Treść opublikowana przez rex
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzięki za spota Panowie A powaga, Wasze opowieści kibicowskie - P.S. Themon - Dobre auto :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
My będziemy pewnie jednak koło 20, bo cuberos prosił żeby po niego wpaść o 19.45
-
Do wszystkich jadących do Wisły - prośba od wodzireja :D
Poź, spoko, jak mam tym urazić czyjeś uczucia to nie ma tematu W następnej wersji Zatora czy czegoś podobnego : się pośpiewa
-
Do wszystkich jadących do Wisły - prośba od wodzireja :D
Eeee....Piotrek, jak szacowne gremium będzie miało coś przeciwko (a już ma, więc pomysł praktycznie na pewno odpada), to wtedy na pewno nie. Co innego na spotach typu Zator
-
Do wszystkich jadących do Wisły - prośba od wodzireja :D
A "Sokołów" to już nie pamiętam
-
Do wszystkich jadących do Wisły - prośba od wodzireja :D
A Krzysiu Krawczyk ?
-
Do wszystkich jadących do Wisły - prośba od wodzireja :D
Flyer, kilka razy pieśń była już śpiewana na różnego rodzaju spotach i mini-zlocikach. Nikogo (a przynajmniej nikt mi tego nie sygnalizował) wykonywanie Bogurodzicy nie uraziło, natomiast jeśli poprzez śpiewanie jej miałbym urazić czyjeś uczucia/przekonania to odstąpię od tego pomysłu. Tak więc, proszę o opinie
-
Do wszystkich jadących do Wisły - prośba od wodzireja :D
Bogurodzica była pieśnią bojową rycerstwa polskiego. Była również obecna podczas koronacji królów. Co więcej, stała się hymnem dynastii Jagiellonów. Pragnąłbym aby została zaśpiewana dla podkreślenia wyjątkowości dni w ciągu których odbywa się spot.
-
Do wszystkich jadących do Wisły - prośba od wodzireja :D
http://www.usc.edu/go/polish_music/repertoi/bogurodzica_mazowsze.rm Oto link, jak poprawnie śpiewać piosnkę tę
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bardzo proszę o zaznajomienie się z tematem http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=26191.new#new
-
Do wszystkich jadących do Wisły - prośba od wodzireja :D
Mam małą petycję/prośbę do wszystkich jadących do Wisły... Mianowicię, proszę zaznajomić się z tekstem pierwszej zwrotki tej oto pieśni http://www.religijne.axt.pl/?a=u&i=172 Po odpowiednim "wejściu w klimat" , pragnąłbym aby owa pieśń została uroczyście odśpiewana na zlocie. Niestety, nie ma nagrania wykonania tego "songa" zarówno ze spotów w Opolu jak i z ostatniego w Zatorze, ale myślę iż będę w stanie poprowadzić nasz "chór" Jeszcze raz bardzo proszę o ustosunkowanie się do mojej prośby
-
Kiedy zmieniacie opony na letnie ??
Zależnie od pogody. Jak faktycznie zacznie się robić ładniej i temp. zaczną regularnie oscylować w okolicach 10 stopni to znaczy że to będzie odpowiedni moment Nie mogę sobie pozwolić na jazdę na łysych letnich gdy na zewnątrz temperatura około 0
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak się wybiorę to wezmę Twoje słowa pod uwagę trochę chcę jeszcze pożyć Madryt to dość specyficzne miasto pod tym względem. Centrum : Atleti Obrzeża: Atleti Dzielnice bogatsze: Real Kastylia: Real Ogólnie Atleti ma duuuużo bardziej hardcorowych kibiców niż Królewscy. Real kiedyś miał swoje UltraSur, ale teraz to już bardziej mit niż coś konkretnego Podobnie jak z większością ekip w Hiszpanii (może oprócz Atleti i Athleticu Bilbao). Zresztą, w samej Barcelonie przez 5 dni łaziłem w koszulce Atletico (fakt, centrum i miejsca turystyczne), ale nawet się na mnie nikt krzywo nie patrzył. Powiem więcej, na mecz Barcy poszedłem w koszulce Atleti
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew: :polew: a łyżka na to niemożliwe :gwizdanie: Cóż adi, pojedź kiedyś do Madrytu (centrum czy też obrzeża), krzyknij Real - życzę powodzenia :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Barca ku.wa! Real ku.wa! Tylko i Zawsze Czerwono-Biali!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Barca puta! Real puta! Solo y Siempre Rojiblancos!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Longinus - szczere graty Wygląd - kozak
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Taka anegdota: Miałem kiedyś rozrypany łeb po krążku (grałem w hokeja), pojechałem z kumplem na Łazarza (on prowadził). Wchodzę tam i się pytam czy mogą mnie zszyć, a kobieta na to: -Czy Pan jest ze Śródmieścia lub okolic? -Nie z Rząski, tuż poza Krakowem. -To proszę jechać gdzie indziej, my Pana nie przyjmiemy. Zapytałem się co by było gdybym był bez ręki, czy też by mnie nie przyjęli. Wtedy zaległa cisza...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ale spuścizna została
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Danke schon bitte :polew: Nie xywa się liczy a maxyma: Jam jest Żyd, Żyd nie pies Ja pier.olę GTS
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nieee...powiedziałem że mi sraka Zwisła z d*py. OMG.... co za poziom :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mam powtórzyć to co "mówiłem" jak wychodziłem z kibla w Zatorze :decayed: ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Oj tak. Szczególnie ta Pani pod Dominiką Cubra
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
faktycznie nieźle to wygląda... :tongue4: :shocked: Nawet nie wiedziałem że mam tak sexowny tyłek :polew: :naughty:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja! nie :kox: