jak widać z s4'eczką obchodzić się umie
  8. Tzn, gdyby była dłuższa, to musiałaby jeszcze efektywnie wchodzić na wyższe obroty, żeby coś z tego było, jakaś moc, a nie sam warkot silnika,a z tego co wiem, diesle zwykle efektywnie ciągną do powiedzmy ok. 4 tys obrotow, prawda? Poza tym, czy nie wiązałoby to się z nadmiernym żyłowaniem diesla?
  9. Samochodom z turbinami, to faktycznie może dodać do 30% mocy. Ale bez niej, to raczej o jakimś wielkim przyroście mocy cięzko mówić. Myślę że przy dobrych wiatrach wyciągnąłbyś ze swojego 190-195 hp. To moja opinia, jako stosunkowego laika, więc się mogę mylić
  10. No to w takim razie ja zgłaszam chęć. 2 miejsca poproszę ---> Ja + dobra znajoma, kto wie, może kiedyś coś więcej
  11. Na baku średnio 400 km... To co piszą posiadacze TDi rani moje serce...
  12. Ja wstępnie również chętnie bym się pisał i teraz zastanawiam się czy w przypadku gdy kolejnych zainteresowanych będzie już niewielu, to nie lepiej będzie jakby Ci właśnie zainteresowanie wynajęli sobie jakieś domki w pobliżu ośrodku (bo myślę że taka opcja powinna być na miejscu dostępna). Oczywiście jeśli chętnych byłoby więcej, wtedy poszukalibyśmy drugiego pensjonatu.
  13. Nie wiem co Wy macie do tych spojlerów Jeśli nie jest to "skrzydło od Boeinga", to moim zdaniem prezentuję się naprawdę fajnie. Np: moim zdaniem spojler u Murzyna robi bardzo pozytywne wrażenie i jego B5 przez to wygląda dużo przyjemniej
  14. Co mnie denerwuje? Tzn, nie tyle mnie, co osoby które jadą ze mną często się skarżą na mała ilość miejsca z tyłu i chyba mają rację Oprócz tego, to wszystko w jak najlepszym porządku
  15. rex odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://po.prostu.lol.patrz.pl Dość stare, ale mocno jare
  16. Ja powiem tak, w trasie jak jadę w miare stałą prędkością to pali 9-9.5 l. W mieście - to już wszystko zależy od korków, ale zwykle to 10.5-13 l.
  17. Coż, ja dosłownie wczoraj założylem nowe UG7 i mam nadzieję że mnie nie zawiodą Z tego co widze, Was raczej nie zawiodły

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.