Treść opublikowana przez rex
-
Konkurs klubowy VT cz3 z nagrodami
Tą razą głos na Janusza
-
ZLOT ZIMOWY - WISŁA 7-8-9.03.2008r - WPŁATA CAŁEJ SUMY!
Got it. Jak tylko będę wiedział czy moja druga połowa (jak to dziwnie w moim przypadku brzmi ) jedzie i będzie podany nr konta to wpłacam.
-
ZLOT ZIMOWY - WISŁA 7-8-9.03.2008r - WPŁATA CAŁEJ SUMY!
Chętny (najprawdopodobniej +1). Czy kase będzie można wpłacić jakoś na początku stycznia, czy musi być koniecznie jeszcze w grudniu?
-
[B6 BEX] Mironowóz - wstępny programik i jego wykres
Kurcze Rexiu i to jest dla mnie najwieksza zagadka.W zielonym jakoś tak miałem wrażenie że te auto ma niesamowitą moc (zrywanie pakci na 2 biegu, unoszący się przód przy wdepnięciu pedału, wciskanie w fotel no i odgłos silnia ) a tu skolei Quattro czyli jakoś równomiernie przyśpiesza, brak efektu unosznia sie przodu przy butowaniu, brak uślizgu kół, dużo lepiej wyciszony, no i taki bardzie mruczący wydech ale brak odgłosu wysiłku silnika no i waga oczywiście dużo większa.Raczej niema możliwości żeby zielony miał jakieś szanse utrzymania sie przy tylnym zderzaku mojej B6 ale w B5 bardziej kuce przenosiły sie na odczucia kierowcy ( zapewne będę miał okazje to stane na kresce z zielonym to sobie porównam jak to wychodzi na drodze - dla mnie B6 w mojej wersji to taka drogowa amfibia we wnętrzu której zbyt dużo się nie dzieje a moc zbytnio nie jest odczuwalna zato jest bardzo zauważalna ( na zegarach ) a w dodatku jest autem pewnie sie prowadzącym - to tyle ( kurcze to sie rozpisałem....... ) Oj, dziękuję Odpowiedź maksymalnie satysfakcjonująca
-
[B6 BEX] Mironowóz - wstępny programik i jego wykres
Miron, z czystej ciekawości : Duża jest różnica w tym jak chodzi ta i starsza fura?
-
konkurs klubowy VT cz.2 - Audi Q7 !! głosowanie !!
Mój głos na Sokoła, ale wszystkie prace IMHO co najmniej dobre (no cóż, może Grafi trochę przesadził :D )
-
Ankieta: Jak myślicie za co Murzyn stracił status moderatora ??
Stawiam na Afrykę :D
-
Samochody z videoradarami
Muzina, chłopaki z QTK mi mówili kilka dni temu że albo to, albo bardzo podobne Mondeo zostało rozbite. -1 Miśkowóz
-
Counter Strike 1.6
Podłączam się pod temat Jak ktoś ma/chce pograć w któreś UT (najlepiej UT albo UT 2003), to proszę pisać w tym wątku
-
[B5 AHH] Zaklinacz koni znów pokazał klasę
O w sznicel! Szacun Rogal, to jest prawdziwy KOX
-
[B5 AFN] Poratujcie VAGIEM - Bydgoszcz
Może ktoś z Bydgoszczy lub okolic takowego posiada. Napisz w temacie meetingowym, bo widziałem że takowy został założony, albo do ludzi na privie będącymi z Twojego regionu.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy serdecznie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Yoooo mate :> Dawaj do Spotów Krakowskich
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy serdecznie i zapraszamy na Spoty Krakowskie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy serdecznie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy serdecznie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy serdecznie
-
Strefa Śmiechu
"Poezja" w wydaniu Dywizji Krakowskiej http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,9568.5325.html :D
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy serdecznie
-
[B5 APT] Moje Czarne A4 >> Nowa Zabawka !!!!
Bardzo, bardzo ładna B5'tka. Osobiście bym jedynie grill zmienił, ale brak funduszy - sprawa nie do przeskoczenia Ogólnie furka zdeeecydowanie na +
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy serdecznie i w miarę możliwości zapraszamy na Spoty Krakowskie
-
informacja dla studentów
28.01 - okolice połowy lutego.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy serdecznie i zapraszamy na Spoty Krakowskie
-
Grupowe hamowanie w firmie ROCAR kolo Gliwic.
Max,przychylam się do Twojej propozycji. Szczerze, to najchętnij bym zrobił to hamowanko w listopadzie (kasa).
-
Prawybory 2007! Na kogo głosujecie?
PO