Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rex

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rex

  1. rex odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Tą razą głos na Janusza
  2. Got it. Jak tylko będę wiedział czy moja druga połowa (jak to dziwnie w moim przypadku brzmi ) jedzie i będzie podany nr konta to wpłacam.
  3. Chętny (najprawdopodobniej +1). Czy kase będzie można wpłacić jakoś na początku stycznia, czy musi być koniecznie jeszcze w grudniu?
  4. Kurcze Rexiu i to jest dla mnie najwieksza zagadka.W zielonym jakoś tak miałem wrażenie że te auto ma niesamowitą moc (zrywanie pakci na 2 biegu, unoszący się przód przy wdepnięciu pedału, wciskanie w fotel no i odgłos silnia ) a tu skolei Quattro czyli jakoś równomiernie przyśpiesza, brak efektu unosznia sie przodu przy butowaniu, brak uślizgu kół, dużo lepiej wyciszony, no i taki bardzie mruczący wydech ale brak odgłosu wysiłku silnika no i waga oczywiście dużo większa.Raczej niema możliwości żeby zielony miał jakieś szanse utrzymania sie przy tylnym zderzaku mojej B6 ale w B5 bardziej kuce przenosiły sie na odczucia kierowcy ( zapewne będę miał okazje to stane na kresce z zielonym to sobie porównam jak to wychodzi na drodze - dla mnie B6 w mojej wersji to taka drogowa amfibia we wnętrzu której zbyt dużo się nie dzieje a moc zbytnio nie jest odczuwalna zato jest bardzo zauważalna ( na zegarach ) a w dodatku jest autem pewnie sie prowadzącym - to tyle ( kurcze to sie rozpisałem....... ) Oj, dziękuję Odpowiedź maksymalnie satysfakcjonująca
  5. Miron, z czystej ciekawości : Duża jest różnica w tym jak chodzi ta i starsza fura?
  6. Mój głos na Sokoła, ale wszystkie prace IMHO co najmniej dobre (no cóż, może Grafi trochę przesadził :D )
  7. rex odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Muzina, chłopaki z QTK mi mówili kilka dni temu że albo to, albo bardzo podobne Mondeo zostało rozbite. -1 Miśkowóz
  8. Podłączam się pod temat Jak ktoś ma/chce pograć w któreś UT (najlepiej UT albo UT 2003), to proszę pisać w tym wątku
  9. O w sznicel! Szacun Rogal, to jest prawdziwy KOX
  10. Może ktoś z Bydgoszczy lub okolic takowego posiada. Napisz w temacie meetingowym, bo widziałem że takowy został założony, albo do ludzi na privie będącymi z Twojego regionu.
  11. Witamy serdecznie
  12. Yoooo mate :> Dawaj do Spotów Krakowskich
  13. Witamy serdecznie i zapraszamy na Spoty Krakowskie
  14. Witamy serdecznie
  15. Witamy serdecznie
  16. Witamy serdecznie
  17. rex odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    "Poezja" w wydaniu Dywizji Krakowskiej http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,9568.5325.html :D
  18. Witamy serdecznie
  19. Bardzo, bardzo ładna B5'tka. Osobiście bym jedynie grill zmienił, ale brak funduszy - sprawa nie do przeskoczenia Ogólnie furka zdeeecydowanie na +
  20. Witamy serdecznie i w miarę możliwości zapraszamy na Spoty Krakowskie
  21. 28.01 - okolice połowy lutego.
  22. Witamy serdecznie i zapraszamy na Spoty Krakowskie
  23. Max,przychylam się do Twojej propozycji. Szczerze, to najchętnij bym zrobił to hamowanko w listopadzie (kasa).

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.