Treść opublikowana przez rex
-
Strefa Śmiechu
Ładne A3 do sprzedania na Litwie: http://www.autoplius.lt/pirkejams/skelbimas?type=lengvieji&id=1292291
-
Potrzebuję informacji odnośnie wezwanie na Policję
Przecież może powiedzieć że nie wie (nie pamięta) kto mógł wtedy kierować autem. Poza tym, może się upierać że auto wcale nie musiało być jego (tablice nie są żadnym dowodem - wiemy jak łatwo je podmienić). Dowodem jest chociażby nr VIN, czy różne kody wyposażenia.
-
Potrzebuję informacji odnośnie wezwanie na Policję
Od tyłu? I jak oni Ci udowodnią że to Ty jechałeś? Akurat to jest jedna z niewielu sytuacji, w których bym się kłócił z nimi...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy serdecznie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy serdecznie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy serdecznie
-
RS4 auto za 80k EURO
Otóż to... To jest naprawdę lekkie przegięcie...
-
[B6 1.8TQ AVJ] Drżenie na wolnych obrotach (problem rozwiązany!!!)
Nie wiem Panowie, ale moje podejrzenie pada na cewki przy silniku. Jak któraś pada, to auto zaczyna wibrować dość mocno, z tymże wtedy (przynajmniej w B6) odczuwalna jest dość duża strata mocy i silnik pracuje duuużo głośniej gdy się go wkręca na obroty (robi się takie audio rodem z V8 ).
-
[B6]Jaka różnica po chipie w 1.8TQ (przyspieszenie)
A kolega gdzie robil moda? Ja mam ten sam silnik AVJ ;-). Pozdrawiam. W V-Techu, w Krakowie.
-
[B6 1.8TQ AVJ] Drżenie na wolnych obrotach (problem rozwiązany!!!)
Czy czujesz w trakcie jazdy mniejszą moc auta? Tzn, czy zbiera się dużo gorzej? I czy świeci się jakakolwiek kontrolka?
-
[B6]Jaka różnica po chipie w 1.8TQ (przyspieszenie)
Powiem Ci tak, ja u siebie w serii miałem 157 kuców i 220 moment (AVJ). Do setki sprint w ok. 8.5 sek. Teraz, po programie (moc zapewne ciut ponad 200 kuców), G-Tech mi pokazal 6.8 sek. Była to dopiero 4 próba, więc kto wie, może jeszcze nawet i lepszy czas bym wykręcił. W każdym bądź razie różnica chips/brak chipsa - ogromna
-
Strefa Śmiechu
<resk> Dzisiaj wpadłem do dziewczyny, taka niespodziankę chciałem zrobić. Więc, zadzwoniłem ładnie. Ona otwiera. Więc sie spytałem czy są rodzice, trochę zdziwionym tonem powiedziała, że nie ma. <resk> no to ja ją bach pod ścianę, łapa w gatki a druga pod koszulkę i daje czadu <Nico> Ogier! Brawo brawo <resk> Powiedziała mi w ciagu tych pięciu miesięcy wszystko, ale zapomniała dodać, że ma siostrę bliźniaczkę.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy serdecznie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy serdecznie :smile:
-
AAH 2.8 174 PS VS. BMW 525
schiller, to nie jordan233 swoją B5'ką zrobi zadymę przy starcie z 4 tys. (po prostu koła zaczną się dość mocno slizgać), a jego kolega tą Betą. Gwarantuje, że ta 525 spali duuuuużo więcej gumy niż Audiczka i na starcie to jordan233 powinien uzyskać przewagę.
-
AAH 2.8 174 PS VS. BMW 525
O ile dobrze wiem, to te BMW mają 192 konie... ale chyba na papierze... Zgoda, na 1 i 2 pali gume niemiłosiernie to fakt, ale pamiętajmy że tam jest napęd na tył - i to dość starej jak na tą chwilę - daty. Jestem gotów założyć się o praktycznie każde pieniądze, że auto z napędem na przód o podobnej mocy jak to jego BMW, zmuli dużo mniej. Widze jordan233, że Ty nie masz Q, więc dlatego może być Ci trochę trudniej. Ale cóż, jak już tu ludzie napisali, nic tylko się z taką Betką mierzyć :smile: W przypadku pojedynku 1.8TQ bez programu i takiej Bejcy, to pokusiłbym się o stwierdzenie że przy dobrym starcie Audiczka powinna wygrać. [ Dodano: 06-05-2007, 14:01 ] staniek, powiedz mi 2 rzeczy: 1 - Masz automat? 2- Jeśli nie, to z ilu obrotów startujesz jak się ścigasz?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy serdecznie :smile:
-
Synek nam się urodził!!!!! :)))))))
Serdeczne gratulacje :exclaim: :smile:
-
Najbardziej rozwojowy silnik TDI????
Gamling, a można wiedzieć jaką moc końcową chcesz osiągnąć ? Swoją drogą, zapraszamy na Spoty Krakowskie
-
[ B5-1.8 ] wymiana zawieszenie + foto..
Tak jak napisałem już w jednym temacie: Bardzo, ale to bardzo ładnie się ta Twoja B5 prezentuje. Pogratulować!
-
[A6 C5] Spojler - RS6 look ?
Dzo-Dzo, a możesz dać linka, o ile go jeszcze masz, skąd kupowałeś ten inny, jak wnioskuje, dobry spojlerek?
-
Strefa Śmiechu
"Wasssup" by Nintendo characters :smile:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy serdecznie kolejnego Krakusa :smile:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy serdecznie :smile:
-
Skąd dowiedziałeś się o istnieniu Audi A4 Klub Polska ??
Google---> Audi A4 Klub :smile: