Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rex

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rex

  1. rex odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Miśki...ja jestem jutro w Radomiu o +/- 14, żeby luknąć autko.
  2. rex odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Oki Bryniu
  3. rex odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Pewnie, ale jutro Super, będę czekał w napięciu na info
  4. rex odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Bryniu, dałabyś radę luknąć ten VIN lub dowiedzieć się coś więcej na temat tego auta?
  5. rex odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Się pamięta
  6. rex odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    VIN spiszemy, ale koleś faktycznie długo smigał tym autem, bo go kojarze w Radomiu od dłuższego czasu, ale nie wiem czy do nowości czyba nie. Koleś jest zjar na takie fury i wygląda że dba o samochody, ale to zobaczymy. Zastanawiam się tylko czemu tak długo sie buja z ta esą, bo to juz bedzie rok jak ją chce sprzedać. Według tego co mówił, sprowadził sobie ją ponad roku temu, jeździł nią i teraz sprzedaje. Nic to Bryniu, czekam na info i jak tylko będzie okazja, masz piwko, dziku Ty nasz specyficzny
  7. rex odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Bryniu, będę Ci wdzięczny jeśli dałabyś radę luknąć. Swoją drogą, mogłabyś wziąć od niego VIN, bo przez tel jakoś mi się dziwnie tłumaczył że jak kupował auto, to sprawdzał VIN'em, lecz żadnego info na temat fury nie było... BTW: Według niego, to on to auto użytkował od momentu zakupu. Jest to możliwe (bo patrząc z tego co piszesz - nie bardzo)?
  8. rex odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Dziewuchy i Chopoki, czy jest możliwość żebyście oglądnęli dla mnie tę furkę? http://super-cars.otomoto.pl/audi-s4-avant-sliczne-ze-szwajcarii-C5309564.html Jeśli tak lub jeśli kojarzycie samo auto, bądź właściciela, prosiłbym o jakieś info tutaj. Będę Wam bardzo wdzięczny.
  9. Jak wyjeżdżałem z Huty: -15 U mnie: -13.5
  10. Ja jestem zainteresowany, ale wystawianie auta kompletnie niezestrojonego to lekka żenua...
  11. Ale,ale,ale.... ;( Ale ja nie chcę ;( AAAA..... ....aaa jak kupię Audi to zostaję ? Co do fotek - wiem. Jak nie pójdzie auto teraz, to zrobię nowe zdjęcia.
  12. :polew: Gusta obuwnicze pradziadów znamy. Były na wskroś identyczne. Co ciekawe nie szły one w parze z gustami z galanterii skórzanej, bądź też futrzarskiej. Np: preferencje w dziedzinie kurtek były różne. Nie skrajnie, ale jednak.
  13. To pradziadów zawsze musiało być dwóch. I to chyba braci bliźniaków
  14. Aaaa....zostawiłem mleko na gazie :gwizdanie: BTW: Pablo, dawaj brata na spota. Lubię z Nim konwersować Tylko żeby wziął zimowe obuwie
  15. Siema Trzeniu Pasiasty Żydzie :decayed:
  16. kurfa... Po tym co dziś widziałem mam ochotę sie wj***ć na kolejnego spota :D Pablo, szykuj się :decayed: \edit Widzę że mi klubowicza wżarło
  17. cuberos, Themon, Wszystkiego Naj Naj Naj !
  18. Heja Też mykam, dobrej nocki wszystkim
  19. Nie ma to jak mój wypasiony spiek :decayed:
  20. Jaaak zawsze Sokół, wklej proszę wykres Trzeńka jak masz ...i mój
  21. Najlepszego stary I graty
  22. :thumbup: :th: :th: :notworthy: Tak jest szefie Czekamy na następną zagadkę
  23. Waski - Wszystkiego Naj Naj Naj
  24. Nie Ale dobrze mierzysz bo koncern faktycznie japoński

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.