Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rex

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rex

  1. rex odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Ładne A3 do sprzedania na Litwie: http://www.autoplius.lt/pirkejams/skelbimas?type=lengvieji&id=1292291
  2. Przecież może powiedzieć że nie wie (nie pamięta) kto mógł wtedy kierować autem. Poza tym, może się upierać że auto wcale nie musiało być jego (tablice nie są żadnym dowodem - wiemy jak łatwo je podmienić). Dowodem jest chociażby nr VIN, czy różne kody wyposażenia.
  3. Od tyłu? I jak oni Ci udowodnią że to Ty jechałeś? Akurat to jest jedna z niewielu sytuacji, w których bym się kłócił z nimi...
  4. Witamy serdecznie
  5. Witamy serdecznie
  6. Witamy serdecznie
  7. Otóż to... To jest naprawdę lekkie przegięcie...
  8. Nie wiem Panowie, ale moje podejrzenie pada na cewki przy silniku. Jak któraś pada, to auto zaczyna wibrować dość mocno, z tymże wtedy (przynajmniej w B6) odczuwalna jest dość duża strata mocy i silnik pracuje duuużo głośniej gdy się go wkręca na obroty (robi się takie audio rodem z V8 ).
  9. A kolega gdzie robil moda? Ja mam ten sam silnik AVJ ;-). Pozdrawiam. W V-Techu, w Krakowie.
  10. Czy czujesz w trakcie jazdy mniejszą moc auta? Tzn, czy zbiera się dużo gorzej? I czy świeci się jakakolwiek kontrolka?
  11. Powiem Ci tak, ja u siebie w serii miałem 157 kuców i 220 moment (AVJ). Do setki sprint w ok. 8.5 sek. Teraz, po programie (moc zapewne ciut ponad 200 kuców), G-Tech mi pokazal 6.8 sek. Była to dopiero 4 próba, więc kto wie, może jeszcze nawet i lepszy czas bym wykręcił. W każdym bądź razie różnica chips/brak chipsa - ogromna
  12. rex odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    <resk> Dzisiaj wpadłem do dziewczyny, taka niespodziankę chciałem zrobić. Więc, zadzwoniłem ładnie. Ona otwiera. Więc sie spytałem czy są rodzice, trochę zdziwionym tonem powiedziała, że nie ma. <resk> no to ja ją bach pod ścianę, łapa w gatki a druga pod koszulkę i daje czadu <Nico> Ogier! Brawo brawo <resk> Powiedziała mi w ciagu tych pięciu miesięcy wszystko, ale zapomniała dodać, że ma siostrę bliźniaczkę.
  13. Witamy serdecznie
  14. Witamy serdecznie :smile:
  15. schiller, to nie jordan233 swoją B5'ką zrobi zadymę przy starcie z 4 tys. (po prostu koła zaczną się dość mocno slizgać), a jego kolega tą Betą. Gwarantuje, że ta 525 spali duuuuużo więcej gumy niż Audiczka i na starcie to jordan233 powinien uzyskać przewagę.
  16. O ile dobrze wiem, to te BMW mają 192 konie... ale chyba na papierze... Zgoda, na 1 i 2 pali gume niemiłosiernie to fakt, ale pamiętajmy że tam jest napęd na tył - i to dość starej jak na tą chwilę - daty. Jestem gotów założyć się o praktycznie każde pieniądze, że auto z napędem na przód o podobnej mocy jak to jego BMW, zmuli dużo mniej. Widze jordan233, że Ty nie masz Q, więc dlatego może być Ci trochę trudniej. Ale cóż, jak już tu ludzie napisali, nic tylko się z taką Betką mierzyć :smile: W przypadku pojedynku 1.8TQ bez programu i takiej Bejcy, to pokusiłbym się o stwierdzenie że przy dobrym starcie Audiczka powinna wygrać. [ Dodano: 06-05-2007, 14:01 ] staniek, powiedz mi 2 rzeczy: 1 - Masz automat? 2- Jeśli nie, to z ilu obrotów startujesz jak się ścigasz?
  17. Witamy serdecznie :smile:
  18. Serdeczne gratulacje :exclaim: :smile:
  19. Gamling, a można wiedzieć jaką moc końcową chcesz osiągnąć ? Swoją drogą, zapraszamy na Spoty Krakowskie
  20. Tak jak napisałem już w jednym temacie: Bardzo, ale to bardzo ładnie się ta Twoja B5 prezentuje. Pogratulować!
  21. Dzo-Dzo, a możesz dać linka, o ile go jeszcze masz, skąd kupowałeś ten inny, jak wnioskuje, dobry spojlerek?
  22. rex odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    "Wasssup" by Nintendo characters :smile:
  23. Witamy serdecznie kolejnego Krakusa :smile:
  24. Witamy serdecznie :smile:
  25. Google---> Audi A4 Klub :smile:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.