Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rex

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rex

  1. to jest jeszcze większy niż spot Ooooooo kur...... :shocked: :shocked: HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHHAHAHHAHAHA!! Sorry - nie mogę!!!!! :polew: :polew: :polew: :polew: HAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!!!!! Zarówno "papier" :polew: jak i komentarz roba - :polew: :polew: No powaga, nigdy się jeszcze tak nie poryczałem ze śmiechu czytając forum :polew: :polew: Aaaa...pisząc posta zupełnie zapomniałem dodać że się spóźnię na spota :polew:
  2. Cuberos albo jeszcze odpoczywa albo już w drodze. W każdym bądź razie, jak sam się zobowiązał - na spota dotrze
  3. Cuberos, ja na 80% dojadę do Zatoru koło 19, ale jakby się coś zmieniło, daję cynk telefoniczny
  4. Wejść, wszedł. Ale wyszedł na pełnej kur...
  5. Znam jednego Pawła, który jeździ (a w zasadzie jeździł, bo sprzedaje swoje) A4. Ale czy na nazwisko ma Szewczyk - no idea
  6. Maciek, no, no. Biała H6 (czyli do ori zenona) - ja bym się pisał
  7. Marcin, to stawaj na kresce z RS'em :>
  8. Co do wersji Cuber-line: 1. Zderzaczki + grill - piękne, bajka po prostu. 2. Listwy - koxowe, ale ja pomimo wszystko bym chyba malował (ale wiem cuberos że jesteś "zboczony" na punkcie ori ) 3. Wydech - faktycznie, zdecydowanie za bardzo wystawało. A szczerze, ja bym ich nie kierował w dół. Wątpię by Ci zderzak zakopciło.
  9. znajdą się Panowie, powaga off-top dojebany konkretnie. Trzeba w niedzielę wszamać kurczaka pokoju
  10. Blisko, blisko Nauka na sesję od jutra, a dziś pisałem sobie zaległą pracę (4 godzinki). Sympatycznie
  11. mega, graty Czekamy na spotową prezentację
  12. murzynka - nie rex w perułce :polew: Pisałem już, peruka, kilo lodu, trochę poświęcenia i wio :D
  13. Kilo lodu i dam radę
  14. 4... - Kawalerski Kombinujcie mi perukę
  15. Swoją droga, trzeba można coś faktycznie pomyśleć o 2 opcjach "ze stacji" 1.Paintball 2."Porwanie" :>
  16. Nie lubie KFC ani innych takich smieciowatych jedzen Najlepsze sa w domciu obiadki no nie dokońca sie zgodze z takim stwierdzeniem..... wszystko do czasu potem sie nudzi... No nie powiesz mi ze zarcie w KFC czy w MCD jest dobre ?? za***iste jest W 100% się zgadzam :> A spot - wiadomo, się bedzie.
  17. Graty stary
  18. Ale ześ walnął Narazie na odległość trzeba być słodkim Misiem A póżniej robisz swoje czyli co robisz ?? Tak się stara, że aż jego kobieta czuje to w kościach :>
  19. cuberos, mam nadzieję że jakiś okazyjny "zderzakowy" spocik robimy we wtorek lub w środę ? Pasowałoby to jakoś uczcić i co poniektórzy
  20. Cześć, jestem rexiu. Miło mi Was virtualnie poznać :D Jeśli chodzi o piłkę, mi godziny wieczorne i późnowieczorne odpowiadają. Dzień - wszystko oprócz wtorku lub środy (musze luknąć na nowy podział )
  21. Dzięki Maxiu, chociaż tam jest tylko fragment tego Tak czy inaczej, dzięki jeszcze raz. Modowie - proszę o zamknięcie tematu
  22. Słuchajta, mam małą prośbę: Mianowicie bardzo prosiłbym o pełną nazwę i wykonawcę ( a w zasadzie DJ'a), który remixuje te dwa kawałki: "Na pierwszym planie" słychać Ini Kamoze - Here comes the hotstepper, a "w tle" leci Dr. DRE - Still DRE Baaardzo proszę o jakieś sugestie
  23. Jakub Wierny Kraków
  24. Najlepiej. Ja prosiłem o wyważenie kół i zbieżność jakieś 3 miechy temu i okazało się że tego nie zrobią bo wahacze (przednie co prawda) były rypnięte. Objawy: mocno trzęsąca się kiera i lekko trzęsąca się buda.
  25. 1. Mocno rypnąłeś? 2. Stawiam na wahacz tylni jeśli mocno przypierniczyłeś.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.