Treść opublikowana przez rex
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Też nie ISUZU
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Schiller :polew: cerB, ani jedno, ani drugie
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Proszę bardzo:
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Już Ci mówię: Schiller napisał że to Ford a Ty potwierdziłeś, więc: wklepałem do googla - "Ford +no driving wheel +concept". Dałem na grafikę i chyba na 2-3 stronie było P.S. Trzymajmy się wersji Schillera, bo to jego podpowiedź dała mi pole do popisu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kurde, faktycznie full-opcja jak jest 2-strefowa klima! 6 poduszek...kosmos! Nic tylko brać
-
Jak rodzina i znajomi tolerują Waszą Pasję A4?
bo ma za długie nogi rach-ciach-ciach ? z mojego też jej cięzko wysiadac ale to już z innego powodu :decayed: Nooo...taki burdel (hmm...chyba dosłownie ), że nie ma jak za klamkę złapać żeby wyjść
-
Jak rodzina i znajomi tolerują Waszą Pasję A4?
bo ma za długie nogi rach-ciach-ciach ?
-
Jak rodzina i znajomi tolerują Waszą Pasję A4?
Moja generalnie auto bardzo lubi ale... ...mówi że się jej z niej źle wysiada
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Ford Aurora
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wąski, mtytus - dzięki za odpowiedź
-
Prawdziwe przebiegi - kto powie prawde ?
Ok. 18 tyś rocznie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
cuberos - Sorry jeśli podawałeś, ale siakoś mi umknęło , jakie H tam w końcu wchodza? 7, 11? Rozumiem że do mnie by poszły te same ? P.S. Pablo, Naj, Naj, Naj
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hmm...mi to szczerze obojętne, chociaż najwygodniejsza była dla mnie chyba 18.
-
Czarnobyl 1986-2006
Na 1000% się piszę jeśli wyjazd będzie w dogodnym dla mnie terminie. W końcu urodziłem się jakby na to nie patrzeć kilka miesięcy po tym zdarzeniu Efekty - widać
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mnie jutro niestety (znów) na spocie nie ma... Powód ten sam co ostatnio... Starzy wracają dopiero jutro wieczorem...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bardzo możliwe, chociaż ceny nie pamiętam. Autko ogólnie gruby wypas...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Piotrek, widziałeś 1.8 T dość mocno porobione (cuś pod 300 km). Swego czasu (może nawet dalej jest) był wystawiony na allegro.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to 100 KM to AVB Zapewne i tak jest :th:
-
[B6 AWX] Drgania karoserii powyżej 130 km/h
Zią, wyważ koła i sprawdź wahacze. To tak na szybko
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jasna sprawa Zapraszamy BTW: Popraw sobie w profilu, bo jeśli masz TDi z 2002 roku to jest to albo 100 kuców (oznaczenia silnika nie pamiętam) albo 130 (AWX - 5 biegów, AVF - 6 biegów)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Yo
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja również dziękuję wyżej wymienionym za mega :kox: imprę :notworthy: no i dla moich znajomych również a specjalne podziękowania dla Beatki :notworthy: rex ile się należy ? 50 dych ?Themon - ty szatanie :evil: Ale łeb to mnie napier.... jakbym całą noc :wallbash: Również dziękuję, było "w porządku" BTW: Te podziękowania dla Beatki to za co ?
-
[B6 BAU] Wykres po chipie
Dokładnie. Trzeniek = Sedan Flyer = Avant I sprawa wyjaśniona
-
Mustang Bullitt
Oniak, nagraj jak to "mruczy" i zapodaj linka. Prosim
-
Jaka praca???
Wypowiem się w tym temacie bo studiuję dziennie i pracuję. Co robię? Korepetycje z angielskiego,tłumaczenia - prywatnie ale również i w firmie. Jeśli jesteś dobry z języka, to masz łatwiej bo grupa docelowa Twoich klientów jest baaaaaardzo duża. Jeśli z kolei "dajesz radę" z matematyki, chemii czy też innego przedmiotu "szkolnego" - uczniowie wydają się najlepszymi "target customers".