Treść opublikowana przez rex
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy serdecznie
-
Zmiana programu na 193 konie lub 230 pomoc
Iverson, do Twojej wyliczanki można jeszcze spokojnie wydech dorzucić.
-
Awaryjność A4 B6
Ja miałem wymienany dwumas i sprzęgło, ale to konsekwencja "dynamicznych" startów... A tak co chwile żarówki (duuużo częściej niż u rodziców w Subarakach) i cewki przy silniku - co rok pada jedna, a raz padły dwie naraz... Oprócz tego ścierające się pokrętła i przyciski różnego rodzaju (światła, ESP itp.) Ale ogólnie tragedii nie ma
-
Najmocniejszy 1.9 PD by MR
Z trakcją tragedii być raczej nie powinno, przynajmniej przy starcie - moment dość wysoko się zaczyna. Właśnie swoją drogą - Rogal - co powoduje fakt że sensowny moment jest dostępny od ok. 2.5K obr, a nie powiedzmy 2.1K ? Oczywiście gratki za wykresik :th: :oklaski:
-
[B7 BKN] 3.0 TDI Q Avant ........................No to wreszcie moja lala :)
Niunia jest cudowna, ale ma jeden, tak rzadko spotykany w a4 "wypas" : Elektryke z tyłu :drool:
-
Jakie pierwsze Audi???
Moje pierwsze auto = moje pierwsze Audi = moje aktualne Audi
-
Audi czy Peugeot? (pytanie retoryczne hehe)
Kurde, a stawiałem na Peugeota...
-
Ile czasu poswiecamy na kosmetyke swojej A4 (jednorazowo)
Zwykle 1-2 godziny. Czasami, jak mnie wena najdzie (rzaaaaaadko) to ok. 3
-
F1 Wyniki Roberta K
Masakra... Czekamy na jakieś informacji na temat jego zdrowia... Nie wiem...nie jestem optymistą... 3maj się Robert!!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy serdecznie
-
chiptuning w aucie z przebiegiem 127 tys 2,5tdi 180 koni
nie no.. są... w Warszawie, Wrocław, Kraków
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy serdecznie
-
Audi czy Peugeot? (pytanie retoryczne hehe)
Peugeot, a jak!
-
czy i gdzie? 3.0 Quattro
1. Nie ma. 2. Przyrost mocy max. 8-10 kuców (aczkolwiek i w to wątpie), moment 10-15. 3. Jeśli chodzi o sam program, to polecam V-Tech, ale tak jak pisałem, nie do tego silnika.
-
Strefa Śmiechu
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=191631211 Audi 90 pseudonim "Lancer" :polew:
-
1.8T AEB czy jest możliwe żeby z klimą palił 4litry więcej niż bez ?? <szok>
Szczerze, u mnie praktycznie zero różnicy czy z klimą czy bez... Ale i tak zwykle jeżdże bez
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy serdecznie
-
Dyno Day
Rogal, ale tam ponoć była obiążeniówka MAHA...
-
Kartki na paliwo ..
Mówili już o tym jakiś miesiąc temu, albo dwa... Jeśli coś takiego wejdzie w życie, to ja jadę do Wawy i "grzecznie" wypowiem swoje zdanie na ten temat... Myślę, że nie będę jedyny...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy serdecznie
-
Strefa Śmiechu
BASH, część kolejna <mav> wiesz co mala, jestem piekny, ty tez, bylibysmy idealna para, mielibysmy piekne dzieci, ale istnieje prawdopodobienstwo ze debilizm odziedzicza po tobie ... <Kala> nie rozumiem, mozesz jasniej? <Kasia> ale my kobiety mamy seksowne piersi,nogi itp <Blashi> Gdyby nie te nogi to byście zostawiały ślad jak ślimak ...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy serdecznie
-
Dyno Day
Tzn, szczerze, nie pamiętam jak wyglądał wykres Keżora, ale z drugiej strony widać że u Tukana jest cały czas przyrost mocy aż do 4K, więc różnica tak czy inaczej nie powinna być okrutna. Fakt, faktem że peak momentu przy 2200 a potem dość mocno w dół...
-
Dyno Day
Nie? To jak, wszystko rozchodzi się o start?
-
Dyno Day
Keżor Cię robi na mocy. Moment nie ma tu nic do gadania. P.S. Sora za Offtop...