Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rex

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rex

  1. Wystartuj następnym razem z 4-5 tys obr. i powinno być dobrze :smile:
  2. rex odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Hahahahahahaha.... Forumowicze! Strzeżcie się - Agresywnych Austriackich Zajęcy! http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,4064058.html Hahahahahahaha
  3. Witamy serdecznie :smile:
  4. Witamy serdecznie :smile:
  5. Witamy serdecznie :smile:
  6. No i extra :smile: Hej Lech! :smile:
  7. Bardzo miło się prezentuje :smile: Graty cuber :smile:
  8. Mi również było miło :smile: P.S. Organizujcie się tam w Poznaniu, żeby na letnim spocie było kilka autek od Was :smile:
  9. rex odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Mam dokładnie takie samo odczucie. Poza tym, mi tył tej nowej BM'ki przypomina "dupcie" Merców. Bodajże C klasy( albo E ?)
  10. Prosze się przyznać - z kim dziś gadałem na bramkach w Katowicach na autostradzie a4 :smile: ? I apeluje - proszę o zakup ramek, albo przynajmniej naklejek klubowych :smile:
  11. Nie wiem jak dziś, ale bodajże 4 dni temu: 4.18 za PB 95. A ma być jeszcze gorzej :confused:
  12. Ale tuba... Porażka na całej linii...
  13. Witamy serdecznie :smile:
  14. Witamy serdecznie :smile:
  15. Witamy serdecznie :smile:
  16. Witamy serdecznie :smile:
  17. rex odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Które zwierze hodowlane nie ma rogów??
  18. Gratulacje :smile: Naprawdę, super sprawa :smile:
  19. rex odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://www.joemonster.org/article/7070/co-tam-panie-w-internecie-vi "cos pierdolneło wsilniku"
  20. borekorneta, nawet się nie wygłupiaj....
  21. Niunia jak najbardziej daje radę :smile: Swoją drogą, zapraszamy na Spoty Krakowskie :exclaim: :biggrin:
  22. Moim zdaniem tragedia...
  23. Hahahaha...wiedziałem, wiedziałem że Ci będzie mało Ale MAX, niestety, nie mam dobrych wieści, wolny ssak to wolny ssak. Dla przyrostu rzędu kilku kuców i kilku - kilkunastu Nm, nie ma co w to inwestować.
  24. Podobnie jak cuber, ja z ciekawości również się pisze na jedną sztukę :smile:
  25. jarku, temat był na forum wieeeelkrotnie wałkowany. Podsumowując: nie podniesiesz znacząco mocy i momentu swojego auta. Spodziwany przyrost po chip-tuningu to ok. 4-8 kuców i 7-10 Nm przy dobrych wiatrach, więc sprawa nie warta zachodu.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.